Пола на бебето

  • 1 024
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, мами! Знам, че вече сигурно става банално, но ми е много любопитно за пола на първото ми бебче. На последният преглед лекаря каза, че е рано още да се каже. Има ли някоя от Вас, която да ги “разбира” повече?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 654
Т.е. за лекарят е рано, но за хора, които не са медици, не е!?
Щом е казал, че е рано, значи е рано. Още повече, че бебето е застанало странично и явно половите органи не се виждат. По лицето не си личи, а аз основно личицето и коремчето му виждам на снимките, които си качила.

Последна редакция: ср, 27 юли 2022, 10:22 от Fever Ray

# 2
  • София
  • Мнения: 6 726
Щом е казал, че е рано значи е. Не знам в кой месец сте, но много често казват твърде рано и после се оказва, че е противоположният пол. Имайте търпението и скоро ще разберете Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3
Щом е казал, че е рано значи е. Не знам в кой месец сте, но много често казват твърде рано и после се оказва, че е противоположният пол. Имайте търпението и скоро ще разберете Simple Smile
Тук бях в 13 г.с и ми прави ми биохимичен скрининг.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 726
Твърде Ви е рано, прав е. Някъде към втората фетална морфология казват със сигурност.

# 5
  • Мнения: 5 083
Вярно, че с нашите лекари понякога се налага търсене на съвет в бг-мама, ама чак пък някой да разбира повече за пола по снимка, от колкото човека, дето го е огледал не само по снимки...

# 6
  • Мнения: 1 195
В ранните седмици единствено предположения могат да се изкажат и то от лекари, а не от форума, което пак няма да ви помогне да разберете пола. Форма на корема, пъпки, гадене, повръщане също не са определящи. Изчакайте и ще разберете.

# 7
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 115
Полът ще го узнаеш със сигурност на феталната морфология. Преди това е трудно да се види и вероятността да се сбърка е голяма.
Знам, че нямаш търпение, но наистина все още е много рано.

# 8
  • Мнения: 3 597
В ранните седмици се вижда само , ако е добре позиционирано . На тези снимки няма кадър от половите органи . Следващия път вероятно ще разберете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт