ФУТБОЛНИ фенове - (тема 8)

  • 22 196
  • 734
  •   1
Отговори
# 480
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
 Party добре равен,но пак е нещо

# 481
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Най-после хубава победа!

Лека нощ!

# 482
  • Мнения: 2 506
Днес е супер ден  за Челси Simple Smile Бием с 2:0, Блекпул водят над прекия ни конкурент Тотнъм с 3:0 и за черешка - Реал прави равен като гост. Ми супер!

# 483
  • Мнения: 78
....Блекпул водят над прекия ни конкурент Тотнъм с 3:0 ..
Shocked Бря! Това и мен ме прави доволна!  Laughing
Реал тази година няма да се дадат на Лион..

Айде, челскини  Wink, почерпете се  Wink аа и за Сарки  Hug

# 484
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Оп, бира, тук съм, мерси Цеце, наздраве!  cheers

# 485
  • Мнения: 2 506
Наздравеее  cheers

# 486
  • Мнения: 70
Добро утро,снощи беше хубава вечер.Волейболистите на ЦСКА биха с 3 на 0 гейма.Мачовете също бяха добри.Не знам защо на Челси им трябваше Торес като си имат Анелка и Дрогба.Хубав ден и се надявам довечера Манчестър Юнайтед да бият Олимпик Марсилия.Дано  обидените  се върнат,това е само игра.

# 487
  • Мнения: 746
Никои не пише днес  newsm78 Тъжно ви е, че Реал направиха равен ли?? Cry Няма страшно на Сантяго Бер. ще ги....... Hug
Това май беше най-забавното от вчерашния мач

# 488
  • Манчестър
  • Мнения: 2 638
Никои не пише днес  newsm78 Тъжно ви е, че Реал направиха равен ли?? Cry Няма страшно на Сантяго Бер. ще ги....... Hug
Това май беше най-забавното от вчерашния мач


Ми Лион трябваше да бият,ама караи..има и реванш..а иначе моите и те са 1:1 тази вечер..

# 489
  • Мнения: 78
Порто и Севиля правят доста интересен реванш в Лига Европа. Севиля води с 1-0 в Порто и има 3 минути да вкара, за да продължи. Ама май няма...

# 490
  • Мнения: 2 506
Имате много поздрави от Марадона, който е с бан. Агейн.  Grinning
Днес много искам Ман Ю да глътнат малко водичка  Party

# 491
  • Мнения: 78
Хора, приемам подкупи и за 2та мача от ШЛ тази вечер!!!  Joy
Нито, ама нито един от 4те отбора, които играят не ми е дори и нюню симпатичен, да не говорим, че не мога и да преценя кой не обичам най-много  Laughing  Joy
Предлагам търга да почне от
  hahaha

# 492
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
 Crossing Arms барем ми замажи очите бре Цеце,че ще подкрепиш МЮ Whistling

# 493
  • Мнения: 78
Ми дай нещо, бе, Дю  Whistling  Hug

# 494
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
адиии заповедай Flutter

Общи условия

Активация на акаунт