Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 74

  • 22 562
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Мисля, че изобщо не е редно да се сравняват сериали, без значение дали играят едни и същи артисти в тях или не Hug всеки един актьор търпи развитие като такъв и е нормално да има спадове и възходи в кариерата си, които независят само от неговата игра, но и от сценарии, екип, режисура и т.н., също така зрителският интерес се променя, в един момент се гледат определен тип сериали, като се засити човек с тях, идва нещо друго, така че, това което е било преди една, две години, не се приема по същият начин сега и обратното:hug:, просто нещата се прекалено комплексни и сложни за да се търси сравнение  Hug

# 31
  • Мнения: 2 116
Марги, права си за толерантността, но аз не съм чак толкова добра християнка и когато ме ударят не си поднасям и другата страна! А може би, чувството ми за справедливост е по - силно от всичко!

Не мога да приема някой да ме нарича "заблудена", защото имам различен вкус от неговия! Това ме обижда и разваля настроението ми. Чувствам се длъжна да отговоря и да защитя позицията си на човек! Както аз не обиждам и не предизвиквам, очаквам същото и от другите! Когато ме нападат се защитавам!

Мира
, напълно те разбирам, аз самата също много се ядосах първоначално.
Но, си мисля, че ние сме тези които ще позволим някой или нещо да ни обиди.
Нима, Росикас е от обкръжението близо до теб( виртуално, разбира се), хората, чието мнение цениш и търсиш...НЕ, така предполагам...тогава не й отделяй време и енергия от себе си!В темата има толкова други, които се нуждаят от интересните ти мнения и коментари!  Peace Hug

Мисля, че изобщо не е редно да се сравняват сериали, без значение дали играят едни и същи артисти в тях или не Hug всеки един актьор търпи развитие като такъв и е нормално да има спадове и възходи в кариерата си, които независят само от неговата игра, но и от сценарии, екип, режисура и т.н., също така зрителският интерес се променя, в един момент се гледат определен тип сериали, като се засити човек с тях, идва нещо друго, така че, това което е било преди една, две години, не се приема по същият начин сега и обратното:hug:, просто нещата се прекалено комплексни и сложни за да се търси сравнение  Hug

Елма, напълно си права!   Hug  newsm10 smile3501

# 32
  • София
  • Мнения: 7 895
Помислих си ,че пак се поде бързото писане по темата, а ние се занимаваме с натрапници. ooooh!
Чакам с нетърпение мнението на Mira07 за Джансел Елчин.

# 33
  • Мнения: 2 157
Марги, права си за толерантността, но аз не съм чак толкова добра християнка и когато ме ударят не си поднасям и другата страна! А може би, чувството ми за справедливост е по - силно от всичко!

Не мога да приема някой да ме нарича "заблудена", защото имам различен вкус от неговия! Това ме обижда и разваля настроението ми. Чувствам се длъжна да отговоря и да защитя позицията си на човек! Както аз не обиждам и не предизвиквам, очаквам същото и от другите! Когато ме нападат се защитавам!
Не се ядосвай скъпа. Няма смисъл да си хабиш нервите заради такива божии чада. Подкрепям те най вече в частта за християнката. За разлика от теб аз не се обиждам лесно, но пък често отговарям единствено с цел другия път да се съобразят и с моето его.
Сега очаквам коментара ти за Джансел.  Peace

# 34
  • Мнения: 969
Благодаря ти, мила Марги! Правилно съм познала, че излъчваш доброта и всеопрощение! Казват, че Бог е велик, защото умее да прощава! Ще се опитам да не паля от раз и на пета скорост - газ!

Извинявам се на всички, ако съм ви обидила, мили момичета! В интерес на истината нямах време да гледам и ЛиН подробно, но след тази "реклама" ще го направя, за да имам право на мнение!

# 35
  • Мнения: 2 116
Благодаря ти, мила Марги! Правилно съм познала, че излъчваш доброта и всеопрощение! Казват, че Бог е велик, защото умее да прощава! Ще се опитам да не паля от раз и на пета скорост - газ!

Извинявам се на всички, ако съм ви обидила, мили момичета! В интерес на истината нямах време да гледам и ЛиН подробно, но след тази "реклама" ще го направя, за да имам право на мнение!

Мира, няма нужда да се извиняваш! Hug
Аз самата също съм доста бърза в ответните реакции, които понягога не са нужни...защото този срещу когото са няма да го разбере и така отново ощетени сме самите ние.
Аз също се опитвам да не паля от раз...и да знаеш...много е трудно, но това не бива да ни отказва! newsm78 Peace Hug Joy Joy Joy
ЛиН, само го следя, защото нашият сериал ме "изсмуква"!
Но, въпреки това мисля, че има какво да се види и в него. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 375
Маргита, да вземеш да ми предаваш уроци, за да мога и аз да се справям с паленето от раз, че съм известна с "благият" си характер Mr. Green

Аз също смятам, че не е нужно да се сравняват двата сериала, всеки има грешки и добри попадения,
както от Местопрестъплението има 3 разновидности и си има почитатели всяка една от тях, така и с всички останали сериали. Превъзнасянето и кланянето на актьор, режисьор, метач или какъвто и да е от екип на даден филм също не спада към нормалните неща.
Затова на този свят има ядрени физици и чистачи на тоалетни - всеки си има призвание и е добре да се придържа към него. Hug

# 37
  • Мнения: 0
Благодаря ти, мила Марги! Правилно съм познала, че излъчваш доброта и всеопрощение! Казват, че Бог е велик, защото умее да прощава! Ще се опитам да не паля от раз и на пета скорост - газ!

Извинявам се на всички, ако съм ви обидила, мили момичета! В интерес на истината нямах време да гледам и ЛиН подробно, но след тази "реклама" ще го направя, за да имам право на мнение!
Гледай го, но не забравяй като мен да си намираш някаква работа из къщи по време на многото
брутални сцени / такива с половин часово давене например /, които при мен лично имат
обратен, антирейтингов ефект, но явно са поносими за други дами Rolling Eyes
В ЛиН има някаква интрига, която държи в напрежение, но пък въобще не ме кара да мечтая,
в моите очи и сърце там е голямата разлика между сериалите.
А, и адмирации за отговора ти към въпросната дама,
сега го прочетох и се изкефих на макс Peace

# 38
  • Мнения: 0
Съжелявам,че едно лично мнение е станало арена на  словестни сблъсъци.Имам глава на раменете си
и отговарям за всяка моя дума.Ако има въпроси ,моля да използвате ЛП.
Благодаря!

# 39
  • Мнения: 2 157
Аз реших все пак да направя копи-пейст и да си призная как гласувах в анкетата. Не че смятам, че това е истината, но тези варианти ги намирам за по близки до сценария. Утре ще видя колко близо или далече съм до истината.  newsm78 newsm78 newsm78

Прекрасният ден на Хасрет и Мурат ще завърши с целувка
Левент ще преживее шок, разбирайки от Хасрет коя е Бахар
Хасрет ще приеме ключа от къщата на Левент
След сцената на терасата Хасрет ще изслуша Мурат и ще разбере защо е трябвало да постъпи така
Хасрет, Саиме и Гюлназ ще заживеят заедно в дома на Левент

# 40
  • Мнения: 969
Джансел Елчин е най - подходящия за Туба, защото имат безброй допирни точки.

Чисто физически си приличат и в лице и в осанка. Както сами се сещате, това което написах за Туба, важи и за Джансел!

Разлики - може би, единствено в "разкрепостеността".  Ако Джансел обича Турция, разбира и Туба! От друга страна Туба ми се струва по - открита и по - пряма, а Джансел по - вглъбен. Ако и двамата са интровертни биха си били достатъчни! Може ли да ми припомните датите на раждане на Туба и Джансел?

Онур Сайлак ми е много загадъчен.

Предполагам знаете, че има и цяла наука, наречена физиогномоника, която покрива всички аспекти на връзката между външния вид и характера на човека и дава информация какви са подходящите пропорции, които изграждат хармоничните връзки вътре в самия човек и в отношенията му с другите.
За Онур Сайлак в следващия пост!

# 41
  • Мнения: 0
Съжелявам,че едно лично мнение е станало арена на  словестни сблъсъци.Имам глава на раменете си
и отговарям за всяка моя дума.Ако има въпроси ,моля да използвате ЛП.
Благодаря!
Те такива "дами", които наричат другите "заблудени" не пишат на ЛП, защото няма кой да им забележи поста и да ги отрази, просто да не чакаш де Laughing
А иначе мнението ти си е точно на мястото  bouquet
------------------------------------------------------------------
Mira07  Hug, точно щях да питам какво става с характеристиката на Джансел,
че всички тръпнем в очакване, гледам и балкона се понапълнил?

# 42
  • Мнения: 510
Мен пък рейтинга изобщо не ме интересува.
Всеки харесва различни сериали и различни актьори.
Затова има и различни теми във Форума.Колкото и  да ме убеждават ,че някой актьори са велики ако това не съвпада с моето мнение няма да ме убедят.
Така че е по добре да си седим по темите и да не употребяваме остър тон в съседните за да не се налага да се намесва Тати.

# 43
  • Мнения: 1 095
Джансел Елчин е най - подходящия за Туба, защото имат безброй допирни точки.

Чисто физически си приличат и в лице и в осанка. Както сами се сещате, това което написах за Туба, важи и за Джансел!

Разлики - може би, единствено в "разкрепостеността".  Ако Джансел обича Турция, разбира и Туба! От друга страна Туба ми се струва по - открита и по - пряма, а Джансел по - вглъбен. Ако и двамата са интровертни биха си били достатъчни! Може ли да ми припомните датите на раждане на Туба и Джансел?

Онур Сайлак ми е много загадъчен.

Предполагам знаете, че има и цяла наука, наречена физиогномоника, която покрива всички аспекти на връзката между външния вид и характера на човека и дава информация какви са подходящите пропорции, които изграждат хармоничните връзки вътре в самия човек и в отношенията му с другите.
За Онур Сайлак в следващия пост!
Туба - 05.07.1982 г. и Джансел - 20.09.1973 г.

# 44
  • Мнения: 2 157
Джансел Елчин е най - подходящия за Туба, защото имат безброй допирни точки.

Чисто физически си приличат и в лице и в осанка. Както сами се сещате, това което написах за Туба, важи и за Джансел!

Разлики - може би, единствено в "разкрепостеността".  Ако Джансел обича Турция, разбира и Туба! От друга страна Туба ми се струва по - открита и по - пряма, а Джансел по - вглъбен. Ако и двамата са интровертни биха си били достатъчни! Може ли да ми припомните датите на раждане на Туба и Джансел?

Онур Сайлак ми е много загадъчен.

Предполагам знаете, че има и цяла наука, наречена физиогномоника, която покрива всички аспекти на връзката между външния вид и характера на човека и дава информация какви са подходящите пропорции, които изграждат хармоничните връзки вътре в самия човек и в отношенията му с другите.
За Онур Сайлак в следващия пост!
Това за физическата прилика отдавна си го мисля и аз. Дори ми изглеждат като брат и сестра.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт