Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 6 810
Клеми, интересно ми е това, което си написала. На мен 3 пъти ми се е случвало да знам с цялата си същност, че не трябва да отивам при определен човек, който е свързан с "четене" на бъдещето. Единият път бях там на място, постоях и си тръгнах. Друг път се разболях и така не отидох. Тогава взех твърдо решение, че това повече не е за мене. (Това са двама различни хора, отдалечени пространствено и времето доста много един от друг и нямат нищо общо.)
Ами...какво му е интересното, не са били "читави" твоите. Усетила си го, не си отишла.
Аз много си разчитам на интуицията. Всъщност скоро разбрах, че е интуиция, преди не знаех какво е точно. Знам си отвътре кога какво трябва да, или не трябва да направя, отида, кажа. За посоки, за поведение, за всичко. И като го знам гледам да си го следвам, ама без да се интересувам на кого това как му звучи. Понякога да, признавам чуждите аргументи за или против са били много по-убедитлени логически. А аз даже съм нямала такива. Обаче времето е доказало, че е имало защо да вървя в дадена посока.
Аз като цяло за нищо не се насилвам. Отстрани изглежда като някакво примиренство може би или мързел, знам ли. В други области знам, че ще постигна нещо без да има никакви моментни индикации, че ще бъде така. Но аз просто си знам защо правя или не правя нещо, дори да не мога да го обясня .
Извинявам се за дългия и никому ненужен пост. Embarassed

# 151
  • Мнения: 287

Акашовите хроники са за миналото, какво ни касаят, особено за нас самите?  Crazy Ами аз много добре си знам какво и защо е било в миналото, нямам нужда някой да ми го повтаря.

Не само за миналото Клеми.И за бъдещето могат да дадат отговори и за неща за които примерно не си спомняме и така... Пък и за минали животи Simple Smile ако някой мисли че има такива и че изкупва грешки в настоящия си живот заради грешки в предишни.Но определено "архивите"  могат да са пътеводител за бъдещето.Но затова врачка не трябва.

# 152
  • София
  • Мнения: 6 810
Забравих да кажа, че периодично съвсем целенасочено правя обратното, на което чувствам. Е, всеки път си разбивам главата. Скоро не съм го правила, май достатъчно съм затвърдила убеждението и няма нужда да чупя повече стени с глава.

# 153
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Starlight', имаш моята енергийна подкрепа за дядо ти и останалите ти близки. Two Hearts babydust7 Flowers Sunflower

Рози и рози, завиждам ти за способността да спиш... и благодаря за техниката с възлите, изглежда забавно...   bouquet Heart Eyes Hug

Beloved, нега желанието ти за работа се сбъдне!  babydust7  Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

Аnaximandra, благодаря за описанието на годината на заека. Тя е и моята китайска зодия. Адски много ми подхожда описанието. Да не говорим, че точно преди първия работен ден (03.01) сънувах странен сън, който ме накара да се облеча с костюм (не спортно, както обикновено) и да си сложа златни бижута. И не само това, но посланието беше така да правя цялата година. И го правя, вече втора седмица, без да съм чела нищо за годината на заека   Sunglasses

Klemy, и аз съм така с интуицията - като не я послушам и си наложа, че нещо друго е по-логично от това, което тя ми нашепва, после винаги съжалявам  Hug

# 154
  • Мнения: 1
ABIES Ето сеа имаш добър повод да си елегантна Simple Smile Радвам се, че действаш по въпроса. Годината на Заека започва от Февруари мисля ..... така, че гответе се! Simple Smile Аз с радост ще си нося елегантните рокли и тоалети - инак за какво съм го купувала Simple Smile
 
Starlight изпращам най-добрите си пжелания и най-положителната си енергия която имам към дядо ти и цялото семейство - всичко е наред! Дръжте се!

Beloved Успех! Нека бъде това, което е на сърцето ти Simple Smile

   Аз лично имам нужда да поработя над интуицията си и да се науча да я разпознавам. ЗНам само, че вземането на решения при мен най-добре стават, когато съм спокойна ( леееекинко безразлична), не бързам и кръвта не ми бушува под напора на емоциите. ОБаче интуицията като се замисля и задълбая - просто не се получава и нищо не усещам!

# 155
  • Мнения: 1 280
И аз съм заек... Laughing  И аз не бях чела нищо за годината на заека, обаче  получих незнайно как  някакво усещане за промяна ...и аз започнах да си обръщам много повече внимание / на външният вид../, а то от къде идвало...но интересното е, че  се чувствам много по-добре. Мислех си, че може би  "избиване" , срещу нещата, които в момента ме тревожат. Дано след 3 февруари наистина дойде една много по-добра година..... Praynig

# 156
  • Мнения: 90
Рози, мерси за линк-а. Изпуснала съм го между предишните линкове. Ще пробвам и аз метода.

Иска ми се да ви питам по колко време на ден отделяте средно за визуализиране, така че все пак да получите резултати. simplyaven беше споменала че отделя всеки ден по 10 минути и вижда резултати. Ако пропускате ден после наваксвате ли си. Бях чела че колкото повече се визуализира толкова повече резултати идват, но при един средно натоварен ден на човек с работа, деца, учене и всякакви други ангажименти, е трудно понякога да се вмъкне време за успешно визуализиране.

# 157
  • София
  • Мнения: 1 724
РОЗИ, мерси за техниката, току-що я направих, много релаксиращо Laughing
Beloved желая ти късмет!
Anaximandra, мерси и на теб, току-що намерих оправдание за разходите си за тоалети, които напоследък хич не са малко...Ще се постарая още повече от февруари Simple Smile
В последните две години ходех доста при една жена, която усеща нещата... От лятото си дадох сметка за някои последици и съм спряла, въпреки, че , признавам си, е много по-лесно да си платиш някои да разчете нещо, отколкото да търсиш отговора сам... Сега, като си правя равносметка, най-много съм търсила отговори за отношения, в които аз съм несигурна...

# 158
  • Мнения: 1 422
....Рози и рози, завиждам ти за способността да спиш... и благодаря за техниката с възлите, изглежда забавно...   bouquet Heart Eyes Hug...

Мдам, на мен сънят ми е като защитен механизъм.... Когато се напрегна от нещо ми влияе на храната - намалявам, махам изцяло месото, вкарвам много месо и т.н., но сънят ми за щастие е като отделен от ставащото наоколо - възглавницата и директно в страната на Морфей  Embarassed

.....И за бъдещето могат да дадат отговори и за неща за които примерно не си спомняме и така... Пък и за минали животи Simple Smile ако някой мисли че има такива и че изкупва грешки в настоящия си живот заради грешки в предишни....

На мен това ми е супер чуждо като възприятие. Ровенките в неща преди или след живота, който имам сега, не ми допадат - за мене си лично говоря, никого не аргажирам. Някакси имам усещането, че което е нужно да знам и помня, то ми е дадено. Другото не съм го дорастнала. Господ си знае работата и аз там не се бъркам на никаква цена. Ако имам да греша, то е за да уча. Един от най-сложните ми за преглъщане учители е човек, който всеки път ме хвърля на кучетата. Не с действие, а как да кажа - с бездействие (от негова страна), оставя ме да се оправям сама в ситуации, в които главата ми не го побира отначало защо не е до мене. Ама после като погледна назад - че ако ме беше държал за ръка, кой щеше да научи това всичкото - той или аз, еми определено не аз... Така че всеки път обичам и това е, харесва ми, не ми харесва, просто обичам и действам! То и аз по природа съм по дейстивето, така че сме се намерили явно. Простете, пак се отплеснах. Казвах, че аз не си падам по целенасочено търсене на източници, които не са достигнали сами до мене. Искам помощ от кръвта си обаче понякога, предци, знание в мене, но тогава излиза на повърхността толкова, колкото е правилно в този момент.

# 159
  • Мнения: 11 505
Добър ден.

По 8ч съм заобиколена с негативни хора ( постоянно са криви, недоволни от живота, мрънкащи и т.н. да не влизам в подробности, че определено ще ви отегча ). Винаги се мъча да се "изключвам" за да не ми влияят, но понякога не успявам  Tired
Вие какъв съвет ще ми дадете да се предпазвам и да не ми влияят въпросните. Вечер се прибирам скапана от приказките им, а не от работата която работя.

Благодаря на всички който ми дадът съвет  Hug

# 160
  • София
  • Мнения: 161
Starlight' имаш и моята енергийна подкрепа.
Аз исках да ви помоля и за енергийна подкрепа за Габи, не го познам това дете, но от репортажите по Би Ти Ви, много ми стана мило на сърцето, парите за операцията са събрани, нека се помолим тя да е успешна и детето да оздравее.
http://www.save-darina.org/

Последна редакция: вт, 11 яну 2011, 12:59 от Kaastel

# 161
  • Мнения: 65
Цитат
Добър ден.

По 8ч съм заобиколена с негативни хора ( постоянно са криви, недоволни от живота, мрънкащи и т.н. да не влизам в подробности, че определено ще ви отегча ). Винаги се мъча да се "изключвам" за да не ми влияят, но понякога не успявам 
Вие какъв съвет ще ми дадете да се предпазвам и да не ми влияят въпросните. Вечер се прибирам скапана от приказките им, а не от работата която работя.

Благодаря на всички който ми дадът съвет
Според мен заключването не е решение, а промяна в аурата и и енергийното поле, които да доведат и до промяна в обстановката и обмена.
За това има методи, но първо е хубаво да се направи изследване за причините.

# 162
  • Мнения: 3 576
Здравейте отново и от мен  Hug
Отстъствах от темата за кратко, т.к последно доста се беше отклонила и имаше малко неприятно емоции, надявам се вече положението да е по-добро  Peace

Много исках да споделя какво се случи при мен и да чуя вашите препоръки - последните месеци ми се сбъднаха част от желанията - предимно подобряване на отношенията в семейството, както и финансовото състояние, за работата явно нямам голямо желание и все още намирам какво да ми харесва тук и затова не ми се получава.

Дълго време исках да се случат и когато финално нещата при нас потръгнаха, аз вече не изпитвах нужда да си правя ежедневните утвърждения и другите техники които прилагах, постепенно забравих за тях и в един момент съвсем спрях.
После без да се усетя започнах да ставам доста негативна, въпреки че имах всичко което исках, започнах да се връщам към човека, който бях преди и ето, че каквото получих започна да си отива.

Урока явно е, че не трябва да спирам когато получа каквото искам и това непрестанен процес  Peace
И сега може да се каже, че започвам от начало, какво да се прави....

# 163
  • Мнения: 1 422
Негативизмът е голям бич. За мен той идва от самия човек. Филми като магии, насадени влияния, другите това онова на мен са ми доста чужди. Аз се научих от един познат, че когато нещо не харесам, това е огледало на самата мене. И следвам този принцип твърдо. Щом някой ми се стори кисел, зле настроен или там каквото и да е, веднага търся какво ми харесва в този човек - може този ден да е с нов костюм, може да е с нова прическа, да си е свършил перфектно някоя задача, да има различен маникюр и се концентрирам единствено върху това. Даже му го казвам. И с времето хората се изменят в очите ми. Включително отношенията се подобряват. Практикувала съм и това на всеки човек, с който имам някакъв досег през деня, мислено да казвам "Обичам те!". Работи много добре. Пробвайте!

# 164
  • Мнения: 1 086
 Здравейте от мен! От известно време чета темата, но така и не намерих думи с които да се запиша, пък "запис" ми е леко смотано  Mr. Green

 Преди няколко месеца си свалих книгата, чета я понякога, но като цяло не ми идва от вътре да я прочета на един дъх.
 Вярвам в положителната енергия и силата на подсъзнанието и вярвам, че така ще успя да осъществя мечтата си - да имам дете.
Адмирации към всички вас, които сте успели в начинанията си със силата на позитивното мислене!
  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт