КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 2

  • 31 458
  • 792
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 166
Благодаря ви, Криси, Маргаритка, тя ще бъде, щом ми я препоръчвате.

# 721
  • София
  • Мнения: 3 860
Блумхен добре дошла  Hug и скоро отишла  Party
Джул антинуклеарните се измерват като се брой броят на антителата на единица поле, или нещо такова, но смисъла им е следния 1:80 е гранично следващото мисля че е 1:120 което е положително 1:240 още по положително, т.е. ако цифрата която е след 1: е по малко от 80 значи всичко е ок, по принцип е нормално да ги няма тези антитела  Rolling Eyes
резервацията за срещата е направена - ресторант Тино, 09.02., около 18 ч.
всички са поканени  Peace
Весело да си изкарате и от мен, пиинете едно и за мое здраве  Mr. Green

# 722
  • София
  • Мнения: 1 030
Lailah, на следващата среща ще дойдете двама, за да си компенсираш липсата утре Peace

# 723
  • София
  • Мнения: 3 860
Lailah, на следващата среща ще дойдете двама, за да си компенсираш липсата утре Peace
Кои двама бре освен ако следващата среща не е догодина   Joy или имаш предвид мен и лудичкия глас  в главата  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 166
Оказа се, че Ани Коцева не работи вече при Щерев и в момента те нямат психолог Sad
Знаете ли къде се е преместила или пък да ми препоръчате някой друг?
Някой има ли впечатление от психоложката в Малинов?

# 725
  • София
  • Мнения: 1 030
И аз видях, че са пуснали обява, че си търсят. Аз й имам телефона, ако искаш да се срещнете. За тази в Малинов съм чувала само хубави неща също

# 726
  • Мнения: 166
Speed, моля те дай ми телефона й. А ти имаш ли лични впечатления?

За коя от Малинов - на сайта им се говори за Милена, но прочетох някъде из форума, че имало нова, която се казва Деси.

# 727
  • София
  • Мнения: 23 222
Милена Божилова се казва бившата, но вече не работи там.
Аз не знам по какъв критерии се определя псохолог като добър. С нея съм общувала веднъж, дойде докато си лежах след първата инсеминация. Общо взето само си приказвахме за разни други работи.
Поразсея ми мрачните мисли.
Сегашната се казва Деси, преди работеше в лабораторията.
Винаги е там преди трансфер, общо взето и с нея си говорихме общи приказки, на всякакви други теми.
Май никак не помогнах  Mr. Green

# 728
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
Блумхен ,добре дошла   и скоро да ни напуснеш! Hug
Ейййй,Хриси и Щарки са се покрили предпункционалноооо! Mr. Green
Зази,наближава датичката! Hug Peace
Сами,дано откриеш точния лекар! Peace
Бамба,страшна помощничка си ! Wink Laughing

# 729
  • Мнения: 166
Мерси, Бамба, от помощ си, разбира се  Grinning

Иначе и аз не знам как се определя кой е добър психолог - никога не съм посещавала  Mr. Green
Но пък предполагам, че се усеща, когато започнеш да си говориш с него, а и след това. Затова и търся отзиви, защото ако си останал с добро чувство след посещението, значи е имало причина.

# 730
# 731
  • Мнения: 1 622
Хм, жалко, че Ани Коцева е напуснала клиниката на Щерев...  Confused За щастие на сайта на клиниката още можеш да прочетеш за нея и квалификацията й:

http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=arti … d=158&lang=bg

Сами, ако искаш, мога да ти намеря нейни лични координати. Аз съм ходила в Щерев само на АРТ училище, като половината от лекцията я води тя. Само от този един час ми стана много симпатична и мисля, че е човек, който познава много добре проблематиката на стерилитета и може да помогне много!   bouquet

# 732
  • Мнения: 166
Благодаря на всички ви   bouquet

Speed, прегледах и тази тема и ми беше интересна, но понеже не е писано отдавна, реших да не я възобновявам.

# 733
  • Мнения: 1 649
Sharki Hug,kysmet utre na punkciqta Peace.

# 734
  • София
  • Мнения: 6 232
Ето ме,не съм се покрила-просто се боря с настинка,след едномесечно пазене,се тръшнах баш преди пункцията. Дрогирала съм се с лекарства-прибирам се и лягам парцал.
Ето,набързо се отчитам-пункция в петък. Така и не знам колко вървят-все нещо не дослушвам. Дори не знам какво се случва с хормоните,защото май са ги сбъркали в лабораторията- оня ден естрадиол  2430,днес 2160  Shocked  Доки реши да не пускам утре,в крайна сметка-каквото,такова-важно е какво ще извади и как ще се оплоди. Иначе,ЛХ-то си седи смъкнато. Там,предполагам,че няма грешка.
За съжаление, и аз пропускам срещичката-ще гледам да пазя,до колкото мога леглото ,когато съм вкъщи,да озаптя вирусите до петък .
Шарки иначе беше писала в другата-за нея палците са утре  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт