ФЕВРУАРИ - 2006

  • 67 756
  • 626
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 209
Благодаря за поздравите и пожеланията ! Поздрави и благопожелания за всички изпуснати от мен рожденичета. Бях 4 дни в командировка в Брюксел. И почти изтървах празника на детето. 15ч. по летища и небеса. Изтървах полет, прелетях с още 2 допълнителни- по4ти като да идвам от Ханой. От търчане ми се схванаха в крампи мускулите отпред на прасците - няма такава болка, едва не се разревах, а колежките като някакъв бей ми правеха масаж отпред да отпусна. Сега ми е смешно, ама одевеее. Голямо разочарование от Луфтханза, да им се ненадява човек на дезорганизацията.

Нашето тържество е в неделя , живи и здрави дотогава. Утре ще се приготвям.

# 541
  • Мнения: 5 026



Честит рожден ден на Сашо и Деян! Здрави, щури и щастливи!

Марги, Радос, весел празник на патерица   bouquet

# 542
  • Мнения: 5 026


Честит рожден ден на Кали - все така красива и добричка! Ели,   bouquet

# 543
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Честит шести рожден ден на Калия!    bouquet 
Много здраве, щастие и късмет да я съпътстват занапред!    bouquet   
Весел празник!
   bouquet

# 544
  • София
  • Мнения: 7 170
Много ви благодарим за хубавите пожелания Hug!


   

# 545
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Поздрави и от нас за Сашко и Калия  Hug Весел празник и мноооого хубави подаръци   bouquet

# 546
  • БГ
  • Мнения: 1 167
newsm59    Честит шести рожден ден на 
nbirthday  Габи на Rumyana и Мони на Краси,
Tada  Руми на Катето и Мартин на Скъпата
!!!     
Да растат здрави и щастливи, умни и добри!  Весел празник!
   newsm59     


harmony_broken, elix, радос, разказвайте и показвайте, как минаха купоните, доволни ли останаха рождениците? 

# 547
  • София
  • Мнения: 548
Честит рожден ден на Миташки на Дикси! ДА расте здрав, весел и щастлив! ДА радва мама и тати и да бъде страхотен батко!

Честит рожден ден със закъснение на КАли, САшо и Деян! Да растат здрави, щури и много щастливи!

 Ели - КАли още ли е "луда" по кончетата?

# 548
  • Мнения: 1 209
Привет,

Честит празник на Митко! И на Дикси Simple Smile Да е здрав и да ви слуша, но и вие него! Да стане голяяяямм човек !

На патерица честит рожден ден на Кали и Деян ! Здрави и късметливи!

Нашето парти мина в неделя - около 6ч лудяха десетина деца у дома. Добре, че съседите отдолу бяха в нас. Час и половина вилняха с един аниматор, който не ги убеди, че е пират, но по техни думи ги забавлява чудесно. Младежът дойде, доукраси с балони, облече костюм (според Сашо „непиратски”, щото имал 2 очи и нямал папагал), и им организира най-различни игри- бързи, бавни, смешни. После поиграха самостоятелно с играчките и един по един окапаха. Понеже се прибрах в нощите в петък, полу-припаднала при мисълта за самолети, нямах много време да приготвям вкусотии, минахме с купешка торта с Джак Спароу, сладкости, сандвичи, украсени с форми за сладки (щото е  бързо, ефектно и красиво) и сладоледени гофрети, посипани с вредности. Едно изключително полезно меню, което зарадва малките и не толкова големите. Mr. Green  
Сашо получи чудесни подаръци Lego, Legofactory няколко, микроскоп, телескоп, флипер, книжки. Всички много ги харесва. Остава да му взема един глобус -физически, а като светне - политически, но са буквално изчезнали от пазара. В крайна сметка може да му взема глобус барче и така всички ще го ползваме.

Ха, наздраве, че е празник .... и да внимавате в любовта!

Последна редакция: вт, 14 фев 2012, 16:10 от harmony_broken

# 549
  • Мнения: 1 955
Ей, много благодаря за пожеланията!  Hug

Честито на всички 6 годишни рожденици този месец! Да са здрави и умни, друго да не искаме от тях  Laughing

Партито е тази вечер. Ще пусна снимки тези дни, че така се затрих напоследък, но няма да се оправдавам  Embarassed

Хармъни, единият от подаръците на Митко е точно такъв глобус, като не свети е един, като светне друг. И един соларен робот, който той трябва да сглоби. На National Geographic една серия, има ги в Хиполенд. Няколко играчки на Star Wars... и май е това от нас. Всички тях той си ги беше пожелал. Благосклонна съм и тази година  Mr. Green

# 550
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Дикси, честит ви рожденик,    bouquet  да е жив и здрав Митко, да расте умен и да ви дава много поводи за радост и гордост!    bouquet

Еййй, опасни сте, значи,   Wink   възбудихте любопитството ми, ще взема и аз да го потърся този глобус, пък в краен случай онзи, с барчето.    Party   И Марти получи няколко Лего-та - един Криетър 3 в 1, от Хиро Фактори 6201, сега обаче иска и другия 6200, защото така ги дават в края на книжката,   ooooh!  още един от полицейската серия, отделно един конструктор полицейска станция, над който залегнахме снощи, но ни дойдоха гости и май тази вечер ще го довърши, пъзел, на Макуин писта, паркинг и кола за сглобяване, пушка-помпа (изстрелвачка), к-т 100 магии и фокуси, соларен робот 3в1, взех и 6в1, но сигурно ще го получи за имения си ден, и много дрешки. Колелото засега отлежава заключено, че първите тренировки бяха в хола с риск да потроши мебелите.   Laughing

# 551
  • София
  • Мнения: 7 170
Честит 6-ти рожден ден на Митачко! Да ви е жив и здрав, палав и щастлив!


Честит празник, Дикси   bouquet!


Нашият рожден ден беше страхотен, всичко мина идеално, всички гости дойдоха, аз се притеснявах че от 11 деца все някой ще е болен, но нямаше такива.
Клубчето беше наше близо 4 часа, собствениците му са ни комшии и можеше да останем колкото искаме. Децата се наиграха, даже се измориха  Laughing Имахме и програма с фокусник, който всъщност е наш приятел, не е отделно ангажиран...
Тортата беше със Смърфове и беше супер вкусна, от Росита я поръчвах.
Кали получи хубави подаръци- сладоледената фабрика, книжки, дрешки, Барби-русалка, конче, блузка с конче , комплекта за фокуси като на Стефи и други.


Иринополис, още е луда по кончетата и няма изгледи скоро да й мине  Mr. Green Crazy


Светещ глобус и аз ще купувам, в Метро имаше по едно време, след това търсих но нямаше. В книжарница Буктрейдинг имаше, но пък аз тогава нямах средства за общуване с продавачките и така  Laughing

Ето малко материал от събитието.

















Последна редакция: вт, 14 фев 2012, 19:29 от elix

# 552
  • София
  • Мнения: 7 170
Честит рожден ден на Бужи и на Коки!!! Много здраве, весели игри и сбъднати мечти им желаем с Кали!






Миленка, Оли, честит празник   bouquet

# 553
  • София
  • Мнения: 548
Честит рожден ден на Бужи и Коко! Жещаем им щури детски игри!

 Честит празник на Оли и Миленка!


 Ели - много хубави снимки. Било е страхотен купон.

# 554
  • Мнения: 1 209
Честит рожден ден на момчетата! Желая на Бужи и Коко здраве и усмивки, а  на мамите –спокойствие и липса на ядове край децата!



Чудесни снимки, elix- явно веселбата е била достойна за уважение и заснемане.
Много ми харесаха въжетата в това клубче- къде се намира?

Аз чакам снимките от празника на Сашо. Въпреки че така се улисахме, че нямаше голяма фотоактивност .

Общи условия

Активация на акаунт