Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Ето ме и мен! Днес нещо ме е хванал мързела, но все пак да се запиша. Пете, поздравления за оформлението Simple Smile
Аз днес се зачетох много в една книга, която беше супер тъпа в началото, но сега ми е интересна и май няма да спя тази нощ... Добре че излезнах малко да се разходя днес, че отдавна не бях стояла вкъщи повече от 48 часа, ама сега в това грипозно времеее и с тоя тумбак не ми се рискува много. В четвъртък обаче съм на късната ФМ в Марковс и нямам търпение. ще направим и запис на душата Simple Smile
На мамите с контракции - повече спокойствие и лежане разбира се.

Болничните по бременност и майчинство са 90% от брутото и се изплащат (по закон) до 15 работни дни след като работодателя се отчете в НОИ, а той от своя страна прави това до два дни след превеждане на заплатите (на колегите ви в случая). Освен това парите се превеждат само във вторник и четвъртък (за Прокредит Банк поне е така). Дано съм била полезна.

# 16
  • Мнения: 90
Запис и от мен!  Hug

Като легнах за следобедната си дрямка бяхте на 45 страница от предишната тема Simple Smile Или аз много спя, или вие много пишете  Laughing


По повод болничните - аз още си чакам Ноемврийските ....

Последна редакция: вт, 11 яну 2011, 21:41 от mareva

# 17
  • Мнения: 10
Петинка, мерси за новата темичка   bouquet Дано да се оправят иконките  Hug

Моля ви, момичета, без контракции до април и както е едното заглавие - бебчовците в коремите да си лежат и да не помислят за излизане, още е студено навън Wink

# 18
  • Мнения: 3
Разписвам се и аз в новата темичка.
Blagovesna браво, че всичко е ОК. Дано не те стряскат повече по този начин.  Hug
Bvl оздравявай бързо! Hug
Имате ли инфо за Елия и Йоанна?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 0
Супер темичка! Браво!  bouquet
Записвам се и аз,следя ви редовно!  Hug
Почивайте повечко,мами и всичко ще е наред! Party

# 20
  • Мнения: 23
Пете, благодарности за прекрасната темичка  smile3525 !

Днес съм кратка, но от падането в банята ме боли зверски ръката.

Лека вечер, момичета!

# 21
  • Мнения: 4
Петя справила си се идеално!Браво!
И аз имам контракции,но малко и мисля че е нормално!Не взимам никакви лекарства и не съм взимала от самото начало на бременноста.И слава богу!
Иначе корема ми вече е огромен,движа се трудно и килограмите са доста,но пък повечето време от бременноста мина.
Моя мъж ще идва с мен и ще присъства на раждането,при вас как ще бъде?
Той винаги е имал желание,пък и немския не го знам много добре,така че ще ми е от полза да е при мен докато раждам!

# 22
  • Мнения: 36
Здравейте! И аз имам разни усещания, може би като контракции, но ен съм сигурна. Първият път бяха мнооого болезнени и пих Но шпа, но после отшумяха и сега са леко неприятни "бълбукания" ... Щом толкова от вас се оплакват, значи може да се приеме, че е в реда на нещата.

# 23
  • Мнения: 74
Браво Пете,страхотна е темичката  bouquet не давам никакви лоши новини в нея  Simple Smile
Blagovesna много се радвам за хубавите резултати
Bvl скорошно изписване
И аз току що глътнах 2 но-шпа,че нещо вечерно време стават много болезнени контракциите,но април месец всичко ще се оправи.Лека нощ коремчета  Hug

# 24
  • Мнения: 10
ММ също иска да присъства на раждането, но не толкова за морална подкрепа, колкото да следи дали всички ще си свършат работата  Laughing кво да кажа - лекарска му работа  doctor

blv, бързо връщане у дома ти желая!

# 25
  • София
  • Мнения: 742
bvl, спряха ли контракциите? Хубавото е, че бебето е добре. Как е болницата, иначе, имаш ли си всичко необходимо?

Моето бебе рита във всички посоки, не мисля че скоро ще застане на едно място. Не е ли рано да се ориентира с главата надолу?

Десислава П, контракциите били нормални, не се притеснявай. Мен даже ме питаха дали 'нямам вече', каквото и за означава това.

totoven, браво на мъжа ти. ММ не го искам, а и той не иска, няма да ми донесе спокойствие, а по-скоро обратното Joy Joy Joy Иначе, един приятел скоро присъства на раждането на дъщеря си и бе много въодушевен след това. Даже беше прерязал сам пъпната връв.

# 26
  • Мнения: 0
Браво за новата темичка...Страхотна темичка...Йееее ето и аз се разписах за темичката ...Браво,много хубава тема

Да,направо е страхотна,неповторима,несравнима и какво ли още не,а как го разбрахте това като още не е изписана.

Празна е!

Оп,грешка има вече няколко страници с ТЕМАТА Е СУПЕР !  newsm44

Поздравления и от мен Пете  newsm76

А за малко да забравя:
-Много е рано за контракции
-Супер,рано е
-Оооо найстина е рано
-Нека си стоят вътре бебенцата,раничко е
-Даааааааа,точно така
-да,да,да така и аз така мисля

Ето това може би е резюмето на следващите 5 страници  newsm12 newsm44

Убидени и засегнати знам,че ще има,но няма да се извинявам  smile3507
 







# 27
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
Записче и от мен в новата темичка,Пете,страхотна е newsm10 smile3525
Много сте писали днес,отивам да чета първо старата и после ще коментирам...

# 28
  • Мнения: 1 574
Петя   bouquet много хубава темичка си сътворила ,браво .Днес е много зле положението и при мен ,като легна е добре ,но станали се почва тежест контракции ,корема ми става на камък ,утре май ще се ходи на лекар ,като седна на компа пък .гърбът ми ме почва  Sickвсеки ден става все по зле  :о:.Дано поне вечерта да се спи ,че ще подлудея вече . Mr. Green

# 29
  • Мнения: 6
  Сана Фейри , личи, че нямаш много опит с форума. Когато казваме, че темата е страхотна имаме предвид първата страница, която се обновява на всяка нова отворена тема и в която администратора влага творчество, а не написаното след това. Тук сме се събрали, за да обсъждаме и споделяме нещата , които ни вълнуват и не виждам нищо странно в това да пишем за контракции, ритничета и всичко свързано със сегашното ни състояние. Щом не ти харесва, просто не ни чети, а ние няма да се почувстваме Убидени  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт