Предучилищна - набор 2005

  • 35 550
  • 740
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 398
И аз ще следя темата с интерес Simple Smile 2005 е роден малкия и най-вероятно ще сме в градината за предучилищна.

# 331
  • София
  • Мнения: 6 094
evica, дъщеря ти в спортен клуб "Чоуа" ли тренира? Така ми се стори от снимката в подписа ти.

# 332
# 333
  • Мнения: 281
Сестра ми е 2005 година, тя понеже е Януари месец и тръгна на детска градина на 2 години и 9 месеца, и сега е в предучилищна и следващата учебна година пак ще кара. Мама не иска да я пуска на училище по - рано, иска да си е с набора. Може би ще е в същата градина, тъй като още няколко деца от нейната група ще останат, според мен е по - добре в училище да я кара - хем ще е по - различно, хем ще стане по - самостоятелна, но не взимам аз решенията ...

# 334
  • Мнения: 2 885
Letter, много зависи в кое училище е избрала майка ти - дали има отделн вход за малките, дали има човек да взима на обед сестра ти....не е така лесен този избор. В ДГ поне следобед децата спят, закусват и играят и ако майка ти ходи на работа сега ще й е по-лесно.

# 335
  • Мнения: 243
След като изчетох темите по въпроса, все пак да попитам:

Има ли в София  училище,което  да предлага посещение на  предучилищна, но да бъде не само до обяд, а поне до 16ч.?  (Нещо като "Шилер")   newsm78

# 336
  • София
  • Мнения: 529
Емма е приета в ПГ към сдружение "Шилер"  Peace.
И Ида ще е там септември Peace Тази седмица ще отида да я запиша.
Малко ми е мъчно за страхотната детска, която оставяме... надявам се да има защо!

# 337
  • София
  • Мнения: 2 164
... Малко ми е мъчно за страхотната детска, която оставяме... надявам се да има защо!
ara75, и ние оставяме страхотна детска и невероятно добри госпожи. Очаквах, че на Емма ще й е мъчно за тях и за приятелите, които оставя, но детето гледа напред и е твърдо убедено, че иска да учи в Шилер. Е, записах я вчера  Grinning.

# 338
  • Мнения: 605
След като изчетох темите по въпроса, все пак да попитам:

Има ли в София  училище,което  да предлага посещение на  предучилищна, но да бъде не само до обяд, а поне до 16ч.?  (Нещо като "Шилер")   newsm78


Със сигурност има и следобедна занималня (със същата учителка) в 139-то на бул. Арсеналски (близо до басейна Спартак) и в 19-то в района на Медицинска академия.
И в двете училища продължава до към 17 часа.
Проверявах ги и двете още през февруари и съм записала детето.

# 339
  • Мнения: 2 641
момичета аз да се похваля че си избрахме училище. голяма мъка беше, но тези дни ги обходихме с дъщеря ми и разгледах всичко - коридори, стаи, тоалетни...разпитвах и за учителките. да ви кажа много полезна информация може да получите от чистачките и от учителките в предучилищната. та тази година ще се записваме в предучилищната група към училище. отпада варианта детска градина. стаята в която ще сме догодина 1 клас е страхотна - чиста, с нови високи чинове и много успокояващи сини щори. само с учителката не се видяхме, но може днес да мина да се запознаем. дано ни хареса, че много ни я похвалиха.
ние на този етап сме се спряли на училище което е до обяд - после ще си обядваме в къщи, ще почиваме, после навън и вечерта на спортни танци, или английски /вече ще ги водя двамата/.
да ви кажа много ми улекна като взех това решение, спираме с умуването.

весели празници от нас   bouquet

# 340
  • Мнения: 243
Anaise, кажи на кое училище се спря, де..... хвалиш, хвалиш, а не казваш кое е Simple Smile

Raffaelo, ти в кое записа детето? - знаеш ли нещо за учителката на предучилишните класове?

# 341
  • София
  • Мнения: 6 258
Ние решихме да си остане и тази година в градината. Сега сме в чуденка кое училище за 1ви клас. Whistling

# 342
  • Мнения: 605

Raffaelo, ти в кое записа детето? - знаеш ли нещо за учителката на предучилишните класове?

В 19-то, защото ми е по-близо, на 10 минути пеша. Има само 1 подготвителен клас.
Още февруари, когато ходих, се срещнах с учителката и поговорихме 10-тина минути пред класната стая.
Първото ми впечатление е, че е мила и спокойна жена. Децата бяхя в междучасие, ходиха да си мият ръчичките, някои се обличаха, тя помагаше на тези, които имаха нужда.
Странични отзиви и мнения нямам.

През май-юни ще има родителска среща и ще добия още впечатления.

# 343
  • София
  • Мнения: 1 819
Здравейте и от мен,
решихме за предучилищната да оставим Яна в градината, заради страхотната подготовка, която им дават. Не вярвам, че в училище биха ги научили на нещо повече.
А ще следя темата, защото сме в голяма чуденка за училище от 1ви клас. Мислим да я пробваме за Горна баня по няколко изцяло практични причини - цял ден, транспорт, държавно е.

# 344
  • София
  • Мнения: 529
Мислим да я пробваме за Горна баня ...
Намерете тестовете за изпита там, че са характерни - да може да е подготвена с видовете задачи.

Общи условия

Активация на акаунт