Омръзна ми да съм блонди!!! Вече съм брюнетка!

  • 3 090
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Да, с червена коса съм на сватбата.
И други познати са ми казвали, че с червено най ми отива Wink
Обаче сега ще е кафяво. Вече до смърт ми е писнало да се боядисвам #Crazy, а и косата ми се е изтощила и искам да си почина една година. После ще видим Grinning

# 16
  • Мнения: 5 140
Кафява  newsm10

# 17
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Лилита, мисля, че кестеняво много ще ти отива. Честно!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Лилит, съмнявам се с едно - две боядисвания да си стабилизираш стария цвят и да спреш за такава дълга почивка. В момента аз съм в тоя преход (от червена-изтощена, на пластове, към черна) и все още ми пада бързо цвета  Confused. Вече за четвърти път се боядисвам веднъж месечно и лееекинко ми избива червеното. Сега се постабилизира и ще разредя на 1 1/2 после ще намаля на два и така....
А на Девина вярно че цвета и е страхотен и ми се струва че ще ти отива (дали обаче не е много по-тъмен от естествения ти цвят  newsm78)

# 19
  • Мнения: 1 517
Преди около 2 месеца си направих кестеняви кичури,бях бяло руса.Сега стои много добре,но в началото стоеше ужасно.Русата коса е доста изтощена и с кестенявото това личи.Значи без сушоар на 2-3 дена изглеждаше много кофти.Незнам пробвай с кичури и постепенно я боядисай цялата

# 20
  • София
  • Мнения: 9 477
И аз съм на същото мнение, като това на Карла. Peace
Смятам, че ще е много по-плавен метода: тъмни кичури върху руса коса и постепенно попълване с нови. И така постепенно косата ти ще си потъмнее, щом това си избрала. Wink
Ще ти отива и червеникаво кафяво, защото очите ще направят хубав контраст.
Успех! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 212
Ако мога да си кажа мнението...боядисай я цвят коняк, и да избие русото ще стои с ефект на 3Д. Доста силен окислител наистина ползваш. Аз изрусявам моята, ве4е 18 години, но не слагам окислител, това доста изтощава.И на мен ми е писвало. Сменяла съм до тъмно кестеняво, но русото избива, особено в на4алото, много бързо. Виждам 4е си със сини о4и, така 4е цвят коняк ще ти стои супер.  Гарние и Лореал имат страхотни цветове и блясък след боядисване. Peace В такива слу4аи боядисването запо4ва от краищата на косата и корените се боядисват последно. Така цвета става еднакъв навсякъде. Успех и задоволи любопитството ни с някоя сним4ица после Flutter

# 22
  • Мнения: 5 539
Бях обещала снимки след като се боядисам и изпълнявам обещанието си Simple Smile
Ей ме на:  http://www.bgphoto.net/photos/172/o632693858922187500.jpeg
Все още се стряскам, като мина покрай огледало, но иначе много се харесвам Flutter

Благодаря на всички вас за съветите и специално на Дивиана, която беше така добра да ми преотстъпи една своя боя за коса  bouquet

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Честита ти нова визия! Така е много по-добре! Peace

# 24
  • Мнения: 4 390
Бях обещала снимки след като се боядисам и изпълнявам обещанието си Simple Smile
Ей ме на:  http://www.bgphoto.net/photos/172/o632693858922187500.jpeg
Все още се стряскам, като мина покрай огледало, но иначе много се харесвам Flutter

Благодаря на всички вас за съветите и специално на Дивиана, която беше така добра да ми преотстъпи една своя боя за коса  bouquet

Еха! Много си хубава!  bouquet

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Прекрасна си, страшно ти отива!   bouquet
Добре дошла в клуба на... набрюнетените блондинки.  Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 1 638
Изглеждаш хиляди пъти по-добре отколкото с руса коса!!!
Съвсем отговорно го заявявам! Simple Smile
Освен, че ти отива повече...не се сърди ама руса изглеждаше по възрастна Rolling Eyes

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Изглеждаш хиляди пъти по-добре отколкото с руса коса!!!
Съвсем отговорно го заявявам! Simple Smile
Освен, че ти отива повече...не се сърди ама руса изглеждаше по възрастна Rolling Eyes
Подписвам се под това!
Бу

# 28
  • Мнения: 5 500
Аааа, много добре!!!
Много ти отива! Лично аз руса въобще не те харесвах, не че някой ме пита, де ама... Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 539
Браво бе! Crossing Arms И толкова време никой да не ми каже, че не ми отива с руса коса! Whistling  Sad
Шегувам се... Laughing
И аз сега се харесвам повече Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт