Отговори
# 60
  • Мнения: 36
Момичета, как  ги слагате тия щъркелчета   bouquet
Моето трябва да е розово Wink

# 61
  • Мнения: 0
Момичета, как  ги слагате тия щъркелчета   bouquet
Моето трябва да е розово Wink
Готово  Peace

# 62
  • Мнения: 2 271
Pile нашата мома ще е Калина.Каката е разказала на всички вече,дори и в магазините казва на касиерките.Ужас  Embarassed.Където и да влезем ме посрещат с въпроса"Расте ли Калина?".хахахах

# 63
  • Мнения: 115
Pileнашата мома ще е Калина.Каката е разказала на всички вече,дори и в магазините казва на касиерките.Ужас  Embarassed.Където и да влезем ме посрещат с въпроса"Расте ли Калина?".хахахах
Хахаха,аз и преди ти казвах,но и сега пак да кажа,че твоята Вероника ми е голума сладурка,пълна е с бисерчета...Да ти е все така забавна! Hug Трябва и да ни я покажеш някой път Laughing

# 64
  • Мнения: 2 271
Готово мони.веднага я показвам с част от моето творчество в американския сайт.мисля,че ви бях споменала.
http://www.digishoptalk.com/gallery/showgallery.php?ppuser=10887-това е сайта с дигиталния ми скрапбукинг.
А Вероника е тук,тук-тази спечели първо място за месеца в няколко сайта за най-до … рби от този бранш,тук-на година и половина и на още много от тях,но вече ще се ориентираш.
rori Матерна съм пила с Вероника,но миналата година я изтеглиха от Европа-съдържала ГМО!

Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 21:49 от petia47

# 65
  • Мнения: 115
Готово мони.веднага я показвам с част от моето творчество в американския сайт.мисля,че ви бях споменала.
http://www.digishoptalk.com/gallery/showgallery.php?ppuser=10887-това е сайта с дигиталния ми скрапбукинг.


Ейййй,невероятна е пу-пу Heart Eyes Hug
Вие мадама ли чакахте и сега?
Диди дали ще има против да имаме 2 снахи,хаха Joy

# 66
  • Мнения: 2 271
Ооо да ве Калина  Mr. Green.Ама не всички картички са ми с моето чаве.Ей долу пуснах някои с нея.

# 67
  • Мнения: 845
Петя, много интересни снимки  newsm10

# 68
  • Мнения: 2 271
Петя, много интересни снимки  newsm10
тенкс.Убожавам това изкуство,но сега съм се отдала на бебешка почивка,че иначе не мърдам от компа до 3-4през нощтта.
julia ей сега видях,че си ме питала.Не е вредна Биогаята.Пробиотиците са полезни-не вредят!

# 69
  • Мнения: 70
мамчета  , днес ми се случи за първи път да ми искат пари за болничния , 2,40 лв.
Това нормално ли е ?

# 70
  • Мнения: 90
На мен всеки път ми искат по 2.40 лв.

След като ми издаде болничния /ЛКК/, лекаря ме праща на регистратурата и там ми бият някакъв печат върху болничния и плащам и аз не знам каква такса в размер на 2.40 лв.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 063
Принципно бременните са освободени от потребителска такса, но бях чувала че има някаква такса за болничните. Някоя по-осведомена мама, може да вземе отношение по въпроса.

# 72
  • Мнения: 70
аз си взех болничния  Whistling
не го платих , защото както съм казвала , не давам пари за глупост
казах им , че първо ще проверя дали трябва да плащам такса  #2gunfire
не е въпроса за 2-та лева , а че това ми е трети болничен , плюс съмати болнични за двете ми други бременности и досега пари не съм давала  #Crazy

# 73
  • Мнения: 15
Петя, много красиви снимки и каката е прекрасна! Браво  Hug

Чета още болни имало, оздравявайте по-бързо!

Джули, прочетох, че се притесняваш за Хепатит А. Без да съм спец да се обадя, чувала съм че го наричат болест на мръсните ръце, защото се предава главно(ако не и само) по такъв път, пипаш някъде и т.н. Предполагам, че Петя може да потвърди или не, ако съм в грешка.
Не се шашкай, поддържай си елементарна хигиена, миене на ръце след пазаруване, след возене в автобус и други публични места и т.н
 Hug

# 74
  • Мнения: 15
О, и замалко да забравя да кажа, но имам чувството, че корема ми порасна за една нощ, даже ММ потвърди, че изглежда по-голям днес. Даже и усещам как кожата ми е по-опъната днес. Колко странно!

Общи условия

Активация на акаунт