ФЕВРУАРИ - 2006

  • 67 695
  • 626
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5 026
Честит рожден ден на Коки - здраве и веселба! Оли,   bouquet


Мерси за поздравите, ще му предам Simple Smile

# 556
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Честити 6 свещички на тортите на Бужи и Коки!!!    bouquet
Бъде здрави и щастливи,
слушкайте повече мамите и татковците
и бъдете батковци за пример!
     bouquet

# 557
  • Мнения: 1 954
Честит рожден ден на Бужи и Коки!
Да са здрави и усмихнати и да си получат желаните подаръци!   bouquet
Честит празник Атракция и Оли! 
Hug

# 558
  • БГ
  • Мнения: 1 162
elix, чудесен празник сте имали, а тортата ви е разкош!   Peace   Марти има пъзел със смърфовете и му е любим!    Wink   Сиянка е голям бонбон, идва ми да я схрускам!    Heart Eyes   Манията на Кали по кончетата и мен ме е прихванала, видя ли дрешка с конче или играчка веднага си мисля как бих й я подарила!   Hug

Вчера си получих флашката от госпожата, със снимки и клипчета от тържеството за РД на Марти в детската градина.   Peace   И там празникът е бил чудесен, освен чудесната украса и балони е имало много танци и забавни игри, а също и театрална постановка!   Peace




Миленка, весел и незабравим празник!!!

# 559
  • София
  • Мнения: 7 158
Много ми харесаха въжетата в това клубче- къде се намира?

Хармъни, клубчето е "у наше село"-в Драгалевци. Мога да ти дам и други подробности, но пък изобщо не ви е близо.

Стефи, много мило, че се сещаш за нея когато видиш конче Heart Eyes 

Във вашата градина празникът е бил много весел и незабравим, браво на госпожите  и децата  thumbsup

Чакаме снимки и от вчерашните тържества  Peace

# 560
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте мамчета,
Ето ме и мен...поизгубих се с тия болести, но за рожденния ден успяхме да се опазим здрави. Както и при повечето от вас в градината бяха сборни групи и Руми не успя да раздаде лично покани. Аз обаче, като една страхотна майка  Embarassed, за пореден път успях да организирам успешно РД на Руми - тя отново искаше да е в детски център с аниматорка, но този път със съвсем други приятелки, та издирвах телефони на родители и звънях. В крайна сметка всичките 10 дечица дойдоха и за късмет на Руми, в понеделник си празнуваше в нейната група в градината, макар и само с 10 деца (по всички правила трябваше да са пак в сборна група, но късмет - директорката решила да ги пусне отделно). После я взех на обяд и вечерта празнувахме в център.



Руми получи голямо колело с каска и вече няма търпение снегът да се стопи и да го подкара Simple Smile Тя също искаше глобус и успях да намеря светещ, но само физически. Получи още дрешки, книжки и разни дребни играчки. Откарахме час и половина при фризьорката за незабравима прическа на Руми (как издържа незнам, мен ме хванаха бесните). В крайна сметка съм много доволна, а също и тя.
Хармони, възхищавам ти се на идеите и интусиазма, направо ми се иска да си ми майка и да ми организираш парти.  Party  Ние всяка година караме по един и същ сценарий, само темата сменяме - тази година от принцеси за 2 месеца преминахме на лъвове (от Цар Лъв). И да иска човек едва ли може да се подготви толкова бързо.
Накрая ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на всички февруарчета - минали и предстоящи! Нека да са живи и здрави, да растат щастливи и уверени в себе си хора!

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 16:07 от Катерина78

# 561
  • Мнения: 416
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА РОДЕНИ ПРЕЗ ТОЗИ МЕСЕЦ!!! Пожелавам им много здраве, слънчеви усмивки, безгрижно детство и родителите много да ги радват Hug
Нашия РД беше в Палавници. Децата си прекараха страхотно. Имаше много игри, забавления, а и един час в джунглата им се отрази супер. 

# 562
  • София
  • Мнения: 547
Честит рожден ден на Рибката! Бъди щастлива и много обичана майка и съпруга. Двете ти принцеси много да те радват и слушат!

 Атракция - много хубави снимки от РД на БУжи разгледах във фейса. И двете ти момчета са мнооого чаровни  Heart Eyes
А "тортата" ти е уникална - възхищавам се на идеята ти и най - вече на изпълнението!

 Кате - много ти е красива принцесата! Да ти е жива и здрава!

 А след почти едномесечно чакане РАя от събота  е с Варицела. Днес педиатърката потвърди. ЗА сега е 5-6 пъпки по тялото, но почна да се оплаква от болка в ухото.  SadТя пиеше АБ, заради едни спастични хрипове и кашлица, ама се наложи да го спре. Те и хриповете бяха спрели де. Георги за да не е по - назад от сестра си е с висока Т и много червено гърло и разстройство  Mr. Green.  

 Днес госпожата й от детската ми каза, че от нейната група е само 1 дете. А те по списък за 34. Другите са или с Варицела или болни.
 

# 563
  • Мнения: 5 026
Честита Баба Марта, живи и здрави да сте всички  Hug

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 727
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА и от мен! Желая най-вече ЗДРАВЕ на всички февруарчета и техните семейства!

Иринополис, сигурно хич не ти е леко, дано бързо оздравеете всички! След варицела много пада имунитета, имай го в предвид. Руми и преди си беше с нисък имунитет и хващаше всеки вирус, но след варицелата всеки вирус, носеше усложнения и се налагаше да пие АБ, та даже и по два. Сега сме на няколко имуностимулиращи и последния вирус полека си отминава след 4 дневно боледуване, надявам се да спрем до тук и този път да се размине АБ.

# 565
  • Мнения: 5 026
Има-няма 16 дни не се е вясвал никой тук  Crazy

Кой как е, на къде е?

Божидар изкара някакъв вирус само с Т. След като в неделя му избиха обриви, реших, че е варицела, защото в групата имат. Да, ама не. В спешния кабинет казаха, че не е, не знаят какво е, реших да го водя в частна клиника, на дежурен к/т - 2 рецепти капки,сиропи и мазила и пак не казаха какво е. Звъннах на педиатъра-каза да не купувам нищо, а понеделник да го заведа. Изписа 2 вида хомеопатични и каза,че до 2-3 дни,ако не мине,да правим ПКК да се види от вируса или алергия е. та мина, за 2 дни. Днес му сложиха ваксината , 20кг е, 116см.

# 566
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Дааа, оредяхме много...   Rolling Eyes  с носталгия си спомням за времето, когато си споделяхме какво ли не и имаше мноооого за четене...  Rolling Eyes

Миленка, и Мартин е със същите мерки, каква ваксина сложихте?

Нинка, как е Райчето, ходи ли на градинка? А малкият прихвана ли от варицелата? В нашата градина отново удължиха карантината, до 28.03.    Shocked   Вече на пръсти се броят децата, които не са се ошарили, Мартин е в това число?!?   Thinking 

При нас новото е яслата на Калин. Стартирахме от 6 март, имаше малко мрънкане, но общо взето добре се адаптира и ходи с желание. От вчера вече остава и следобед, спи си два часа, без проблем. Надявам се и занапред нещата да са все така добре.   Praynig

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Днес децата заспаха рано и се включвам набързо преди да заспя.

Руми също я ваксинирахме, 119 см, 18 кг Confused ребрата й се броят. От края на февруари влачи едни сополи и покашля, ушите заглъхнаха, после нещата се оправиха, но още покашля и то все повече и пием трети сироп. Личната я преслуша, уж нищо й нямало...Малката и тя нещо покашля, мен ме мъчи синузит пак, дано удържим още една седмица до РД на малката.

Чао от мен и лека вечер!

# 568
  • Мнения: 5 026
Миленка, каква ваксина сложихте?
Тетраксим - реваксинация на 6г  Peace

# 569
  • София
  • Мнения: 547
Мдаааа, и аз си спомням с носталгия дните, когато доста повече мами пишехме в темичката.

 Стефи - благодаря, добре си е Райчето. Ходи на градина, на пеене, на плуване. на джуджицу. Добре, че не е изявила желание да ходи и на дуго, че не мога да й смогна. Варицелата я изкара със 6 пъпки. КАто никоя от тях не беше по лицето. Ако страничен човек не знаеше - нямаше и как да разбере, че е с Варицела. И освен, че една нощ се оплака от силни болки в ушето друго нямаше. Макар, че подозирам кашлицата с хриповете, която беше непосредствено преди избиването на първата пъпка, че беше в резултат от шарката. ГЕорги така и не се опъпчи сега.

 Ваксината на РАя още не сме сложили. ЩЕ ги водя заедно при педиатърката, но Гого до скоро беше с висока Т заради зъби, и за това още отлагам.

 Атракция - да не е било т.нар. Розеола. Георги лятото беше 3 дни с Т 39,7 без никакви други симптоми. НА четвъртия ден спадна Т и направи обрив почти по цялото тяло. Изчезна след ден - два.

Общи условия

Активация на акаунт