Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 25
За БГ телевизиите думи нямам - отвратително! само сапунки във всеки час на денонощието!! Преди поне ги даваха само следобяд, а сега тези турските сериали ги дават и вечер!!! Да не говорим за останалите неща - новините са пълни само с черни новини,  нищо позитивно няма, а когато има нещо позитивно го съобщават след като е минало (концерти или изложби или нещо хубаво)... Поне на Канал 1 са започнали да дават за Сънчо по-хубаво филмче (Випо), че преди години като почнаха с някакви анимиции, в които не може да се разбере кое какво е и можеха да служат само да си плашим децата с тях, и не да заспят сладък сън след сънчо, ами направо кошмари да снуват!!! ехххх, как ми липсва "педя човек, лакът брада" )))))))))
Преди да се роди Марти бяхме само на ефирна телевизия - каквото хванем с антена, нали до късно на работа и нямаше нужда, сега, заради това, че съм в къщи по цял ден, пуснахме цифрова със сто и кусур канали - и просто няма какво да е гледа през деня! От време на време заглеждам "денят е прекрасен" или "на кафе" и после гледам FLN - има сладурско предаване за странни къщи по света  Peace
Гледат ми се разни предавания за "направи си сам" (като на Марта Стюарт например), ама уви - няма такива канали  Sad

Утре сме на ортопед при Драганов, стискайте палци да не ни увиква много, че отиваме толкова късно Wink
Спокойна нощ!

# 736
  • Мнения: 2 677
ехххх, как ми липсва "педя човек, лакът брада" )))))))))

Аз пея песничката на малката  Laughing Изобщо напоследък си припомних доста песнички от детството.
А програмите са под всякаква критика, ние во момента сме на ефирни - Канал1, БТВ и Нова, да ви кажа и те са ми много. Децата на две приятелки знаят наизуст логата на всички възможни телевизии, а са още на 3-4 години! Похвално, че имат добра памет, ама неща моето по цял ден да зяпа телевизора  Naughty
Не ме питайте що не си лягам още - мъжо и детето отдавна къртят  Crazy

# 737
  • Мнения: 486
Пашик, много добре звучи. Къде ходихте на СПА? Някъде наоколо ли?

И аз имам нужда от почивка, масаж, някой да готви.
Имам чувство, че цялото ми тяло се е схванало и всичко ме боли.
За капак, мъжа ми ме зарадва, че другата седмица и тук и събота ще свирят.
Много се ядосах...

Ани, туки за идеята. То тук оттук май нямаме достъп.
А Франклин го четем редовно, имаме всички книжки.
Ама май вече й омръзнаха.
Да ,от 2008 зимно време сме все тук в Поморие  .Басейните са лечебни със солена вода от солниците и т.н.СПА -центъра им е мн модерен!
http://www.grandhotelpomorie.com/

Франклин и нашата кака го обожава ,всичко налично купуваме!И календара всяка година й виси в стаята попълнен с всички р.дни! Peace

# 738
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро,  Hug

да ви разсъня...и почерпя, че моята мама днес има рожден ден!  Hug





Аз реших да ви попрочета на спокойствие, докато двамата мъже спинкат  Heart Eyes
Моят бебок спа добре през нощта, само 2 пъти е ставал имайки в предвид, че отнесе още в 8  hahaha
Днес има покана за разходка от една прекрасна малка сладуранка на 1год.  newsm03, та ще се разходим...по някое време  Mr. Green


Хубав ден на всички   bouquet!

# 739
  • Мнения: 1
Добро утро!
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА БЕБЧОВЦИТЕ!!!ДА СА МНОГО ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ!
MISHANA13,дълги щастливи години на майчето ти!
Варненки,ще има ли среща днес?Още не съм прочела написаното през почивните дни,но ще се върна след малко.
Приятна седмица,момичета!

# 740
  • Мнения: 120
MISHANA13, честит рожден ден на милата ти майчица! Много здраве и късмет и желая.
Честити месечинки днес на най-послушните бебоци!
Ние май ще бродим из улиците днес. newsm44
Телевизия и аз рядко гледам. Едно, че няма каквео ( преди гледах Холмарк или Фоксовете), друго, че махнахме ТВ-то от детската, а сега предимно там пребиваваме. Сапунките ме изнервят. Свалям си филми от Замунда, за кърменето - Двама мъже и половина или Всички обичат Реймънд - една серия и сме готови Laughing
Вчера ходихме до един магазин за детски ала-бала наблизо, че имаме нужда от дрешки по-голям размер. Заради вятъра само набързо ни беше излизането и Гого нададе вой - ами, да, толкова време се обличахме за 20 мин разходка. Big Ups
Днес ще си наваксаме. Хайде весел ден от нас.
hailie, щях да забравя - до преди седмица и нашето маймунче беше с колики, като ту имаше, ту нямаше, значи краят на мъките и при вас наближава Peace

