Януарската дружинка чукна втората годинка

  • 28 207
  • 739
  •   1
Отговори
# 210
  • софия
  • Мнения: 31
Честит Рожден Ден на Катерина и Делян!
Честит Рожден Ден и на всички януарчета,които не можах да поздравя навреме!

# 211
  • Мнения: 387
момичета, благодаря за пожеланията...
надявам се след малко успешно да ми се качат снимките и да ви покажа произведението си...и моля професионалистите да не се изказват...има много пропуски и забележки по тортата, но малко съм си играла с пластелин явно като малка...

купонът беше страхотен...децата си имаха детски кът в бъдещата стая на катерина...скачаха като бесни на трамплина, рисуваха, пукаха балони, беше супер...в хола пък бяха родителските тела и  разни приятели...та беше много весело...почнахме към 16ч и приключихме към 23ч...

извинявам се много за всички нечеститени рожденни дни, за неписането на ваши питания, но от една седмица правя тая торта дето акъла ми взе, а катерина заспива не по рано от 00ч..та едната вечер заспа в 1...а единствената вечер, в която си легна в 21ч се събуди в 3ч и до 6ч играхме...та нито имах време да чета, нито да пиша...

само знам, че някой питаше за шампоаните...катерина я къпем през ден...косата и тялото откакто е родена ги мием с top to toe на джонсън за  newborn...

момичета отивам да качвам снимките, пък после специално за ягодка и тук ще сложа...

# 212
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Добро утро !
Днес погледнах ,но няма празуващи -и се викам един ден без наздраве hahahaНОООО после се сетих днес е Бабин ден.
Честит празник на всички баби-да са ни живи и здрави (да си гледат внуците и ако може да мълчат повече Laughing)По този повод нашата баба ще ни води на почерпка.
lorini тортата е страхотна -браво   bouquet

# 213
  • София
  • Мнения: 120
Привет, сладурки,
Не съм се появявала от няколко дни-нямахме нет, насам-натам и не ми е оставалао много време Simple Smile
Бързам да поздравя всички рожденици, които пропуснах да  HugДа са много здрави всички малки и пораснали красавици и красавци HugЛеле като гледам снимките, когато са били бебета-чувствам ви толкова близки всички вас и малките захарчета -като се замисля, как заедно сме изживели първата колика, първото зъбче, първата стъпка........много ми става миличко Hug
Да се похваля с новата придобивка, за която толкова се чудих-количката за близнаци newsm44
Невероятно е-двамата си спят вътре, а аз съм най-щастливият човек в този момент Grinning GrinningКеф, кеф, родих се Simple Smile
Тази неделя сме канени на един рожден ден в детско клубче и искам вашето менние-според вас удачно ли е да ходя с двамата(то без тях няма и да отида) в разгара на грипната епидемия, или няма проблем newsm78Не мога да преценя #CrazyА и другото-в края на месеца мислех да правя погача за малката и поканих половината гости-чуденката ми е същата newsm78-да я отлагам ли, или не Rolling EyesНе съм от плашещите се уж, ама отвсякъде чувам само за болести и нещо взех да се психирам ShockedНе знам как да постъпя newsm78
Целувки  Heart Eyes

# 214
  • Мнения: 774
Лорини, благодаря за вниманието! Чакам снимките с нетърпение!  Grinning
Моник, аз не бих отишла в клубчето, нито бих правила погача точно сега - много е мъничка малката красавица!  Hug

# 215
  • Мнения: 20
Lorini,  тортата е страхотна, аз дето чела - не дочела във форума и не знаех, че ти си я правила. Браво! Аз дори не се наемам да се пробвам.  Mr. Green Снимките са страхотни, вие сте много красиви, много щастливи, а бе.. пу- пу, все така да сте.  Hug
МОник, айде честита придобивка. Наистина ще е кеф и двамата да спят на вън, но за мен е вече мираж Боги да спи в количка на вън. Crazy Пусни някое фото на двмамката  в количката Simple Smile Иначе за чудинката ти аз не бих завеа бебето в детския център, макар че моя шуши го взимам навсякъде с нас, но вече е и по- голям. Колкото до Погачата си спомням, че и на Божидар Погачата беше по грипозно време, но я правих... Слава Богу имаше съобразителни хора от поканените,които си казаха, че са болни и не дойдоха. Но пък не е фатално, ако я отложиш още малко. Simple Smile

# 216
# 217
  • Варна
  • Мнения: 389
ЧРД на Гергана и на Борис /макар майка му да ми се изгуби от полезрението:)/

Лорини, и вие и тортата сте прекрасни!!!

Аз пия кафе, а всички спят, за 2ри път тази седмица. Обаче не съм добре, много сериозно кашлям от седмица...и след вчерашните новини, че повечето болни са от свински грип, ме хвана шубето... Та май ще ходя на лекар... А и Елия през ноща се позакашля, ама ще видим...

Тук времето е ужасно - мрачно и дъждовно - направо ми подсилва депресиното състояние Joy

Моник - аз не бих рискувала - ако можеш да отидеш без бебето, по-става, ама много е малка душичката, да не лепне нещо/и аз не съм от плашливте, ама.../

# 218
  • Мнения: 857
Добро утро.

Честит рожден ден на Борис!

Лорини  - справила си се чудесно с къщата на Мики Маус - браво! Снимките са страхотни!

Моник - не бих завела децата. Аз си спомням преди година по Коледа, как и двамата бяхме болни точно от свински грип - беше кошмар. При мен нещата се усложниха и изпих две серии антибиотик. За щастие тогава Марти се размина, но сега много ме е страх. По този повод - свеки се прибра от разходка с ужасна кашлица, аз се притесних и направо вдигнах панаир. Сега седи с маска в къщи, но притеснението ми не е минало.....направо съм параноясала - само му меря температурата и го карам да кашля  Crazy....

# 219
  • Русе
  • Мнения: 1 932




Да почерпя за голямото ми януарче - днес става на 29. Да ми е жив и здрав.  Heart Eyes Понеже тук има много тортени майсторки и ме е срам да покажа тортата, която му направих.

# 220
  • Мнения: 774
Любито, да ти е жив и здрав съпругът! много да те обича и уважава! Сигурна съм, че си му направила прекрасна торта, защото си я направила с любов!  Wink Hug


Честит рожден ден на Гергана и Борис! Да са живи и здрави!

Лорини, тортата е много красива! Аз след оправаднията ти хич не очаквах да си се справила толкова добре!  Peace Харесват ми много и цветовете, и къщичката... пък и на 3-и етажа си я направила, браво! А Катерина е голяма красавица с тия сини очи...  Crazy Виждам, че много сте се забавлявали!  Grinning
Елена, дано да му се размине на Марти!  Hug

# 221
  • Мнения: 387
Люби, честит ти празник...много да те слуша мъж ти и много да ви глези с Карито...
момичета нямам никакво време , имам да пиша около 50 отчета (нали консултантския тел е у мен...)

и за да ви агитирам ето ни страничката във фейса : http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Nacionalna-Asociacia-Podkrepa-za-krmene/174229282605216

# 222
  • Мнения: 74
Честито на всички рожденници!!ДНЕС ПОВОД ИМАМ И ИСКАМ НА ВСИЧКИ ДА ПРАТЯ ЦВЕТЯ И ПРЕГРЪДКИ ОТ ИМЕТО НА РОЖДЕНИКА МИ БОЯН!!!!!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet newsm51 smile3525 newsm59 nbirthday  bigdance2  party023  ura beer3 beer2 Wine Glass

# 223
  • Мнения: 63
Мамчета, привет!   Hug
Не съм писала тук от цяла вечност! Не че не искам, но все не остава време и разчитам на ФБ да разбера за повечето от вас. Нашият батко все още е болничък( във ФБ бях писала, че е болен)- упорита температура- около 39, болки в гърлото, сега вече почна и да кашля. Изписаха ни антибиот. , но вече 4- ти ден и няма кой знае какво подобрение. Детската ми каза, че ще почваме по- силен антибиот. , ако до утре няма подобрение.
РД на Настюхата не сме правили, отложихме го, когато баткото се оправи. Иначе и аз й направих торта  Wink Е, няма нищо общо с вашите красоти, които показвате, ама си е домашна. Даже чак днес, като сесъбуди от следоб. сън, ще духа свещичките. Точно на деня й не можах да се организирам, а и тогава на баткото му беше най- зле.
eeli , да ти е жив и здрав Боян! Да расте щастливо дете!
Моник, и аз не бих водила малката в това грипозно време.
Иначе при мен едно и също- водене на децата в ДГ, работа, вземане на децата от ДГ, вкъщи и така всеки ден. Нямам време, а напоследък и финанси за нещо по- различно. На моменти страшно ми е тъпо. Успокоявам се с това децата да са добре, ама ето сега , че едното се разболя. Поне Настюхата държи фронта  Grinning На яслата толкова много свикна. Сутрин , като отидем и бърза да влезе. Казва ми "чао, мамо" и дори не се обръща  Laughing
Това е от мен накратко, ще се опитам по- честичко да пиша. Да знаете, често си мисля за вас и дори да не мога да пиша така, както преди, не ви забравям!  Hug

# 224
  • Мнения: 774
eeli, да ти е жив и здрав Боян, много да слушка!  Весело изкарване днес!  bouquet
ПепиHug да се оправя бързо баткото! Не е шега работа тая температура! Целувки на Настюхата!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт