Помощ!Детето ми боледува постоянно!

  • 14 971
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 650
Най-съгласна съм с последното мнение. И смятам, че освен средата, имат значение и много други неща, като оснвното е закаляването. Нямам прдвид под закаляване да се оставя детето на произвола или да не му се мият ръцете. А примерно, да не се навлича, да се извежда редовно навън, да се проветряват помещенията, да се храни здарволсовно( не както повечето майки правят да тъпчат децата със зрънчо, чипс и бонбони) , а после да искат децата да имат здрав имунитет. И относно профилактиката съм за това в зимния сезон детенцето да прием анякакъв лек стимулант, акто ехинацея, цитросепт, пчелен прашец и т.н. И да не избързваме с антибиотиците и силните лекарства.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моята дъщеря като тръгна на детска градина първата година боледуваше много, на ясла не е ходила. След това нещата постепенно си дойдоха на място. Дали си изгради имунитет или помогна цитросепта, който давах не зная. Много деца минават по този път с честите боледувания. Смея да твърдя, че винаги съм си хранила детето здравословно, но първата година в ДГ си боледуваше сериозно.
gianna2008 писала си, че те е страх вече да я къпеш. Ее едва ли детето настива от банята. Така даже се закалява. Аз като боледуваше много дъщеря ми се обвинявах, че съм виновна аз за всичко и взех да я навличам. Не повтаряй моята грешка.
Пробвай с цитросепт, прополис или нещо  подобно дано нещата скоро си дойдат на мястото.


Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 23:49 от AnMary

# 17
  • Мнения: 134
 Видях,че много мами са писали за здравословното хранене и закаляването.Малката се храни здравословно,до година и месец е кърмена,а навън излизаме постоянно.Давам и имуноукрепващ продукт.
 Като казах на баба ми по телефона,че малката боледува много,ми се накара яко.Изпрати ми един куп билки и около час слушах кое как да давам.Интересното е,че от седмица детето е напълно променено.Преди беше с постоянно лъскави очички,сега вече не.....направо не мога да повярвам!Ако продължава така,ще напиша подробно.

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте! Моята дъщеричка, на 1 г и 5 м, миналия месец се разболя за пръв път. Кашлица, хрема, температура... Аз също искам да изкажа мнение ЗА хомеопатията. Най-трудното е да намериш добър хомеопат. Иначе този метод на лечение е много ефикасен, не губете вяра! И не бързайте с антибиотиците. Хомеопатията се справя с далеч по-сериозни проблеми от настинките и вирусите на нашите деца. Simple Smile Освен хомеопатия, за укрепване на организма давам (не само като беше болна, ами непрекъснато) Зелена Енергия (натурален продукт, съдържащ водорасли) и Коластра. Вярвам, че ако му се помогне по подходящ начин, организмът може сам да се пребори с почти всичко. АБ според мен трябва да се дава само в краен случай.

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте и ние така,като тръгнахме на градина само боледувахме.И тогава за първи път  чух за ЗЕЛЕНАТА ЕНЕРГИЯ,започнахме да ги пием цялото семейство/синът ми-3г,дъщеря ми на 10м,съпругат ми и аз/.В комбинация от комплекс мастни киселинии не след дълго успеха беше на лице.

Общи условия

Активация на акаунт