болест на Хашимото и бременност

  • 335 090
  • 2 475
  •   1
Отговори
# 1 065
  • София
  • Мнения: 10 698
Здравейте дами,нова съм тук имам Хашимото от около година и половина,искаме и бебе.Моята лекарка ми каза да забравя Thinking newsm78.На 31 съм не мисля че съм толкова стара Flutter.За изследвания трябва да я моля освен тези в началото не ми е пускала други казва да си пия хапчетата и до там.На L- Тероксин 50 съм.Моля кажете към кого да се обърна? Blush Embarassed
Ужас,коя е тая ненормалница???!!!!!!

# 1 066
  • Мнения: 1 130
записах си час при Райков дано да е по добър от предишната.....и да ми каже нещо хубаво Praynig

# 1 067
  • Мнения: 67
Не мога да повярвам, че са ти казали "да забравиш"... Смени лекаря и не се връщай назад. С чести изследвания и правилно дозиран л-тироксин, няма да имаш проблеми. Успех!

# 1 068
  • Мнения: 1 130
Благодаря Ви много за подкрепата  Hug Новини след 26 чак ,а изследванията още утре.  bouquet

# 1 069
  • Мнения: 3 047
записах си час при Райков дано да е по добър от предишната.....и да ми каже нещо хубаво Praynig

За Варна и района Райков е може би най - добрия  Peace  И моята предна ендо ми каза на последният ми преглед с тези изследвания да забравя за бебе  Tired  Отделно, че за 5 години не ми пусна ТАТ и МАТ, разправяше, че като съм забременеела съм щяла да се оправя, а ТСХ не ми е било под 2  #2gunfire Аз март съм на контрола при Райков и се надявам нещата да са по добре от декември  Praynig

# 1 070
  • Мнения: 2 760
Благодаря Ви много за подкрепата  Hug Новини след 26 чак ,а изследванията още утре.  bouquet


Излязоха ли резултатите?  Hug

# 1 071
  • Мнения: 1 130
оххххххх,все още не са понеже беше 1 ден от цикъла ми трябвало да свърши и тогава.Какво общо има? Thinking Thinking newsm78.

# 1 072
  • Мнения: 15
Здравейте,

Аз също съм с Хашимото и след като си направих изследване, се оказа, че хормонът ми е скочил и сега стойностите са 16,4 (при горна референтна стойност 4,2). Притеснява ме също, че съм с разширени вени, а тромбоцитите са ми паднали на 126 (при долна референтна стойност 140). Някой с подобен проблем, който може да ми даде съвет и да ме насочи към специалист?
Благодаря ви предварително Simple Smile

Поздрави,
Михаела

# 1 073
  • София
  • Мнения: 562
Здравейте моля ви за съвет. С Хашимото съм в уетероидна форма. Бременна съм в почти 6г.с и от дне съм със страхотно сърцебиене
 Tsh 1.36 на 11.02.2015,възможно ли е за такъв кратък период да скочи и да ми предизвика такова неразположение?

# 1 074
  • София
  • Мнения: 10 698
Ивка колко ти е пулса в покой?
А дали може да скочи, може, но едва ли от това усещаш неразположение. Между другото трябва леко да смъкнеш ТСХ, на лекар ходи ли?

# 1 075
  • София
  • Мнения: 562
Ивка колко ти е пулса в покой?
А дали може да скочи, може, но едва ли от това усещаш неразположение. Между другото трябва леко да смъкнеш ТСХ, на лекар ходи ли?
Здрасти Магнетче - ходих при Начев той каза без терапия и на 30дни tsh.А пулса в покой варира днес в повечето случеи беше около 100-120.Но примерно в последните 2-3 часа е ок.
 

# 1 076
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Ивка колко ти е пулса в покой?
А дали може да скочи, може, но едва ли от това усещаш неразположение. Между другото трябва леко да смъкнеш ТСХ, на лекар ходи ли?
Здрасти Магнетче - ходих при Начев той каза без терапия и на 30дни tsh.А пулса в покой варира днес в повечето случеи беше около 100-120.Но примерно в последните 2-3 часа е ок.
 
[/size]

За сърцебиене помага магнезий. Знам,че го дават на бременни за овладяване на преждевременни контракции.

# 1 077
  • София
  • Мнения: 10 698
Да не се пие магнезий без предписание от лекар, моля.

# 1 078
  • София
  • Мнения: 562
И аз знам че магнезий не се пие сега.

# 1 079
  • Мнения: 3 047
Да не се пие магнезий без предписание от лекар, моля.

+ 1  Peace

Магнезий при бременност се пие само след лекарско предписание и след 3ти месец ( но не съм сигурна!!!!, за това само консулт с доктор и не само за магнезия, а за всякакви лекарства и билки по време на бременност !!!)

Общи условия

Активация на акаунт