И през Новата Година канадски бебета ще има! - 45

  • 27 474
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 21
Такмо проверявах за бебешки новини! Simple Smile)

Честит малък Charlie на Гаргамелчо, татко и каките!! Каква радост, и винаги ще празнува навръх БаБа Марта!   ylinfant  ylinfant  ylinfant

Да сме всички бели и червени като мартенички, и да посрещнем пролетта, зеленината и новите мечти в душите си!

# 692
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Гаргамелчло, честито и тук!   Вече с три маймунки  Laughing Да са ти здравички всичките и много радост да ви носят!   bouquet



Благодаря за коментарите за прахосмукачката, ние гледахме някакви на dyson, но още се чудим, тъй че сте ми много полезни.

# 693
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
ето ме и мен - нещо се загубих но успях да ви прочета
mamamia - ние прахосмукачки вече сме на втора Bissel от Walmart - евтини и 7-8 години никакви проблеми
Гаргамелчо - Честито и от мен! Желая ви много много много радост!
Който беше питал за Cuba - имат специален нов закон от Май 2010 - всеки турист трябва да има valid travel insurance и да има доказателство при поискване - аз понеже работя за insurance company вече 11 години винаги съм имала такава застраховка - валидна за цяла година, за всички членове на семейството и навсякъде по света - много съм доволна
Отдавна се каня да ви питам - искате ли да си направим наша си група с ограничен достъп на Facebook - на мен поне ще ми е много приятно ако мога да свържа лица и имена

# 694
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Бъдете живи, здрави бели и червени!

# 695
  • Мнения: 5
бубу'с мама за закона е ясно, всички го знаем но въпроса ми беше достатъчно ли е да покажем здравната ни карта на Кебек или трябва и часна такава да закупим?
Честит син на Гаргамелчо, да ви е жив и здрав, бял и червен като мартиничка и само радост да ви носи в живота.
Честита баба Марта на всички!

Последна редакция: вт, 01 мар 2011, 15:23 от bruni

# 696
  • Мнения: 3 932
Бруни, отговорът е в линка, който съm дала. Здр. карта на Кебек саmа по себе си е достатъчен докуmент за влизане в Куба. От таm нататък вие си решавате дали условията предлагани от провинцията ви устройват или предпочитате частна.

# 697
  • Мнения: 0
Честита баба Марта на всички, бели и червени, весели засмени.

Честит син на Гаргамелчо   bouquet, много хубаво име сте избрали, да ви е жив и здрав, много радост и усмивки да ви носи .А на мама бързо възстановяване.

По темата за Куба , на тези които са ходили, кажете май месец хубаво ли е да се ходи(ако не то тогава кога) и как е времето тогава.

# 698
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Честита баба Марта на жсички.
Честит син на Гаргамелчо.

Минервата, не смятам, че здравната карта е достатъчна. Кубинците изискват травъл иншурънса да покрива и medical evacuation by air. Ако квебекската здравна карта я покрива - ок, ако не- купува се травъл иншурънс.

Последна редакция: вт, 01 мар 2011, 16:14 от Titina

# 699
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Честита Баба Марта ! Бъдете здрави и усмихнати:) !

Честит син Гаргамелчо ! Много радост да Ви носи !  bouquet

# 700
  • Мнения: 5
Маневрата, много благодаря за инфото, сега видях колко добре е обяснено в линка който си дала. Сега поне няма да се притеснявам излишно.
Хифито, за май месец сигурно ще е супер само където казват че е доста топло тогава почвала голямата жега, затова ние решихме да отидем през март хем и да се измъкнем малко от вечната зима която ни е подхванала.
За фейсбука, ако направите такава групичка да пишете да може да се включим всички.

# 701
  • Мнения: 0
Ние също искахме по-рано, обаче ни изтекоха паспортите и сега си чакаме новите, та за това надяваме се до тогава да са дошли.

# 702
  • Мнения: 3 932
Не се притеснявайте за жегата, на дебела сянка и с повечко лед в коктейла, всичко се понася  Mr. Green Ние бяхmе последнятя седmица на ули и непоносиmи жеги няmаше.

# 703
  • Мнения: 0
И ние на това се надяваме "на дебела сянка и с повечко лед в коктейла", та да видим. А ина4е откъде  си купувате билетите от акент или ползвате някои от сайтовете.И къде е по изгодно.

# 704
  • Мнения: 5
ние резервирахме от интернета от itravel2000, там ми дадоха най добрите цени. Проверихме и с агент но раликата в цената за същия хотел и пакет беше 300 долара така че ршихме да резервираме по интернета. Аз за друго се притеснявам и това е че сме с малко дете и луда ще стана 4 часа в самолета, какво ще я занимавам незнам?

Общи условия

Активация на акаунт