# 741
  • Мнения: 36
  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny
добро утро
хубаво време ще е днес .......ще се ходи на разходка newsm44 newsm44
ние колики така и не разбрахме какво са Confused,
честито на месечинките днес
MISHANA13 весел празник на вас...вкусна почерпка Peace
сланчев ден днес и спокойни бебчета

# 742
  • Мнения: 65
Ради,Илка ще съм ви блкагодарна ако ми измислите и на мен  Вигантолче,макар че свексън ще ми праща ама не Вигантол,а д3,та за всеки случай да се снабдя,няма да ми е излишен Simple Smile  Peace

Мирче,честита люлка,малкото Евенце да си я ползва със здраве Simple Smile

Честит рожден ден на маминката на Мишанка Simple Smile Да ти е жива и здрава и много да ти помага Simple Smile  Hug

Завиждам ви благородно за спа процедурите и почивките,аз време нямам на разходка да отида като хората Sad Пък камо ли да имам късмета,мъжа ми да си е вкъщи  Cry Hug

Ноел,браво на теб за болката Simple Smile Какво направа да мине,че аз съм го закъсала сега по същия начин Simple Smile  Hug

# 743
  • Мнения: 109
Добро утро. Днес времето е супер и ще се ходи на разходкааа.....голям късмет с тази зима изкарахме..Ноел какво направи,че ти мина болката?Пожелавам ви хубав ден.аз отивам да пооправя малко Hug

# 744
  • София
  • Мнения: 5 738
Днес имам имен ден Simple Smile
ПОчерпете се за мое здраве!  Heart Eyes Hug




Честит имен ден и на всички други които празнуват днес!   bouquet

# 745
  • У дома
  • Мнения: 59
Добро утро, мамчета   bouquet

Дано днес не духа много да излезем и ние, че вчера уж слънчице, а такъв студен вятър имаше, замръзнахме, бяхме цялото семейство на неделна разходка.

Наде, и вие ли зъбче имате, момите май нещо бързат да изкарат зъбки. Кажи моля те как беше Дарето, как го понесе?

Лъчко снощи едва го приспах, като се събуди след разходката в 3 следобяд, та до 9 и половина вечерта. Много нервен беше, маха бибата и се опитва да пъхне и двата юмрука в устичката. Храних го и след това пак така. Накрая го увих в одеалце, прибрах му ръцете и на 2-та минута фъсна  Mr. Green Започнах да си мисля, че и него го мъчат зъбки.
Спа неспокойно, събужда се често, сучи и така, рано се събуди сутринта  #Crazy Аз явно вече до такава степен съм свикнала почти да не спя, че вече не ми прави впечатление.

Честити месечинки на всички бебчовци!
Мишана, честит рожден ден на майчето ти, да е жива и здрава.

Аз пък съм телеманка, ТВ-то е пуснато цял ден, не мога на тишина, както и компа, все намирам по нещо да си чета.

Хубав ден на всички и приятни разходки.

Димяни, честит имен ден! Много здраве и щастие!

Честит имен ден на всички празнуващи!

# 746
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро  Tired

Мила така си развали нощния сън, че направо незнам. Буди се като новородено на 2 часа да яде, ама то да ядеше спокойно, че да си дремя, нооо не, мята с тия ръце като луда и се чуди цицата ли да държи в устата или ръцете да си лапне. Трябва да и ги държа да се наяде на спокойствие  ooooh!
Времето тук е много лошо, стегнами се душата да си седя в къщи, ужас. Дано днес не духа, че да се поразходим.
Мила започна много да се кефи на оглодалото. Слагам и моето огледало за гримиране пред нея и се убива да се смее и да гука. Едва ли осъзнава кой я гледа там, но се забавлява много.
Телевизора и на мен ми е първи приятел. Трябва нещо да ми  говори, че тая самота направо ме унищожава.  Rolling Eyes

# 747
  • Мнения: 36
Тони честит имен ден ..да си здрава и много щаслива  Gift
И ние сме на "ти" с бибероната вече май е от венците Naughty
Pozitive и аз съм така с ТВ-то и компа Peace

# 748
  • Варна
  • Мнения: 245
Честит Имен Ден Тони! Да си жива и здрава   bouquet


НОВА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=557496.0

# 749
  • Мнения: 599
Честит имен ден на именниците Simple Smile

Мами, всички сме болни в нас Sad днес вече и аз се скопосах, гърло и хрема. Малчо ще го водя днес при педито, много кашля милото, и сополки много.....притеснваме тази кашлица....дно не е стигнало дробчетата  Praynig

Така че Дианче аз днес ще пропусна разходката Sad искам да видя какво ще каже педито.....

Общи условия

Активация на акаунт