Отговори
# 45
  • Мнения: 1 350
Бибиии,ще ме умориш Joy Joy Joy
Завиждам ви за компанията и ентусиазЪма за празнуване Crazy
Марини ,дано да се оправя вече Тулумбичка PraynigПредставям си как се мъчи милото Cry
Петьо по същия начин се мъчи със зъбите,това историческо никнене на зъб продължава цели 3 месеца #Crazy (оттогава се вижда зъбчето ooooh!)Дано да избие вече ,че ще ме вкара в лудницата Crazy
Днес имахме и друг инцидент,Петьо се опари на една печка #Crazy
За момента много изрева и може би в целия квартал го чуха,заболя го много,но външно нищо му нямаше.Намазахме го с масло и после с пяна Пантенол,засега нищо му няма ,но много се уплаших ooooh!
От утре го дават пак сняг,пак ще сме затворени вкъщи Tired
Айде ,утре сутрин ви чакам на кафе Tired

# 46
  • Мнения: 16
за много години момичета,с пожелания за живот и здраве,истински приятели и неспиращи детски усмивки  bouquet.Дано изминалата година я запоминим само с хубавите моменти,а какво по-хубаво от раждането на един нов живот(3 bowuu в моя случай).Всичко лошо да го оставим в 2010 и да го забравим - ivetta дано е НОВА страница 2011 за вас с децата.
честит имен ден на Всеи-Меси и на Мечопух- носете си името с гордост и дано да го чуете  на някое пра-пра внуче newsm24
И ние изкарахме новата гона в къщи сами,децата си поспаха,не се впечетлиха от зарята и бомбите,усурвакахме се хапнахме по баница и към 1,3ч. се трупясахме. Моя късмет,който в последния момент го измислих е бебета-шаферки и учението,та предвид,че при мен в последните години ми се изпълняват късметите,ще дерзая newsm03
Дано болните вече да се оправят-Марини fingerscrossed
Ами толкоз от нас-лека и спокойна нощ

# 47
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Да ни е честита 2011 година!
Желая на всички много здраве и много прекрасни мигове с обичани хора!

# 48
  • София
  • Мнения: 122
Набързо да почерпя за именните дни, че то от първи като се е почнало  Joy Милото ми е Васил, пък аз нали Силвия  Wink та безспирен празник  Mr. Green

Свърши баклавата, но се присетих защо я правя веднъж в годината  Wink мнооого се яде.
Алиса спокойно проспа новата година  Laughing за радост не се събуди от гърмежите. И ние си бяхме вкъщи с мама и ни беше много хубаво  newsm76
Биби много сте готини на купона  Simple Smile
Миленка, дерзай, само така те искаме   bouquet да нацелуваш съкровищата  Heart Eyes
Марини, горкото мишле, дано не е сериозна кашлицата  Hug
Кой може да сподели нещо за така наречената 90-дневна диета, тъй ли се казва  newsm78 че дойде време да се вталяваме  Blush

# 49
  • Мнения: 5 997
Добро утро,моето момче на 31 си легна към 22ч и в 2З:30ч. вече се беше наспал и в полунощ посрещнахме всички новата година,почти не се впечатли(стресна )0от гърмежите на вън напротив когато се опитвах да се преместя от прозореца се сърдеше,за разлика от баткото който го е страх и гледа отдалече.
bibi, купона при вас е бил страхотен. Grinning

# 50
  • Мнения: 9 052
Много щастлива 2011 на всички от мен Simple Smile
2010 не ми хареса особено, дано новата е по-добра. Ние не само не купонясахме, но едва не я проспахме с 600 км. зад гърба си за деня и някакъв ужасяющ вирус, който ни гепи по празниците  Hug
дачето, моето Саше беше така със зъбите и последните изникнаха на 2г. и нещо ... доста особен характер има и той  Hug
мама ради - явно проблема на жената и е от финансов характер, но в крайна сметка вашите финанси са си ваши и толкова груба претенция не може да има. Кажи и в Германия как стоят нещата в семействата . А това, че държавата и възрастните в България са на този хал не е ваша отговорност. Е , вие ще помагате  колкото можете, но на добра воля  Hug
Аз например имам 2 сестри. Едната е женнена във Франция, другата в Канада и аз за българин Simple Smile . Ние нито сме най-заможните, нито сме най-осигурени (все пак 2хемигранти Simple Smile и с 2 малки деца ... ), но ние в същтност сме най-ангажирани. Мъжете на сестрите ми не разбират като нас - подпомагане на роднини. Е дават по нещо на майка ми и по някога, но някак не е като ние я знаем грижата за родителите  Hug

# 51
  • Мнения: 1 981
Metchopooh, ето за 90-дневната. Никак не е лоша диетата, но аз не я спазвах стриктно и за 3-те месеца свалих само 3кг. От днес съм на Дюкан, за да преборя и останалите 5-6. За мен трябва такава по-строга диета, че иначе много се отпускам!
Лекарката каза, че гърдите на дребното са чисти и кашлицата е от сополите, които пък най-вероятно продължават толкова дълго, заради пробиващите два горни зъба. Взе и секрет, та ще видим в сряда дали е само от зъбите. Иначе, дебеличкото не е качило нищо и си е 10кг, но пък е нараснала с 3см и вече е 73. Така че ви даваме шанс да я догоните на кг... Wink
А, така искам да я изведа вече, но ме е страх. Маймуната заспа в 10.40 и още спи...за да ме прецака, защото мислех след обяд да полегна с нея, а тя тогава сигурно ще спи 20-30 мин.

# 52
  • Мнения: 107
ЧЕСТИТА НОВА 2011 г. и от нас с Галенцето

Дано всички сме живи и здрави и много да ни радват децата, пък който се изненада с още 2 чертички - от все сърце да са му честити.

дребчо се представи много добре. и ние си бяхме в къщи с тати и бебока. стоя до 22,30 после заспа. събуди се в 00 и се чухнахме с шампанското. много му харесаха гърмежите, такива очи кокореше, че много се смяхме с милото. после заспа и не се мръдна до сутринта...... дано така да ни върви вече-на спокоен сън.....пу пу пу на всеки му.

на другия ден голямата обиколка по къщите да суровака. събра мноооого подаръци и парички и много, ама много се смя и весели с всички. вечерта направо увяхна във въздуха. дори не успяхме да го изкъпем и се буди само 2 пъти през нощта. ще вземе да ме разглези.

лек и прекрасен снежен ден на всички. ние днес ще си стоим на топличко и ще гледаме снежинките от прозореца

/бебо пълзи вече като партизанин и трябва винаги да съм около него, че се пъха под масата и гризе столовете. край на спокойствието, мама вече ще има мноооого малко време за комп, че като ме види и веднага се паркирва под стола ми.

# 53
# 54
  • Мнения: 5 997
И аз да споделя за 90 дневната диета вчера беше първия воден ден на половинката - оцеля и резултата е налице до тук -5 кг ,като се има предвид че не се е ограничавал в количеството на храната,само до обяд на два плода и кафе и вече след това си хапва след 12 ,но намали драстично хляба една две филийки за ден,за Коледа и нова година се отпусна и я наруши но само тогава даже вчера и плод не хапна.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 883
Честита Нова година!
Нека да е по-щастлива от предишната, по-малко ревлива, по-спокойна, с повече сън и по-малко килограми за мамите!
С повече парички и пътувания, и само положителни емоции!
И най-важното - да са ни живи и здрави бебчетата!



Нашата маймунка малко трудно заспа н 31-ви, към 11 и нещо, но пък й е за пръв път на чуждо място за цяла нощ, при баба и дядо. И друг път ни е показвала, че не обича промените, да й се нарушават ритуалите или лудница и много хора на едно място, но какво да се прави, ще се съобразяваме с нея. В 12 не се събуди от гърмежите, но в 5 часа, като решихме да си лягаме и я преместихме в другата стая, ни изнесе едночасов концерт до към 6, с малко рев и повече песни и танци, викове Ей! Laughing В 9 си се събуди за папкане, без да се съобразява, че е 1 януари.

Как ви завиждам за диетите... Sad
Ама аз вече кажи-речи твърдо си реших, каквото се кърмим, кърмим до 1 годинка и след това и аз съм на диета. Ако има кърма - чудесно, като няма - това е положението, стига й толкова. Аз откакто сме излезли от родилното съм свалила 2 кг newsm78 То не е ядене, не е чудо... А сега по празниците нямам спирка.

Честито и на всички именници!  bouquet

# 56
  • Мнения: 30
 EmbarassedЕй,стигнах най-сетне до компа-с тези празници такова скитане му ударихме по горите... Мая веше си има шейна и блажено се вози в нея. А аз заради фитнес-тренировката си бутах 6,5 км количка в снега-мноого готино се чувствах след това-усетих всяко мускулче. За диетите-и аз харесвам 90 дневната и е доста успешна,без да разрушава метаболизма,а само го стимулира. 
ooooh! Щях да забравя
ЧЕСТИТИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ И ДАНО НОВОТО ДА Е ЗАРЕЖДАЩО И ПОЗИТИВНО ЩАСТИЕ!
 Crazy да се похвалим и ние вече с 2 зъбчета-добре,че беше лъжичката,че иначе нямаше да ги видя-Мая се кефи да трака по нея с тях,когато я храня!
За Дентокинда-доволна съм,че облекчава вечерния и сън-до сега най-много съм давала 3 хапчета през час,когато е мнооого неспокойна.
Прегръдки на всички бебоци и както ми е написал мъжа ми на стената в хола: "ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ВСЕКИ ДЕН!"

# 57
  • Мнения: 541
За много години!
Честита нова година, много здраве и щастие във вашите домове момичета!


Днес Ради става на 9 месеца и по този случай да ви почерпим


Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 17:11 от Denni

# 58
  • София
  • Мнения: 1 621
Честита Нова Година и от нас!
Да сте здрави, щастливи и много успехи през новата година! Пожелавам много сили на всички, че тепърва бебоците ще прохождат, проговарят, още зъби ще вадят...да са ни живи и здрави и все така добрички!  bouquet

Ей, много празници, много нещо, то софри и гостита, напълняла съм минимум 3 кг, нямам намерение да се меря...Изкарахме спокойно новата година, дреби заспа още в 22.30 и хич не му пречеха гърмежите...спа си спокойно до сутринта.

От баницата с късметите на мъжо му се падна бебе...ама аз няма да участвам тая година... NaughtyНа който се е паднало да му мисли Crossing Arms. Скоро не се бях радвала така на появата на цикъла ми... Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 6 554
Малко снимки от нашия новогодишен купон:

http://www.facebook.com/album.php?id=100000025063462&aid=50509

и малко ( подбрани по-цензурните  Mr. Green) от 01.01.2011 от Банго Василий

http://www.facebook.com/album.php?id=100000025063462&aid=50511

Прекрасно изкарахме. С малко перипетии - строши ни се колата на средата на пътя. По закона на всемирната гадост бяхме 2 семейства в нея, та претоварване по колите, мъжът ми се връща до София , едвам, едвам с нея и взема другата, айде наобратно. Срещу 700 лв ще я оправят.  Whistling Whistling Whistling Имаше едно болно детенце, едно го водихме да му лепят веждата на 01.01, ама иначе настроението и купона бяха на макс. От толкоз танци не можахме нито да преядем, нито да се напием и затова пък върхът купона беше на 01.01. Първо имаше свинско погребение, а после оркестър и циганска вечер. Идеално. Тако добре не сме посрещали новата година откакто бяхме ергени - пу пу.  Praynig Peace Grinning И децата супер доволни - купон, игри, Дядо Мраз, подаръци, шоколади, танци-манци абе мнооооого, много сме доволни и малки, и големи. Кат` сме най-зле така да сме.

Общи условия

Активация на акаунт