Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 22

  • 54 696
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Привет,

И аз гледам сериала и ми става все по-интересен.  Sunglasses А и този Къванч...Много си го бива бе!  Crazy

Само не разбрах къде мога да видя,прочета как свършва?  Rolling Eyes


в тубето ги има пиши aski memnu veda и ще ти излезнат

# 31
  • Мнения: 11 987
Привет,

И аз гледам сериала и ми става все по-интересен.  Sunglasses А и този Къванч...Много си го бива бе!  Crazy

Само не разбрах къде мога да видя,прочета как свършва?  Rolling Eyes


 Hug
http://vbox7.com/play:89561f1a
Пробвай тук Peace

а за Киво Crazy

# 32
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Който ще гледа Великолепния век

ето вече има и превод

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=59012&edited=1

# 33
# 34
  • Мнения: 3 371
Привет , дами !  bouquet
tina86 ,  Hugблагодаря за чудесната тема , която си сътворила за нас !



За протокола - гласувах за Джемиле и Катя ! Просто не мога да ги понасям и двете .Много са зли и много ограничени , а това малкото просто е направо отровно !
Не че Фирдевс не е злобна , дори Бихтер на моменти е доста зла , но те някак са по- рафинирани !
Като гледах старите епизоди много ме подразни Бихтер - уж ненавижда майка си и поведението и методите и , а непрекъснато следва нейните съвети и модели на поведение ! Не мога да го разбера това момиче !
А Бехлюл вече е влюбен , според мен !

# 35
  • Мнения: 5 138
Естествено че Фирдевс и Джемиле дразнят, интриги, злоба, коварство, простотия и никакво развитие или да падат и да ги стъпчат останалите или да се подобрят малко, ама те не та не  Crossing Arms То няма и една прашинка в тях, която човек да обича или поне да им симпатизира.

Тина86, благодаря за темата   bouquet

# 36
  • Мнения: 417
Зад кадър


















# 37
  • Мнения: 11 987
Фердито наистина е злобна,но го прави с изтънченост,а не с простотия, или поне тя така си  мисли

# 38
  • Мнения: 6 677
Фердито наистина е злобна,но го прави с изтънченост,а не с простотия, или поне тя така си  мисли

Вярно е,че Джемиле простее и действа първосигнално   ooooh!  докато наистина, баба Фирдевс е по-подмолна интригантка, по-прикрита е и си гони целите до край.......  Tired
Забелязвам,че и Катя се е научила да и подражава-разбра за чувствата на Джемиле и я дразни всячески......Бешир обаче се усети колко е долна Катя-обеща да не казва,че на концерта е имало свободни места, и въпреки всичко го изтърси пред всички  #2gunfire
Впрочем Катя не е ли доста по-възрастна от Бешир за да му се тика така нагло.........  newsm78

# 39
  • Мнения: 0
Гледам пак филма в You tube , на Бихтер никак не и е лесно!В хотела даже неможа да се сьблече.Ама голямо следене пада-то майка и,то мамзел а Бе6ир се вклучва. #Crazy #Crazy #CrazyЗа анкетата -гласувах за гадината Джемиле...отврат #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 40
  • Мнения: 11 987


Rana Cabbar-Сюлейман от сериала,много ми харесва неговата роля

# 41
  • Мнения: 0
Фердито наистина е злобна,но го прави с изтънченост,а не с простотия, или поне тя така си  мисли

Вярно е,че Джемиле простее и действа първосигнално   ooooh!  докато наистина, баба Фирдевс е по-подмолна интригантка, по-прикрита е и си гони целите до край.......  Tired
Забелязвам,че и Катя се е научила да и подражава-разбра за чувствата на Джемиле и я дразни всячески......Бешир обаче се усети колко е долна Катя-обеща да не казва,че на концерта е имало свободни места, и въпреки всичко го изтърси пред всички  #2gunfire
Впрочем Катя не е ли доста по-възрастна от Бешир за да му се тика така нагло.........  newsm78
Ина мен така ми се струва Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 0


Rana Cabbar-Сюлейман от сериала,много ми харесва неговата роля
Той от долния етаж е най-свестния,и на мен ми допада.

# 43
  • Мнения: 0
здравейте  всички,поздравление за темата,чудна е.А сега за анкетата -Джемиле и Фирдевс.Едната озлбена от беднотия и простотия ,а другата вечния командир .

# 44
  • Мнения: 6 677
Джемиле и другите с които работи са на един хал, но те не са злобни..........Майка и също слухти, но бащата е свестен-определено си знае мястото,уважава хората,почтен е и си държи на думата.  Peace
Джемиле е озлобена не толкова от беднотия, колкото от простотия...........    Thinking

Общи условия

Активация на акаунт