фотосесия с малки момиченца във ВОГ

  • 19 057
  • 412
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Надявам се, че като срещнете някоя 6 годишна "фолкаджийка" на улицата ще я нахокате със същия плам, с който поругахте Вог тук.
Да, ама едва ли. Wink


Това е семеен въпрос, а не публичен, какъвто е случая с публикуването в списание, което ДИКТУВА модата! Сега по-достъпно ли ти е?

# 391
  • Мнения: 4 586
За мен е чест, че имам съфорумка, отбираща от мода и изкуство. Нищо, че й свиди да хмърли малко светлина и нам.

# 392
  • София
  • Мнения: 7 209
Смарти шегуваш се нали  Rolling Eyes
Какво творчество, бе човек?
Това е просто халтурка - хубава или лоша, ама "творчество" и "творец" - направо ще изпопадам от кикот.

# 393
  • София
  • Мнения: 3 099
За мен е чест, че имам съфорумка, отбираща от мода и изкуство. Нищо, че й свиди да хмърли малко светлина и нам.

Всички разбиращи рано или късно се увличат по марки, творци и течения! И тогава си става обикновено идолопоклонничество и/или снобизъм!

# 394
  • Мнения: 335
...Това, че нечие творчество е непонятно или твърде хард, далеч не го омаловажава...

Една нимфоманка и един сексуален маниак отишли на терапия в една клиника. Поканили ги в една  стая, оставили ги сами и те - няколко часа див, супер хард секс.
Сексманиакът по едно време казал: Ако ни гледа някой, ще си рече - "Тия се скъсаха от  ....ане." Нимфоманката казала: Мани го тоя! Задръстеняк! Разбира му канчето кухо! Ние просто се лекуваме...

# 395
  • Мнения: 4 586
Холи, опита се да съчиниш виц или напишеш басня.

# 396
  • Мнения: 335
Провокирам.

ПП
Явно ти е непонятно, ако не и хард...

# 397
  • Мнения: X
Хайде да бъдем модерни, Вълчо! След като някои творци вече наричат старите недобре забравени вицове "приказки", този си беше направо притча- на фона на всички смехории, които се изписаха по темата.

# 398
  • Мнения: 776
Стигнахте твърде, твърде далеч.
Вземете излезте от кухнята най-сетне, свалете престилките и изтупайте прахта от ежедневието си. Това, че нечие творчество е непонятно или твърде хард, далеч не го омаловажава.
Куп силни думи, нулева толерантност, и после "какво иска да каже автора?". На вас- нищо. Ок, разбрахме.
Надявам се, че като срещнете някоя 6 годишна "фолкаджийка" на улицата ще я нахокате със същия плам, с който поругахте Вог тук.
Да, ама едва ли. Wink


Поне разбрахме, че не ни е напънат морала, както се изрази в началото, а правилно сме схванали картинката! Wink

# 399
  • София
  • Мнения: 3 099
Никой не ми отговори за пилето - не ви беше достатъчно хард ли, за да отразите таланта ми?!  Crossing Arms Или подкрепяте зоофилите?!  Crossing Arms

 Mr. Green

# 400
  • Мнения: X
Идеята е чудесна, ivonska. Даже може и леко блърнато да сложим домакиня със многозначително разкривена усмивка, която с една ръка изтупва брашното от престилката, а с другата оправя пилето с вибратора.

# 401
  • Мнения: 15 269
Никой не ми отговори за пилето - не ви беше достатъчно хард ли, за да отразите таланта ми?!   Crossing Arms

 Mr. Green

Ако го пуснеш на страниците на Вог, може да те обсъждаме като начинаещ творец с потенциал и талант и преди всичко нестандартно мислене. Ако обаче е в Ева си е направо безвкусица и глупост.


Това не значи, че отричам или оспорвам таланта и уменията на Том Форд.

# 402
  • Мнения: 4 586
провокация
мн. провокации, ж.
1. Подстрекателство, което кара някого да извърши нещо с тежки последици за самия него, без да съзнава.

В случая да си облече дъщеричката така? Mr. Green

# 403
  • Мнения: 1 788
И какво като списанието "диктува" модата?
Ако една майка/семейство знае как да възпитава детето си и ако модата не й е основната цел/начин на поведение/подражание, тогава списанието за нея и нейното дете няма да представлява никакъв интерес, нито пък заплаха.
Т.е. ако човек може да разграничи принципно това, което е във филмите, списанията, клиповете, от реалния живот и поведението в него, то тогава никакво списание не може да го накара да следва модата и да му диктува как да възпитава детето си.

# 404
  • Мнения: 4 586
Е, ако в постинга ти нямаше три "ако" -та, нямаше да има чалга, кич, Пайнер.

Общи условия

Активация на акаунт