Предучилищна - набор 2005

  • 35 555
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Shocked Shocked Shocked дъщеря ми е началото на 2005 години и тепърва ще ходи на предучилищна. mamaLusi що за предучилищна е вашето??? че са взели деца 2006?

Не се учудвай. В нашето училище има няколко предучилищни групи. Като едната е от деца между 3 и 4г.

# 301
  • София
  • Мнения: 11 708
Shocked Shocked Shocked дъщеря ми е началото на 2005 години и тепърва ще ходи на предучилищна. mamaLusi що за предучилищна е вашето??? че са взели деца 2006?

Не се учудвай. В нашето училище има няколко предучилищни групи. Като едната е от деца между 3 и 4г.

Такова нещо чувам за първи път. Rolling Eyes

# 302
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Shocked Shocked Shocked дъщеря ми е началото на 2005 години и тепърва ще ходи на предучилищна. mamaLusi що за предучилищна е вашето??? че са взели деца 2006?

Не се учудвай. В нашето училище има няколко предучилищни групи. Като едната е от деца между 3 и 4г.

Такова нещо чувам за първи път. Rolling Eyes

Разбира се всичко се поднася под вид на игра и е съобразено с възраста на детето. Като се запознават основно с цифричките и буквичките. Това не замества предучилищната разбира се, а е подготовка за предучилищна, един вид.

# 303
  • Мнения: 28
Здравейте мами! Да се запи6а и аз.
Имам питане за подходящо училище около "Гоце Делчев"? Прочетох и чух добри отзиви за 104 ОУ, и тези дни 6те ходя да се видя с директорката - да питам за условията, за начина на записване за предучилищна и т.н.
Някой да е минал ве4е по моя път, имам предвид да е бил в 104 в предучилищна вече? Интересува ме как става кандидатстването, и трябва ли да пазя място от предния ден пред училищрто?
Благодаря предварително!

# 304
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Здравейте мами! Да се запи6а и аз.
Имам питане за подходящо училище около "Гоце Делчев"? Прочетох и чух добри отзиви за 104 ОУ, и тези дни 6те ходя да се видя с директорката - да питам за условията, за начина на записване за предучилищна и т.н.
Някой да е минал ве4е по моя път, имам предвид да е бил в 104 в предучилищна вече? Интересува ме как става кандидатстването, и трябва ли да пазя място от предния ден пред училищрто?
Благодаря предварително!


аз вече няколко пъти съм се обаждала в 104-то но от там ми казват категорично, че молби за предучилищната - ще се приемат след като приключи класирането за 1-ви клас ... чак края на месец Май....

# 305
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета, да знаете децата ви в междучасието, госпожата разрешава ли им да стават от чиновете и да се разхождат? Моя син ми каза, че госпожата в междучасието не им давала да стават от местата си, не можели и да говорят и да играят. Само трябвало да стоят и да мълчат?  newsm78

# 306
  • Мнения: 382
Момичета, да знаете децата ви в междучасието, госпожата разрешава ли им да стават от чиновете и да се разхождат? Моя син ми каза, че госпожата в междучасието не им давала да стават от местата си, не можели и да говорят и да играят. Само трябвало да стоят и да мълчат?  newsm78
Това да не е затвор?!  #Crazy

# 307
  • Мнения: 11 818
Estell, при нас всичко е раздвижено, ползват 2 стаи, извеждат ги и на вън.. По-скоро времето, в което стоят на чиновете е по-малко в сравнение с останалите занимания.. Изненадваме това, което пишеш.. Макар че аз дори не знам дали и кога имат междучасие..

# 308
  • Мнения: 2 641
при нас както е тръгнало май ще си останем за предучилищна в детската градина.....незнам какво правят с нашите точки от детската градина, но все чакаме малкия да ползва предимството на сестра си. той ще е вече 2 група и е крайно време да го вземат на градина. та по тази причина май ще заменим предучилищната в училище с тази от градината......

# 309
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Говорих и с други майки, чиито деца са от същата предучилищн група. И всички споделят едно и също, че децата ходят с нежелание на училище. И като ги питаме защо. Отговарят, че нямало достатъчно игри.

# 310
  • Мнения: 11 818
Защо не се съберете родителите, да поговорите, после с учителката и евентуално да закупите някакви материали, да разпечатате.. явно е нужно нещо да се направи в организационен аспект.. Макар че е деликатен моментът учителката да не се обиди..

# 311
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами края на учебната година наближава. А и учителката е малко особена, това ще доведе до негативни последици предполагам. А и другата година ще бъдат при нова учителка.

# 312
  • Мнения: 11 818
Ясно.

При нас днес носихме кухи яйца да украсяват, а утре ще имат и някаква "шоу" (така се изрази дъщеря ми), предполагам аниматори или театър, защото ни искат 3 лв.

# 313
  • Мнения: 2 641
кажете как се правят тези кухи яйца??? и ан нас ни искат амаааа. , не може ли две сварени ?

# 314
  • Мнения: 11 818
Заповядай - http://domoshar.net/bg/content/245 Не е трудно, но аз нещо нямах сили да духам силно и съпругът ми ги прави. Simple Smile Идеята е явно да работят така и за фина моторика, наистина е усилие детските ръчички да го украсят без да го счупят. Ние занесохме 4 за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт