Козметика на Авон?

  • 3 163
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 323
Е-е-е все нещо е останало Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 3 216
До скоро все се льжех да си взема по нещо.Ама сега вече НЕ ooooh!Особено декоративна козметика.Кремчета и душ-гелове може,но нищо друга.Винаги това,което получавам е различно от това,което очаквам.И уж има мостри и не знам си там кво и пак не сьм доволна.

# 17
  • Мнения: 398
лелеее сигурно час преглеждах продукти и марки. Ми то излиза, че нищо не трябва да използваме. Дори в един мой крем за тяло открих съставка, която е възможно да предизвика рак на гърдата Sick
ами и като си мислех, че цената определя качеството Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 672
Ами , много съм доволна! но не и от спиралите!

# 19
  • Мнения: 3 861
Бях писала и в една друга тема...откакто подхванах кремовете на  Avon A new Дермокозметика, кожата ми, която е проблемна по принцип така се изчисти, че направо не мога да повярвам. Гладка, мека и без пъпки. Явно е до кожа, но и до качество на самия крем, а както всички знаем в повечето случаи цената определя и качеството. Е досега не бях давал никога много пари за кремове и все се изривах, стигнах до там, че една година не бях ползвала никакви кремове за да не ми излизат пъпки Sick. Сега съм супер доволна Blush

# 20
  • София
  • Мнения: 9 477
От козметиката на Ейвън най-много харесвам каталозите им. Grinning

Шегата настрана, но имам 2 техни червила и си ги харесвам, особено едното е цвят 'капучино' и ми е любимо Simple Smile. Имам и един техен лак -също ми е много хубав и сравнително трен. Wink
Не съм си вземала нищо от тях сигурно от 6м.
Но успях да се сдобия тогава с една маска за очи, която съм ползвала веднъж, но съм спокойна, че я имам. Laughing
Кремове съм ползвала веднъж- Хидрофърминг нещо си беше. За очи- не беше лош. Wink
Иначе все изпускам момента да си поръчам измиващият гел от серията Anew. Позлвала съм го веднъж и искам пак да си го взема. Simple Smile
Иначе бих си купувала почти всички неща от серията Спа и от АNew. Heart Eyes
Забравих- имам перлите за лице- розовите. Ползвам ги за руж.
Не са много интензивни като цвят, а по-скоро нежни. Не мога да ги сравня с други, защото не съм имала. Wink

По повод статията- първата> Доста поръчкови статии се навъдиха напоследък. Wink
А междувпрочем, знаете ли, колко е вреден парацетамолът. Ама си го пиете, нали? newsm78 И помага, даже. Peace

# 21
  • Мнения: 8 462
Копче,не знаеш,колко си права за вредностите.Преди време ми попадна едно изследване на независим немски институт по екология,според което са вредни:
1.боядисаните детски дрешки/а кои не са такива?/,предизвикват рак на кожата,дори и тези на реномирани марки
2.мебелите от плоскости-излъчват в продължение на 15-20 години вещества от лепила и смоли,които са канцерогенни
3.почистващите препарати,защото ги вдишваме и увреждат белия дроб
4.оцветители в храните
5.Емулгатори,консерванти,стабилизатори и т.н.
6.за козметика няма да говоря,какво беше писано там
Какъв е изводът?Назад към природата?А къде е тая природа,останало ли е нещо от нея?
Ако трябва да се съобразя с всички тези неща децата ми трябва да ходят в домашно тъкани и боядисани в растителни бои дрехи-аз да се оттегля някъде в джунглата,да си садя растения и да дишам чист въздух.За козметика и дума не може да става.
Много си права,много е важно,КОЙ поръчва изследванията?
Не отричам,може и да има някои вредности в козметиката,но изпадането в крайности и вманиачаване могат да са далеч по-вредни.
А знаете ли вдишването на  парфюма колко е вредно?Е,няма да си изхвърля парфюмите пък.

Последна редакция: нд, 20 ное 2005, 10:54 от Е-Миа

# 22
  • Мнения: 3 861
Е,няма да си изхвърля парфюмите пък.
Нито пък аз Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 2 849
Рядко попадам на техен продукт ,който да ми хареса .От кремовете не съм очарована ,може би си заслужават само балсамите им без отмиване ,крем за къдрава коса и силикона за коса .

# 24
  • София
  • Мнения: 1 067
Има доста неща които много ми харесват на Ейвън и други 2-3 които си стоят неизползвани дори...просто съм с дотс чувствителна кожа и не ми повлияха добре. Зависи си явно от кожата.

Статията за опасната козметика направо ме разби и мен! Напрво не е за вярване.... какво използваме... а уж маркова и скъпа козметика...

# 25
  • Мнения: 1 234
Аз най-много им харесвам червилата.И рол он-ите им са хубави и наистина предпазват от изпотяване,поне при мен.За останалите неща не знам,защото си взимам само това,което съм сигурна че е хубаво Laughing

# 26
  • Мнения: 3 835

Като гледам - на едно ниво са с Нивеа (3.6). А пък напр. OPI имат най-висока опасност - 5.0 

Изобщо не давам ухо вече на такива "статистики" Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 786
Аз упорствам единствено с кремовете им за ръце със силикон- не съм попадала на други толкова добри.
Бях си взела от Anew околоочният гел, но не останах доволна. Доста неща съм порзвала, но май само на крема за ръце давам висока оценка newsm78
А, и фондьотенът ми в момента е Personal match, има го изброен при вредните, но съм доволна сравнитело...

# 28
  • Мнения: 3 835
Бях писала и в една друга тема...откакто подхванах кремовете на  Avon A new Дермокозметика, кожата ми, която е проблемна по принцип така се изчисти, че направо не мога да повярвам. Гладка, мека и без пъпки.  Сега съм супер доволна Blush

Лили, какво точно ползваш от бялата серия?

# 29
Интересува ме мнението ви за крема за лице с липозоми Искам да си го поръчам заедно с крема за ръце Подходящ ли е за зимата?

Общи условия

Активация на акаунт