ФЕВРУАРИ - 2006

  • 67 700
  • 626
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 548
Благодаря от името на Рая за пожеланията - и тези тук, и тези във фейсбука.


 Оле - радвам, се, че на Костаки му е "дошъл акъла".  newsm10
 
 Дикси - нямам много време да разглеждам сайта, но съм си го сложила в "любими" - за по - нататък.

 Хармъни - оздравявай по - бързо.

 Рая от вчера я боли зъб. Или по - точно й е подут венеца - консултирах се и с педиатърката /че днес водих Гого на преглед, че пак е с бронхеолит/, и със зъболекар - май ще й изниква кучешки зъб. Разбрах се със зъболекаря утре да я заведа да я види - тя се дърпа.
Вашите дечица с колко чифта кътници са?

 
 

# 76
  • Мнения: 582
Честит Рожден Ден на патерица на чаровното Райче и от нас   bouquet Как мина вашето празненство?

# 77
  • БГ
  • Мнения: 1 162
harmony_broken, лоша работа, бързо възстановяване ти желая!   Hug

irinopolis, Марти е с точно 20 зъба, ако не беше попитала нямаше и да знам че, са толкова!   Embarassed  Нашият татко от края на декември до към 20-ти януари направи един дълъг курс на зъболечение и Марти няколко пъти ходи с него в зъболекарския кабинет, та така, без да сме го планували му направиха обстоен преглед. А Райчето няма ли си кучешки зъби, нашите и четирите са си на линия.   newsm78   И при нас зъбоникненето е на дневен ред, само че, при Калин, вчера му проби четвъртия резец отгоре, при него нещо не работи обичайната схема - първо долни, после горни зъби, засега отдолу е само с два резеца!?   Thinking 

Slyn4o, irinopolis, а снимки няма ли да видим от РД на принцеските ви?    Heart Eyes

Аз снощи ходих до клубчето, в което ще е РД на Марти в неделя, и резервирах. Днес трябва да уточня менюто и бройката, торти още не съм поръчала, но до утре и това трябва да свърша. От днес в Хасково има грипна ваканция, до понеделник, включително, така че, почерпката в градината май ще се отложи за по-нататък и няма да я мисля и нея тия дни.

botzi, кураж, мила,     Hug    дано бързо си намериш доходоносна работа, а дечковците на кой ще ги оставиш?

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте, мамчета Hug
На рожденниците -  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, на патерици! Да са живи и здрави, както и техните родители!
На болните - бързо възстановяване! Ние също още сме със сополи и сега се чудя дали да я пускам на градина точно преди РД-то.
Включвам се набързо по актуалната тема за зъбите - не помня дали споменах, но Руми още на 20 декември се раздели с първия млечен зъб, а месец по-късно и с втория. Така че сега имаме 20 зъба, но двата отдолу в средата вече са сменени. Лошото е, че са доста по-големи и няма място за тях, та единия е малко по-назад. Зъболекарката каза, че докато не смени поне 8 зъба няма смисъл да я водя на ортодонт.
Ани изкарва зъбите точно по схемата на каката - първо два отдолу, после 2 отгоре, после почна отстрани, кучешките и т.н. сега има 16 зъба. Още 4 кътника й остават да настигне кака си.
Чао за сега и до скоро!

# 79
  • Мнения: 582
Кате, много рано са ви паднали зъбките  Shocked Мале, колко са ни големи вече децата  #Crazy

Стефи, добре че ме подсети за снимки, хич нямам навика да качвам  Blush

И да ви подсетя от сега, че не всички отварят всеки ден темата: Събота,  8:30ч, БТВ, "Кой е по-по -най"  Wink

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 22:35 от Slyn4o

# 80
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз не пиша много тези дни защото изкарах свинския грип. Много неприятен - 4 дни на легло с 39, сдобих се и с бронхит, но се оправям вече. В момента съм командировка в Брюксел, но няма да му се насладя, защото е мрачно, никакво и нямам компания. Но пък имам хубава книга и комп Simple Smile Кой като мен ....
Звучи много страшно това за свинския грип...Бързо възстановяване  Hug   bouquet
От училището на Джули има болна учителка и съм на тръни и аз - даже я спрях за 2 дена от даскало.
Тук в Гърция има около 30 скорошни смъртни случая от този грип и ужасно ме е страх  Tired Какво четеш у Брюкселско?

Катерина78  Hug, рано-рано са й паднали зъбките на твоята мома! Дано се пренаредят сами, да няма нужда от шини или брекети  Hug Феята на зъбките оставя ли парички под възглавницата  Laughing?

Оле - радвам, се, че на Костаки му е "дошъл акъла".  newsm10
 
Нъцки, не му е дошъл акъла...просто го хванах в лъжа и един вид, това е причината да не получи желания подарък...
Имам друг проблем с него - чопли си кожите около ноктите на пръстчетата и изглеждат така, както изгризани, на места кожата е изцяло свалена (без кръв).  Прави го несъзнателно и непрекъснато, сега съм му залепила лепенки на всеки пръст, но като си измие 2-3 пъти ръцете и му падат. Докато го усетя, вече си е изчоплил 2-3 пръста...

# 81
  • Мнения: 1 209
Не е опасен грипа,  а това, че лесно прераства в пневмония. При  мен от сутринта до следобеда вече бях с бронхит, та се наложи АБ. Но мина.... пооправям се.

В Брюксел бях на заседание , но за кеф си четох Биографията на Екатерина Велика... за не знам кой път.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Катерина78  Hug, рано-рано са й паднали зъбките на твоята мома! Дано се пренаредят сами, да няма нужда от шини или брекети  Hug Феята на зъбките оставя ли парички под възглавницата  Laughing?

Имам друг проблем с него - чопли си кожите около ноктите на пръстчетата и изглеждат така, както изгризани, на места кожата е изцяло свалена (без кръв).  Прави го несъзнателно и непрекъснато, сега съм му залепила лепенки на всеки пръст, но като си измие 2-3 пъти ръцете и му падат. Докато го усетя, вече си е изчоплил 2-3 пръста...
Оставяме парички, но от мишлето Перес  Laughing Бях взела този филм за 2 лв от Метро и го е гледала - игрален с анимация на една мишка, която взима зъбчетата на децата и ги шлифоват като перлички, продават ги на бижутер, а той дава парички, които пък дават на децата. Интересен е. Така че сега не върви да кажа, че има фея на зъбките, може по-нататък да поправим тази грешка. Ние с мъжо се чудехме на нас като деца какво са ни казвали, но нищо конкретно не се сетих. Аз си пазих зъбчетата и после ги хвърлях зад гърба си да порастна, или на покрива май беше  newsm78 Както и да е...
За кожите на Коки - пробвай тия мазила, лакове и пр., които са против гризане на нокти, пак ще свършат работа, горчиви са и така се усеща да не ги гризе. Ако не намериш, можеш да намажеш с горчица, чесън или нещо което не обича, може и с безцветен лак, пак горчи.

# 83
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
За кожите на Коки - пробвай тия мазила, лакове и пр., които са против гризане на нокти, пак ще свършат работа, горчиви са и така се усеща да не ги гризе. Ако не намериш, можеш да намажеш с горчица, чесън или нещо което не обича, може и с безцветен лак, пак горчи.
Това за мишлето и бижутера е много сладко  Laughing
Нищо не ни върши работа от тези неща, защото той ги сваля със съседните пръсти - с нокътчета си ги чопли...

Да сте виждали в София пижами със СуперМарио  Laughing  Laughing
НЕКСТ имат, но им правя бойкот в момента, заради нечовешката експлоатация на труд...

# 84
  • Мнения: 5 026
Еййй,хванах Ивана на финала,язък  Crazy

# 85
  • Мнения: 582
Еййй,хванах Ивана на финала,язък  Crazy

Нищо, те ще го качат в сайта на БТВ цялото предаване  Peace Сега проверих, но още не са  Crossing Arms

Днес, целия ден Ивана е като медийна звезда по улиците. Хората я срещат и я поздравяват. Оказа се, че много хора гледат предаването. Вчера дори е идвала журналистка от някакъв вестник в градината да й взема интервю  Shocked

# 86
  • София
  • Мнения: 7 167
Еййй,хванах Ивана на финала,язък  Crazy
И аз я хванах на финала, вече е медийна звезда  Laughing

Ние нямаме желание за подобни изяви, Кали е срамежлива, въпреки че веднъж я снимаха в парка в "Малък коментар", но там нямаше много публика  bowuu

# 87
  • София
  • Мнения: 7 167
Честит 5-ти рожден ден на Марти! Да бъде здрав и послушен и да стане известен тенор или скиор  Grinning!

# 88
  • Мнения: 457
Chestit rojden na Marti i ot nas,da e zdrav i vse taka charoven ,za radost na mama i tati,veseli igri i bezgrijno detsvo ot nas s Lucheto i kaka Niki.! Heart Eyes

Tolkova rqdko imam vreme da pisha tuk,che neznam kakvo po-napred da vi kaja....
Ne pomnq dali vi kazah,bashta mi e sega tuk i sprqhme Luchko ot gradina,mislihme da mu vadim nosnata slivica,no za sega se razmina,otkakto e sprql gadinata ne se e razbolqval,(chukam na darvo),mnogo se izmachi predi tova,postoqnno AB,kapki pompichki za inhalacii,astma,kakvoto si pomislite,sega veche prqh vsichko i slava bogu ,deteto e dobre.Mislq kato se zatopli da go puskam na gradinata ,no samo za 2,5chasa na den ,da ne zabravq english,taka govori bg,ceh ponqkoga imam chustvoto,che razgovarqm s nqkoi detence ot romski proizhod...hihi,sigurno tova lqto ,shte e super interesen v BG,nadqvam se decata tam da go razbirat i da  ne mu se smeqt....Kupihme veche biletite za BG,ssega oshte poveche izgarqm ot neterpenie.
tazi godina ni predstoqt mnogo neshta i valneniq,sled Bg mislim da se premestvame na po-toplo v Florida,kazvam,che nqma mnogo rabota tam,no shte se opitame da se opravim,ako imame kasmet,da zajiveem tam,nqma zima,samo toplichko,tochno rabota za men,(mrazq zimata)..tazi zima tuk e otvratitelna,ne sprqha snegovete i studovte,izmorena sam veche ot tova....ako e rekal gospd...shte jiveem na toplo .....stiskaite ni palci....

Drugata sedmica,shet izlqzat rezultatite na NIki za uchilishtata,i ashte razverem kakvo shte stava s nas,zashtoto ,ako e prieta v tezi ,koito sa nai-prestijnite tuk v Amerika,shte ostane v New York,dokato zavarshi,ako ne...Florida....Idva denqt na istinata....
Tova e v obshti linii okolo nas...
Pozdravi i celuvki na vsichki.

# 89
  • Мнения: 582
Честит ти рожденик Стефи! Да расте здраво, весело и послушно дете!

Общи условия

Активация на акаунт