Поредното суеверие!!!

  • 1 673
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 985

Да бе ,аз това и правя,но ми беше интересно да чуя повече мнения,не че съм супер суеверна,но има донякъде изтина в някои..


в кои например има иСтина?

# 16
  • Мнения: 3 491
Е не, не съм го чувала, макар че това пък точно ми е съвсем по мярка  Laughing. Слабеех в началото и на двете си бременности, и имам две момчета.

# 17
  • Мнения: 1 427
Ха!Не вярвам да има връзка.Обаче аз качих за 2м 10 кг.и родих момиче.Но пък спрях цигарите и ми се беше отворил един апетит,мале-мале Embarassed

# 18
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ха ха ха ее това и аз не го бях чувала..въпреки че и аз като блажка

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Момичета ,казаха ми че ако още в началото на бременноста качиш кг,щяло да бъде момиченце...казвайте сега,чували ли сте това суеверие? newsm78


дрън-дрън, аз от самото начало почнах да качвам здраво килца, а сега си имам един прекрасен юнак (има си всичко детенцето Wink)

# 20
  • Мнения: 3 216
Стига бе! Това наистина си е поредното суеверие.Аз почнах да качвам още втория месец,но моето си беше от апетит.До момента сьм седем килца отгоре,а май се очертава да е мьж.

# 21
  • Мнения: 655
Аз започнах да качвам още от 3-ия месец, но не е момиче. Това, което са ти казали е пълна глупост. Laughing
А не ти ли казаха да не се постригваш докато си бременна.  hahaha
Защото на мен това ми го каза човек, когото имах за интелигентен. На въпроса ми защо тя отговори -Абе , по-добре недей.???? Така че ще чуеш такива бисери докато си бременна, че свят ще ти се завие. Важното е да не се връзваш.

# 22
Живей си живота,слушай само докторите и ще си си окей!Ако вярваш на тези работи,ще се побъркаш докато родиш

# 23
  • Мнения: 1 559
Аз започнах да качвам още от 3-ия месец, но не е момиче. Това, което са ти казали е пълна глупост. Laughing
А не ти ли казаха да не се постригваш докато си бременна.  hahaha
Защото на мен това ми го каза човек, когото имах за интелигентен. На въпроса ми защо тя отговори -Абе , по-добре недей.???? Така че ще чуеш такива бисери докато си бременна, че свят ще ти се завие. Важното е да не се връзваш.
Вчера бях на фризойор...и с голям кеф се постригах.....
Не съм казала че вярвям сляпо в суеверия,беше ми интересно дали все пак има поне 50% истина,явно е че не...и слагам край на темата...
А в кой суеверия има истана ,мога само да кажа,че това не е точно суеверие,но при мен действа винаги:например ако ме сърби носа отвътре винаги се ядосвам,ако ме сърби веждата ,винаги виждам някои ,които не съм виждала отдавна и сам искала да видя,ако ме сърби лявата ръка винаги имам някаква придобивка.А пък вие ако щете вярвайте на това,при мен действа,но не е казано че и при вас трябва да ....нали???? newsm78

# 24
  • Мнения: 528
да пак някоя бабина девитина. На мене ми казаха да не се постригвам че ще отрежа пишлето на момченцето, а аз си осещах че ще е момиченце.даже като ми го казаха се пошегувах че съм му резнала пишлето и е станало за 2 месеца момиченце:hahaha: hahaha hahahaАко слушаш всички суеверия ще ти се замае главата

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
 #Crazy #Crazy
Започнах да качвам още от 2 месец(а докрая 37 кила)и си е мъж от всякъде Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 1 621
Ха, не го знаех това, но и аз до 3 месец качих 4 кг и имам момиче, но едва ли има нещо общо... Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 2 849
Качвам по много от самото начало и чакам момченце . Wink

# 28
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
При мен от самото начало си се трупят килцата. но за сега всички прегледи показват момченце!
Според мен това си е чисто и просто "поредното суеверие".

# 29
  • Мнения: 3 562
Поредното суеверие = поредната глупост  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт