Могат ли да познаят пола още в 12 г.с.?

  • 16 651
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 713
На мен не ми познаха пола в 12 г.с., но самият лекар ме предупреди, че позата не беше подходяща и все пак аз настоях да каже нещо.  Mr. Green В 16г.с. вече лекаря видя пишката от раз. Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 12 567
На теория в 12 г.с органогенезата е завършена т.е полът е определен. И с един добър 4Д ехограф би могъл да се види. Но не всеки лекар би могъл да го направи.

# 47
  • Мнения: 6 713
http://baby2see.com/gender/external_genitals.html

Ето тук се вижда, че до 11г.с. на практика няма разлика. Също така зависи от това в каква позиция е ембрионът, защото колкото и да е добър специалиста, ако плодът се е врътнал с гръб, няма как да стане.
А пък точно на 2Д се виджа най-най-добре полът, на 4Д точно може да има объркване.

# 48
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
В 12 г. с. д-р Ставрев ми каза без грам съмнение че имаме пишка...сега вече си се вижда,дори на последния УЗ бебчо си играеше с нея Laughing Grinning

# 49
  • Мнения: 9 471
При мен и двата пъти го познаха в края на 3-я месец.
Така,че по въпроса ти-може,да.

# 50
  • Мнения: 5 258
Бях точно в 12 г.с., когато доктора ми разби надеждите за женско  Laughing Гледа ме на обикновен ехограф и отсече : "Бебето ще е момче"  Peace

# 51
  • Мнения: 12
Е, а на мен в края на 3-ти месец ми казаха, че по всяко вероятност е момче, следващия път "по-скоро момиче", а сега съм със "100%-ва жена"  Mr. Green

така, че при мен не познаха от първия път.

# 52
  • Мнения: 1 449
На мен точно в 12г.с. ми казаха пола и познаха  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 822
Не помня точно в коя седмица /11 или 13 седмица/ на първата ФМ д-р Марков 100% беше сигурен в пола на бебето ми с най-обикновен ехограф. Grinning

# 54
  • Мнения: 333
Може, да  Peace
На мен докторката в 12 г.с+ 3 дни ми каза на 2D че е момче, след това потвърди в 14 г.с  пак на същия ехограф, след това на феталните морфологии си беше категорично пишка  Grinning
Живот и здраве тук до няколко дни го чакаме и ще разбера дали всички са грешали  Joy

# 55
  • Мнения: 1 131
Явно вече е възможно да се види пола и в по-ранни седмици.Приятелка е в 13 г.с и вчера на ФМ докторът е бил 95% сигурен в пола,видян от него Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 294
Могат, могат. На мен точно в 12 седмица ми казаха момиче, от тогава до сега  още двама лекари потвърдиха пола  Peace

# 57
  • Мнения: 1 054
В 14та седмица д-р Врагалева във Фемина каза, че "от това по-добре оформени срамни устни няма" ... И позна Heart Eyes

На 2Д. 3/4Д са по-скоро забавление за мама и тате.. Добрите лекари си правят ФМ или ранния скрининг на 2Д Wink

# 58
  • Мнения: 306
на nas в 12г.с. ни казаха момче и то доста категорично....е,сега имаме най-прекрасното момиченце на света Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 180
При първата бременност на обикновен ехограф проследяващия бременносттта ми лекар беше категоричен, че е момче в 12 гс и след това се потвърди. Сега със втората бременност се надявах на момиче, но пак ми казаха, в 12 гс, че е момче, пък ще видим

Общи условия

Активация на акаунт