Кога започнаха дечицата ви да боледуват в яслите?

  • 1 343
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 403
Ний на третия ден

# 16
  • Мнения: 2 732
още на втората седмица беше болна -дано при вас не е така
изкарала е най -много 3 седмици там
вече сме се отказали от яслата -няма да ви кажа колко пъти сме пили антибиотик
А колкото до това за излизането при минусови градуси и ние предната зима и изобщо от раждането и сме все на вън -не зависи явно от това и какво ли не и давах за да и засиля имунната система -ефект нулев
И не знам от какво зависи дали ще боледува вече съм се отчаяла и ако на градина е така-ужас.

# 17
  • Мнения: 488
Ами май на втората седмица... Thinking
Разболяване какво имаш впредвид? Щото аз сополите вече не ги броя за разболяване, те са си перманентни в яслите...
Иначе сериозни болести досега не е имало (да чукам на дърво!), антибиотици не е пил и не смятам да давам въобще. Ориентирам се към хомеопатията и естественото засилване на имунитета, т.е. организма сам да се справи с вирусите.

# 18
  • Мнения: 331
оффф: мойте не ходят на ясла, ама от септември са сополиви и кашлят нон-стоп без температура.

# 19
  • Spain
  • Мнения: 3 750
в края на първата седмица .. боледуваме всяка седмица ..това да ни те4е носа ве4е е нормално явления .. не се тормози  ..вси4ки ми казват 4е сега се граси имунитете и докато вси4ки деца от групата не преболедували от едно или друго спасение няма

# 20
  • Мнения: 4 358
Оги ходи на ясла 2 дни и на третия беше болен.
Изкара няколко вируса, една шарка (рубеола), пи за първи път АБ. Резултатът - за 4 месеца се събираше повече стоене вкъщи, отколкото ходене на ясла  Sad Нямаше нещо, което да се появи и той да не го пипне  Sad

# 21
  • Мнения: 532
в понеделник тръгва - в петък болен

# 22
  • Варна
  • Мнения: 252
 Моята дъщеря започна почти веднага с болестите.Вече девет месеца ходи на ясла и най- дългият и престой там е 5 дни.След това 3 седмици вкъщи с антибиотици. Tired
Най-чистосърдечно завиждам на майките, чиито децата  не се разболяват толкова често, колкото моето.Пожелавам на всички дечица да са здрави!

# 23
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Ние се разболяхме на втората седмица - кашлица, сополи, температура. Една седмица у дома и отново на ясла. Следващото бе след месец. Лятото изкарахме 2 гнойни ангини. 2 месеца затишие и сега бронхит поради както обясни лекарката - недоизлекувани сополи. А ходихме при друга - 2 седмици лекува кашлицата и сополите с различни сополи, после ни прати на ясла уж здрави и на трития ден вече бе с бронхит, но нашата си лекарка я нямаше /отпуска/ и тази която я заместваше явно не се справи.

Но иначе в яслата ни направиха родителска среща и една лекарка ни изнесе лекция за болестите при децата и тяхното лечение.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 193
Като ви чета - повечето мноооого боледуват Sad. Ама нещо не ми стана ясно - като детето е със сополи, а няма кашлица, температура и други подобни "екстри", го считате, че е годно за ясла, така ли newsm78?
Моята 'убавица нещо се сополеви, та тази седмица я оставих в къщи / нали така, и така не съм на работа още/. Още текат едни прозрачни сополки, ама май да вземам да я водя пак на ясла newsm78? Какво мислите?

# 25
  • Мнения: 2 732
Да sunny bunny връщат ги само ако са с температура .

# 26
  • Мнения: 312
Дъщеря ми се разболява през седмица, въпреки че й давам Имунобор и витамини.

# 27
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Лично аз предпочитам със сополи да сме си у дома и всеки път когато се разсополиви сме на доктор. Харесвам си докторката, защото не изписва антибиотици за щяло и нещяло и кара предимно като педиатър хомеопат на хомеопатични лекарства /досега само веднъж заради бронхит сме пили антибиотик/, но пък не ми харесва това, че адски се скъпи на болничните. Значи трябва малката да е с висока температура за да напише болничен. Та дори като карахме бронхита ни написа вместо болничен бележка, че е здрава, а пиехме антибиотик! #CrazyДобре, че работата ми позволява да работя в къщи, и че имам разбрани шефове, че си вземам нещата и у дома се гледаме, ама едва ли нещата стоят така при всички. И ако донесеш бележка, че е здраво а в момента няма температура леличките в яслата не могат да го върнат, дори сополите му да текат. Затова и толкова се разболяват децата.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 397
Това е болна тема тргънахме на 1,6г.една болен една здрав така изкарахме една плевмония,един бронхит и една ангина за период от три месеца и го спрях лятото си го гледах и септември трънахме пак бях му дала AD Liquid та първия месец бяхме на линия и от октомври се почна пак ама по леки сополи кашлица за по няколко дни сега удържаме фронта с Есберитокс незнам дали с негова помощ ама да чукам на дърво сме добре.Боледува си пак ама се разминаваме с бронхити, пневмонии,аниги и такива по тежки болести.

Общи условия

Активация на акаунт