Наддаване на бебе на 11 месеца

  • 9 214
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 679
Реших малко да променя режима, малкия няма нищо против за сега. Вмъкнах плод между закуската и обяда, а следобяд към 16.30 ч. на мястото на плода давам кисело мляко или млечно кремче на Хумана или Нестле.
Всъщност включих още едно хранене към режима.
Ако някой има други идеи - моля, заповядайте!

# 16
  • София
  • Мнения: 432
Здравей, мила, всеотдайна и Нежна приятелко!
Днес бяхме на консултация и се оказа, че Мони тежи точно колкото Криско - 8,7 кг. при ръст 76 см.
За разлика от теб, аз му давам само два пъти на ден твърда храна - на обяд меснозеленчуково пюре и следобед плодове или плодова каша, но от бурканче на ХИПП, защото не ми дава да се цедя, за да му разтварям на прах. Откакто се захранваме, не е изял и половин кутия, даже отдавна трябва да я изхвърля, а новата не съм отваряла... Общото количество твърда храна за денонощие ни е около 300 грама. Останалото до към кило, по-скоро литър, си го набавя чрез цоцкане. Просто повече твърда храна не иска. Закусва си само чрез сучене, попара яде веднъж на 7-8 дни...
Така че естра са си ни бебоците, да са ни живи и здрави! Нито дебели, нито слаби!
 Hug Hug - за адаша и за теб

# 17
  • Мнения: 679
Мила Криси,
Благодаря ти от сърце за разбирането и хубавите думи, наистина ме успокои. Изглежда нашите бебоци ще са стройни и фини мъже, но какво лошо има в това всъщност  Wink
Много целувки и на вас!

Общи условия

Активация на акаунт