Целутрон

  • 3 181
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Със или без процедурите ти ще се правиш - мъжко момиче си (само като се сетя колко бързо се възтанови след раждането)
А колко пъти в седмицата се ходи? Ей туй на мен ми е най-големия проблем, кой ще ми гледа детето (срамота, при две баби наоколо Close).

# 16
  • Мнения: 7 430
Чакаме добри новини и да дадеш надежда и на нас Hug

...А колко пъти в седмицата се ходи? Ей туй на мен ми е най-големия проблем, кой ще ми гледа детето (срамота, при две баби наоколо Close).

Е, хайде де...отиваш - оставяш я за 1-2 часа и после си я взимаш...не вярвам да не искат да я гледат сладуранката Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 10 758
Успех и от мен! newsm10

# 18
  • Мнения: 5 140
Хайде успех с процедурите и ще чакаме резултати  Peace

# 19
  • Мнения: 218
Дано има резултати!!! Още веднъж успех, а като цяло колко време се ходи  и какво ще ти излезе накрая?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 779
слънчева мама, как върви? Thinking Да не забравяш да пишеш тук, че надеждите ми са в твоите резултати! Rolling Eyes Praynig Praynig  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Стискам ти палци!
Само да кажа, че според мойта мацка - козметичка, целутронът трябва да се прави в серии всеки ден, за да е истински ефикасен.Масажът -  3 пъти седмично.И да не хапваш грам сладко!Вода - по 2 литра дневно.
Аз изваях крака и дупе, каквито никога не съм имала само с 12 процедури от по 60 минути.Наблягах на програмата за стягане, защото моят целулит беше само повърхностен и малко като количетсво.Слаба съм, ама съм дроб Sad
Вече една година резултатът не е мръднал!Много съм доволна!Целутронът е идеалното решение за мърди като мене, дето мразят спорта newsm44

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 779
belinda,  и аз правих процедури с това чудо и съм супер слаба ама с доста целулит.. ефект никакъв.. може и да съм понамалила обиколката ама толкова.. сега залагам на дермосоник и масаж и ще видим smile3508 Banghead

# 23
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Дано да има ефект.Аз от такива процедури бях цялата насинена,като че ли са ме утрепали от бой.И б Sadоли

# 24
  • Мнения: 4 187
От половин година ходя на масаж + ултра звук! Процедурите са антицелулитни с отслабващ ефект! Изключително съм доволна . Купувам си карта за 10 процедури- така се ползва отстъпка ,цената й е 97лв!!! Благодарение на масажа и НВД свалих 10кг, по 10см в обиколки, кожата ми е стегната, целулит почти нямам. До тук съм си купила 3 карти , ходя по 2 пъти в седмицата!

Ако имате време и възможност, заслужава си наистина  Peace!

# 25
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 420
здравей Star,
а в кой козметичен център ходиш във Варна?

# 26
  • Мнения: 218
Слънчева мамо, я казвай резултатите вече...

# 27
belinda,  и аз правих процедури с това чудо и съм супер слаба ама с доста целулит.. ефект никакъв.. може и да съм понамалила обиколката ама толкова.. сега залагам на дермосоник и масаж и ще видим smile3508 Banghead


Доволна ли си от дермосоника? Колко струва, колко процедури правиш и с какво го съчетаваш?

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 920

Резултати още няма, защото спрях за известно време да ходя, защото ми откриха киста на яйчника и можеше да ме оперират. Тя се спука и от днес пак тръгвам  bowuu




Хайде и да ти е за последно това с кистите. Слънчева, а прави ли се масаж на корем и талия с уред или само ръчен?

# 29
снаха ми ходи миналата година на целутрон и се стегна бързо.Резултат имаше след 4-5 процедура.Само че коремът и увисна.Ходи на масаж с продуктите на COLLIN.Само с една процедура и и се стегна коремът.УСПЕХ ти желая и постоянство защото без него няма да постигнеш нищо.

Общи условия

Активация на акаунт