Салфетки - има ли колекционери?

  • 22 721
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Здравейте. Преди време колекционирах салфетки, но с времето спрях. Въпреки всичко съм ги запазила. Сега обаче искам да ги разпродам, защото искам да си купя електрическа китара за да продължа да свиря, така че и от това може да има все някаква полза :Д Ако някой се интересува, може да ми пише в скайп( bibs26 ) или на е-меил bibity_libity@abv.bg Simple Smile

# 76
  • Мнения: 0
много ми харесаха салфетките ти за размяна и искам да си разменяме

# 77
# 78
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 149
http://zlare.snimka.bg/hobby/salfetki.712050.28948080
ето и моите салфетки

# 79
  • Мнения: 0
Има ли още запалени колекционери на салфетки?Нека се организираме да се видим и да обменим салфетки, идеи и места, където може да се купят единични екземпляри.

# 80
  • Мнения: 0
Здравейте,и аз се присъединявам към запалените колекционери : )Скоро ще кача линк с моите салфетки,в профила си във фб имам албум.Може ли някой да ми каже на лично или като отговоро къде на Красно село се продават на бройка,защото аз знам едно местенце точно в бившия базар Милениум(не знам длаи още се казва така),но там няма голям избор и вече купих по една от всички,които нямах : ) Но чух,че на няколко места на Красно село се продават,а аз друго освен това не знам,макар че търсих : ) Иначе си мисля,че би било хубаво някъде някой ден да си огранизираме нещо като голяма среща на всички колекционери  и да си разменяме на воля : )  Joy Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 247
Едното място е с/у рибарницата на ъгъла в едно магазинче за чашки еднократна употреба на ъгъла на един базар ев дворче(това май не е милениум newsm78).второто е на самия цар борис 3-ти и улицата на ДСк на ъгула-те са на един собственик.

# 82
  • Мнения: 8
И аз съм запалена по салфетките. Ако някой иска да разменим, да ми прати линк към албума си с тези за размяна и аз ще пратя.

# 83
  • Мнения: 0
zdraveite az su6to sybiram salfetki i imam golqmo jelanie ga razmenqm  ako nqkoi jelae moje da mi pi6e

# 84
# 85
  • Мнения: 0
Здравейте! Ето тук са моите салфетки - както за размяна, така и за продажба - http://bibliotekata.eu/%D0%92%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0-viewprofile324.html Simple Smile Ако сте заинтересовани моля пишете ми тук или на и мейл - atanasova92@abv.bg Simple Smile

# 86
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 308
Здравейте Grinning
Не съм предполагала, че все още има толкова хора, които колекционират салфетки.
Имам голяма колекция -започнах да събирам като дете.Най-много си харесвам паяжинките.
В Пикадили продаваха пакети чехски салфетки-по 20 и всичките различни,но от месеци не съм купувала.
Сега отделям повече време за другата ми колекция от пощенски картички.

# 87
  • Мнения: 0
Здравейте!
Да "поразбудя" малко темата  Wink
Ето ги и моите салфетки за продажба/размяна:
http://mira72.snimka.bg/hobby/salfetki-za-razmyana-i-prodajba.793113.32179954

# 88
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Харесаха ми доста салфетки, но утре ще ти пиша допълнително в Снимка бг.

# 89
  • Мнения: 0
и аз събирам и разменям салфетки. Ако някой се интересува нека да пише

Общи условия

Активация на акаунт