ФЕВРУАРИ - 2006

  • 67 774
  • 626
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 222
ЧеСтИт РоЖдЕн Ден на Марти
 много здраве, весели игри и безоблачно детство!!!
весел празник Стефи!!!
                                   
Честит Рожден ден и на Маги на Невенска!!!

# 91
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Честит 5-ти рожден ден на Марти! Да бъде здрав и послушен и да стане известен тенор или скиор  Grinning!


По-хубаво пожелание не можах да измисля, затова се присъединявам към това на Еликс   bouquet
Много да ви радва порасналото момченце!!!
Честит празник, Стефи   bouquet

mama nina  Hug, кога пристигате в БГ, каква ви е програмата тук?
Стискам палци за Флорида, чудесно е да се живее на топличко  Hug

botzi   Hug, как си? Още ли си така разтревожена и притеснена? Как са децата?

# 92
  • БГ
  • Мнения: 1 168
Благодаря ви от сърце за хубавите пожелания, момичета!!!    Hug   Празникът на Марти мина чудесно, той, а и всички гости, останаха много доволни! След купонът в детското кътче отидохме на двучасова разходка до зоологическата градина, а вечерта продължихме в къщи с родата!   Party   Днес се чувствам някак изморена, но удовлетворена от вчерашния ден!   Grinning 

Slyn4o, аз успях да хвана Ивана от самото начало на представянето й, беше чудесна, поздравления!!!     bouquet

mama nina, искрено се надявам да успеем да се видим по време на бг-престоя ви!   Hug  Стискаме палци, дано Ники бъде приета там, където най-много желае!   Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 548
Честит рожден ден на Марти /на патерици/! Да расте здрав, щастлив и да слуша мама и тати![/color][/size][/b]

 Слънчо - Ивана беше страхотна! Всички я гледахме, заедно с бабите и единия дядо. Представи се страхотно и заслужено спечели!

 мама Нина - стискаме палци да приемат Ники където най - много желае, а на вас успех!


 Още не съм качила снимките от рожденния ден, но при първа възможност ще го направя.
 Празнуването в КФС мина добре - аминаторката добре ги забавлява. За малко да ни се размине празника обаче. В четвъртък вечерта Рая направи един обрив - по колената, дланите на ръчичките и ходилата на крачетата. В петък я заведох при педиатърката да каже, какво е това, и най - вече дали е заразно. Каза, че не е, и не се налагало да отменяме празнуването. Сега пие едни хапчета и що - годе спазва диета. Сърди ми се, че не й давам да яде шоколад, вафли и други лакомства. Днес си я остваих в нас, за да мине изцяло обрива, а тя само ходи из нас и се муси.

# 94
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Благодаря ви от сърце за хубавите пожелания, момичета!!!    Hug   Празникът на Марти мина чудесно, той, а и всички гости, останаха много доволни! След купонът в детското кътче отидохме на двучасова разходка до зоологическата градина, а вечерта продължихме в къщи с родата!   Party   Днес се чувствам някак изморена, но удовлетворена от вчерашния ден!   Grinning 

Супер!!! Много се радвам  Hug

Аз съм много притеснена - днес обикаляхме сладкарниците и разглеждахме каталози с торти...
Коки нищо не си хареса  Sad
За Джиа пък единствените торти, които много й харесаха, бяха по 140 евро  Shocked  Shocked  Shocked

# 95
  • Мнения: 5 026
Стефи, жив и здрав да ви е Марти   bouquet

Слънчо, много готина Ивана - никакво притеснение, толкова естествено се държа Simple Smile Мацка  Flutter

Оли, що се шашкаш, все ще измисли нещо накрая.
Аз тортата на Бужи ще я правя сама, пък каквото ислезе.Поне на вкус ги докарвам. Натоварил ме е с непосилната мисия да правя гадовете от Бен 10  Crazy Не мисля,че ще се  справя, но да видим  Whistling

# 96
  • Мнения: 582
Благодаря на всички за поздравленията   bouquet Ето линка, за който не е успял да го гледа: http://www.btv.bg/shows/koi-e-po-po-nai/videos

Стефи, напълно те разбирам как се чувстваш-и аз съм така след РД на Ивана  Wink

Оли, какви са тия цени, бе, човек  Shocked По-добре да запретнеш ръкави и да си я направиш сама. Атракция ще те напълства онлайн  Laughing

# 97
  • БГ
  • Мнения: 1 168
Привет, милички!    Hug   Еййй, днес вече съм нов човек!    Hug   Марти все още не е тръгнал на градина, днес започвам да го подготвям за утре. Вчера успях да направя изследвания и на двамата - на Калин, задължителни при навършване на годинка, а на Марти - по мое желание, че преди 20 дни имаха случай на Хепатит и все съм на тръни, слава богу, всичко е ОК и място за притеснения няма!    Praynig

Да бъде здрав и послушен и да стане известен тенор или скиор  Grinning!

 Laughing   Пропуснах да спомена, че нашата торта, за моя огромна изненада, не беше с обичайните заподозрени филмови герои, а със скиори!!!    Mr. Green  Ето малко снимки от деня на събитието:






Разбира се, има още много, но не съм се наканила да ги кача някъде.   Embarassed 

Олимпия, какви са тези цени, какво е това чудо?!?    Shocked  Предполагам тортите ви са много вкусни, но цените са умопомрачителни!   Naughty

Atrakcia, стискам палци да се справиш и рожденника да е доволен!   Peace   Аз направих тортата за РД на Калин,    Blush   за първи път ползвах захарно покритие и имах кусури, но пък беше вкусна, май не съм ви я показвала.   newsm78 



# 98
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Здравейте всички,
нещо много трудно ми се зарежда първата страничка на форума и не мога да видя дали някой има рожден ден днес. Аз го закъсах с подаръка. Вчера цяла вечер зяпам в Хиполенд играчките, накрая даже ме заболя главата. Спрях се май на едно от тези:

http://gltrade.org/index.php?p=toys_meccano&next=13


Имали ли сте такова, забавляват ли се дечурлигата с него. Гледах и игрите -

Веселия пират http://www.zabebo.bg/products/veseliyat-pirat-tomy,

Тихо не будете татко http://www.zabebo.bg/products/tiho!-ne-budete-tatko!-tomy

Змии и стълби http://www.pe-bg.com/?cid=38&pid=679

Спийди мач http://umeia-shop.com/nastolni-igri/158-speedy-mach.html


и други подходящи за тяхната възраст, но като преспах май Мекканото ще надделее  Laughing

# 99
  • Мнения: 1 956

Юхууууууу!!!
Честито на всички рожденици, които съм пропуснала през изминалите дни!
Да са здрави, умни и щастливи деца!  Hug

Слънчо, гледах Ивана от линка, който даде. Браво на нея, истинска звезда!  Grinning

Радос, и на мен страшно ми харесаха Мекано-то. Мисля, че изборът ти е чудесен  Peace

Аз няма да купувам играчки за този РД. Такива ще получи от бабите си, от приятелчетата...купих му бинокъл. Истински, не играчка. Отдавна ми ползва фотоапарата и по-точно зуум-а му, като иска да види нещо далечно я в небето или на плажа. Crazy  И се сетих за бинокъл. Сигурна съм, че много ще се зарадва и изненада  Laughing

Тортата, която си е поръчал е торта-лъв. Така, че в неделя ще се пробвам да направя такава, дано поне малко прилича на лъв  Grinning

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 727
ЧРД на Марти! Да е жив и здрав и да носи радост на всички около него!

Оле, това с тортата си е голям проблем при вас! А аз се оплаквам заради някакви 60 лв за торта  Laughing Все пак да кажа, че мин. година бяха някъде към 40-50 лв тортите, тази година всички са ги направили по 60 и нагоре. Моята Руми пък ме затруднява, че иска да има фигурки от фондан, че да си ги хапне след това, обожава ги  Heart Eyes Но пък повечето са с пластмасови играчки, пък и принцесите от фондан стават много грозни и накрая май ще е с кукла все пак.

Сега е на тема "Спящата красавица" Аврора, само нея гледа, много й харесва.
Радос, не мога да ти помогна за тия играчки, не сме играли с такива. Аз вчера поръчах една грънчарска работилница, обещана от свеки  Close Обещават нещо, пък после "Помагай, че никъде го няма". Някой миналата година беше купувал такова нещо, моля да сподели...

Между другото да ви се оплача от моята свекърва - върна се от Германия преди 1 седмица и носи на децата играчки. Още преди да замине й казах да не купува нищо или каквото купува да го остави за РД, ама тя не и не. Обаждаше през ден да пита какво да купи и накрая донесе един куп подаръци, все едно е Коледа. Тази неделя ги оставих при нея за 4 часа и тя пак накупила разни играчки, книги и т.н. Обърква представите на децата от всякъде - незнаят кога е Коледа, кога имат РД, получават постояно подаръци и се разглезват  Crossing Arms Да не говорим, че не остава нищо, което да го нямат и да им го подари човек. Айде стига толкова съм се оплаквала...
Чао и весели рожденни дни на всички!

# 101
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Дикси, и на мен не ми се купуват обикновените пластмасории (коли и тем подобни). Исках нещо, което да развива все пак някакви умения. Хич не ми се иска да се трупат в къщи боклуци, затова бях решила да взема някоя от игрите (така поне ще се забавляваме заедно с детето), но тия конструктори толкова ми харесаха, че ...  Embarassed А да ви се оплача баща му какво е купил - въртолет който лети - за 14+   #Crazy Много се ядосвам, че хвърля пари за нещо, което ще лети една вечер и после ще се развали ще потъне в забвение ...

Катерина78, грънчарската работилница я гледах сутринта в Метро. Интересно изглежда, но се уплашихме, че много ще цапа с нея. Не се оплаквай от подаръците - в един момент ще им писне да купуват. Щом те взимат, поне вие с татито може да се чувствате освободени от това задължение.

# 102
  • София
  • Мнения: 7 170
Гледах я и аз Ивана, никаква сценична треска няма, браво, то аз бих се препотила 5 пъти там  Crazy

А да ви се оплача баща му какво е купил - въртолет който лети - за 14+   #Crazy Много се ядосвам, че хвърля пари за нещо, което ще лети една вечер и после ще се развали ще потъне в забвение ...


Не се заблуждавай, ще се използва..особено лятото... подозирам че си го е купил за себе си под прикритие  Mr. Green


С Кали се разбрахме да не й купуваме играчки, вече почти всичко което иска си го има. И без това гостите ще й подарят, а ние ще й купим хубави маратонки.

Кате, права си, ама жената иска да си навакса и да ги зарадва. Не й се сърди, да е жива и здрава така да ги глези  Peace

Оле, олелеле, какви цифри, то да си поръчаш една торта от Бг и с хладилен куриер да ти я пратят ще ти излезе по-евтино  Crazy

Дикси, браво много добра е идеята за бинокъл, децата много се кефят  Party  Само, дано не е много силен и да го заболят очичките.
Мен ме зарадваха есента, след като ми се обадиха от банката, че печеля бинокъл  Mr. Green Имало някаква игра в която аз без да искам и без да знам съм участвала и съм взела, че съм спечелила  Laughing
И бинокъла е марков и хич не е лош.

Стефи, много хубав празник е бил, хубаво време за разходка, а тортата е без грешка  Grinning
Твоята торта за Калинчо е много хубава, справила си се и още как  Wink

Иринополис, сърби ли я обрива? Може би е външен фактор, Кали също получи някакъв дерматит преди 1 година, когато я водех на спортна гимнастика. След като спряхме и обрива изчезна.

Нашите торти ще са готови в четвъртък...никога не можете да познаете с какво са...кой каза кончета... Mr. Green

Последна редакция: вт, 08 фев 2011, 20:47 от elix

# 103
  • Мнения: 1 209
Привет дами,


ЧРД на Деян на Радос !




Нашата торта за ДГ е поръчана и е Спайдърмен.

От клуб се отказахме тази година, защото ни предстоят доста крупни ремонти на 2 имота и на колата. В тази връзка обясних на Сашо, че 500 лв. за 2 часа е неразумно да дам и предлагам да съберем 10тина деца на парти у дома. Обещах му украса и всякакви екстри. Вчера видял едно приятелче в ДГ и го кани : „Да дойдеш на РД , ама в нас, че майка ми каза, че имаме пари само за  3 ремонта!”   Mr. Green.

Иначе за домашното си парти е поръчал всичко вече : торта „Шрек”(чудя се да я правя или да я купя все още, но май гравитирам към покупка), мини пици със сок и моля забележете сьомга.....но виновен е Жак Пепен.....Освен това се запасихме с балони, украса, конфети, фойерверки, но уви няма домашна помощница за после. Ще съберем най-близките му другарчета.

Подаръкът от нас получи предварително и сам си го избра- едно чудовище от Бен10 май бе Човекозавър, поне е само една педя. Отделно му взех един много забавен конструктор на Фъни блокс http://www.duniaedukatif.com/image-product/img268-1283326757.JPG със зъбчати колела, които се свързват и задвижват с батерии. В началото не го искаше, но сега много му се радва. Снощи се опита да ме работи как бил имал утре рожден ден и искал робот с перка.... ама да видим дали е слушал за още една изненада. Само дето не знам какво точно представлява роботът.

Бинокъл и ние имаме, Сашо много му се радва. Руски военен с голямо увеличение- подарък му е за 1-ч РД от баща ми. Тогава ми се стори глупаво. Сега се забавлява.

Иначе съм поръчала още преди седмица 2 от посочените игри- „Веселият пират” и „Тихо, не будете татко”, но ще дойдат след РД.... какво да се прави доставка....

Знаете ли какво искам да му купя, а не знам как се казва-като стерео или 3д проектор. Гледа се в една кутия през 2 окуляра като бинокъл, с копче се върти диск със сцени – примерно приказки. Имаше ги по нашето детство и ми бе много любимо. Не помня как се казва играчката обаче. Омръзна от Бентени, бакугани и пр. Към играчките тип Едюка не проявява особен интерес... уви.


# 104
  • БГ
  • Мнения: 1 168
Честит рожден ден на Деян на Радос!!!     newsm59      Желаем му от все сърце, много здраве и да расте щастливо и безгрижно дете!!!     newsm59


Катерина78, хич не се оплаквай от свеки, моята пък изобщо не купува, даже за първия РД на Калин дойде с едно плюшено мече с розова възглавничка?!?   ooooh!   Относно цените на тортите и при нас има поскъпване от миналата година, а Марти също отказа пластмасовите играчки и всичко по тортата, освен щеките на скиорите, се ядеше!    Laughing

О, Дикси, бинокълът е чудесен подарък! Нашият татко получи преди две години за РД и оттогава, където и да пътуваме, винаги е с нас, Марти също много обича да гледа в далечина и редовно виси на прозореца съзерцавайки това-онова, а реша ли да го излъжа, че няма деца на детската площадка срещу нас, веднага ме лови!   Mr. Green

радос, и аз мисля като elix, татито ви е купил въртолета за да се забавляват заедно!   Peace   Нашият искаше да му купува радиостанции, но беше възпрян,   Naughty  като знам как ще си ги пази, детето няма да може да ги докосне!    Whistling

harmony_broken, при вас винаги е весело!    Laughing   Аз имам и все още си пазя същият проектор, за който говориш, даже и домашно кино с цяла кутия филмчета за прожектиране!  Hug  Предполагам може да се намери съвременен вариант, защото скоро в Джъмбо гледах дискове с приказки.   newsm78

elix, не се и съмняваме, че тортите ви ще са с кончета!!!   Hug   

Общи условия

Активация на акаунт