ФУТБОЛНИ фенове - (тема 8)

  • 22 196
  • 734
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 746
К'во стана тука  newsm78 Цял ден се надъхвам, пускам клипчета .....и сега Реал щели да падат ... Crossing Arms
 Sunglasses Страх вие, че може да ви се паднем на 4-върт финалите нали  Mr. Green и с право.... аз вече съм си сипала едно уйски и само чакам да се насладя на играта на най-добрите  Whistling
....и не Рали няма да гледам Челси...

# 466
# 467
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
ха добър вечер  Simple Smile гледаме лион -реал,всички вкъщи са за балетистите аз им играя контра и стискам палци на французите  Mr. Green

# 468
  • Мнения: 78
Аз да кажа, че гледам Челси, ама за тях вече си мисля, крайно време е татко Карло да си ходи... Роман дали го държи заради някакви яки неустойки по договора му  newsm78, ако не е така, не знам вече... Преди около седмица четох, че Ван Бастен е поредния слух за треньор на Челси, а Анчелоти беше спряган за Рома...

Аве, ако днес пак ги познаеш - почвам да залагам (което съм правила 3 пъти в живота си  Blush) с твоите прогнози  Peace Как позна за Арсенал онзи ден, че може и да не бият  ooooh!

пп. Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора. Laughing

ооооооо, Дю - 'драстииии  Hug

# 469
  • Мнения: 2 506
И ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ  newsm44 newsm44

# 470
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
ГОЛ, ГОЛ, ГООООООЛЛЛЛЛ!!! newsm44 newsm44 newsm44

П.С. Ако Аве познае и днес, вече ще знам кой урочасва Челси... newsm29

# 471
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
ВТОРИ ГООООЛЛЛЛ! smile3534

# 472
  • Мнения: 2 506
И ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ  newsm68

Све,  Hug

# 473
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
 Hug и от мен!
Тази вечер ми харесват. Има идея и разнообразие.

Въх, Цеце, к'ъв тоз подпис  Crazy

# 474
  • Мнения: 746
Уф и ние се разписахме  Crazy най- накрая  Mr. Green Тамън си виках, че по стара Реалско-Лионска традиция пак ще трябва да изкупуваме звездите на Лион ... Crossing Arms
И все пак добре, че го правим Бензема вкара 15 секнди след като влезе на терена  Crazy

# 475
  • Мнения: 2 506
Видя ли, а ти го хулеше  Crossing Arms

# 476
  • Мнения: 746
Видя ли, а ти го хулеше  Crossing Arms
Blush и половинът тъкмо това казваше.... Whistling
ми освен Мауриьо да ви вземе за помошник треньори  Sunglasses

# 477
  • Мнения: 2 506
Видя ли, а ти го хулеше  Crossing Arms
Blush и половинът тъкмо това казваше.... Whistling
ми освен Мауриьо да ви вземе за помошник треньори  Sunglasses

Оо, щом ще съм колежка на Моу , приемам  Flutter

# 478
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Видя ли, а ти го хулеше  Crossing Arms
Blush и половинът тъкмо това казваше.... Whistling
ми освен Мауриьо да ви вземе за помошник треньори  Sunglasses

Оо, щом ще съм колежка на Моу , приемам  Flutter

Aaa, нали знаеш - където си вадиш хляба... Naughty

# 479
  • Мнения: 2 506
Не , Све, то аз ще му плащам, за да съм му колежка  Joy Joy Joy

Лион изравняват  Laughing Сори, Ани.

Общи условия

Активация на акаунт