ФУТБОЛНИ фенове - (тема 8)

  • 19 801
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 78
Хабсолютно си права, Блу, за Ипсуич, като нищо ще стане майтапа, ма то в тоя турнир сега има и реванши  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 282
Блекпул добър мач изнасят Simple Smile Рейна пак ще е играч на мача  Simple Smile

# 77
  • Варна
  • Мнения: 294
на фенките на Барселона:
тази вечер Барселона - Бетис, започнал е преди 19мин мача  Wink

# 78
  • Мнения: 78
А за фенките на Ипсуич - водят на Арсенал с 1-0  smile3516

# 79
  • Мнения: 2 282
А за фенките на Ипсуич - водят на Арсенал с 1-0  smile3516
Joy hahaha

И 2-1 за Блекпул

# 80
  • España
  • Мнения: 1 304
Дю,чак се засрамих от себе си Embarassed Embarassed,явно доста съм ви "аржентинирала" Joy Joy
Ани,...и да сънуваш и да не сънуваш,душко,мачът няма да завърши докато Барса не вкарат 5 гола........това е положението hahaha hahaha.И днес не измениха на стила си...Бетис този път бе поредната жертва...А Меси доказа на всички защо спечели ИМЕННО ТОЙ златната топка!!!! Това дребосъче е гениално....днес "3 броя за героя" ,а имаше шанс минимум за още два!
В Англия....Челси хубаво спечели....всъщност май не стана много ясно имаше ли засада или не...ама на кой му пука Laughing
На Ливърпул "земното притегляне към дъното на таблицата" им е по презумция вече май,въпреки треньорските рокади....
За Арсенал не коментирам,щото ме е яд ,че паднаха...,но пак добре,че само с един на нула и то за купа,та имат домакински реванш! Wink
Мацки,утре,живот и здраве заминаваме за Аржентина за 20-тина дена! Обещавам,ако видя Марадона лично да го поздравя от вас!!! Wink Laughing,виж ,целувките на Батистута ще гледам тайничко да му ги предам,че мъжът ми само като му чуе името от моята уста и подскача като гащат петел... Laughing Laughing Laughing
Ще гледам по някое време да вляза в нета  и да пиша! Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 13 яну 2011, 02:27 от dyvaromi

# 81
  • Мнения: 70
Добро утро.Вчера първо гледах волейбол и после Ипсуич Арсенал.dyvaromi  приятно изкарване в Аржентина и после да разказваш.Лек ден.

# 82
  • Мнения: 78
Роми, да си изкараш хубаво - ако видиш Батистута - лЕпни му от мен целувка, кажи на мъжО, че е за съфорумка  hahaha  Hug

Аз да ви призная какво сънувах снощи и цял ден ми е едно такова... тегаво.. Сънувах, значи, че съм с Кристиано Роналдо на клуб. Той беше най-добрата ми дружка гейче. Потресох се.  Blush

# 83
  • Мнения: 11 607
Роми, да си изкараш хубаво - ако видиш Батистута - лЕпни му от мен целувка, кажи на мъжО, че е за съфорумка  hahaha  Hug

Аз да ви призная какво сънувах снощи и цял ден ми е едно такова... тегаво.. Сънувах, значи, че съм с Кристиано Роналдо на клуб. Той беше най-добрата ми дружка гейче. Потресох се.  Blush

 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

Роми, целувай наред известните.....Заради съфорумки......

# 84
  • Мнения: 631
ceciliya хааааааах интересни сънища сънуваш ))))

Роми ако видиш Каниджа - от мен целувки и там каквото решиш

# 85
  • Мнения: 11 607
ceciliya хааааааах интересни сънища сънуваш ))))

Роми ако видиш Каниджа - от мен целувки и там каквото решиш

 Joy Joy Joy Joy Joy

Ще ме уморите......Роми, пък аз искам да ме вземеш в куфара си и лично да ги цункам там всичките и каквото отгоре  има ........

# 86
  • Мнения: 70
Добро утро ,миналия петък стискахте палци и помогна,днес пак стискайте и двамата ми сина са на изпити.

# 87
  • Мнения: 78
Гри - мерси за кафето  Hug
Стискааам!  Hug

# 88
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 wavey здравейте банда

Роми няма да пращам целувки,но попитай г-н Марадона,да няма бг кръв Winkтова само може да е плюс за него

 fingerscrossed Гри

# 89
  • Мнения: 70
Благодаря за стискането,явно сте ми на кадем,малкият има 6 по физика,големият също има 6 по счетоводно финансов анализ.

Последна редакция: пт, 14 яну 2011, 14:02 от grigori

Общи условия

Активация на акаунт