Хайде, идвай вече, чакано ЯНУАРСКО човече! - тема 27

  • 26 875
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 561
Еех Бубе  Heart Eyes да ви е жива и здрава малката дъщеричка Владимира! (Прекрасно име)
Много да ви радва и да ррасте умна и щастлива!

# 61
  • Мнения: 32
Много плачливо бебе имам и не мога да отдъхна

# 62
  • София
  • Мнения: 550
Да се разпиша и аз в темата. Нощни,   bouquet

Честита госпожица на Бубето! Да е жива и здрава и много послушна!

Аз събирам психически сили да излезна да се разходя, че да тръгне това чаве да излиза. Проблемът ми е обуването/събуването на ботушите - половината ми енергия отива там.

# 63
  • Мнения: 15
Здравейте  Hug
Вече сме си в къщи и си се гледаме и си се радваме Heart Eyes
Нощни малката ни принцеса се казва Амелия.
Сигурно няма да мога да прочета назад Crazy но вече ще следя.
Честито на всички, които вече са се срещнали със своите съкровища.

# 64
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Хеееей, Бубе, свършиха твоите мъки! Да ти е жива и здрава госпожицата!   Hug Hug

Нощни, събирай сили, мила, че тепърва ще трябва да изтърпяваш такива ексцесии  Wink Hug Като се появи бебето...  ooooh! Но и това ще мине, дано е бързо! Heart Eyes

Анабела, когато ми установиха разкритието нямах никакви симптоми за раждане - ни болки, ни контракции. Но да не забравяме, че на мен ми е второ раждане и по принцип съм си с 2 см разкритие (както всички, на които им е второ)

Агенткеее, умора нямаш!  hahaha

Аз спирам с кърменето за 5 дни и почвам антибиотик , че съм със жестока бъбречна криза и 38.5 температура след парацетамол.  Cry Cry
Ау, Миш, как ти съчувствам! Дано отминат болките бързо!!!  Hug Cry

# 65
  • Мнения: 187
Честито на Агентката и Бубето! Пожелавам на бебоците едно безгрижно и щастливо детство, а на мамите - бързо възстановяване!
Бубе, най-накрая!

Днес бях на тонове и не са много добри.  Confused Доста високи 164-180. Както и да ме наместваше си ги поддържаше все такива. Засекоха се и 3 контракции и утре пак, а ако има нещо притеснително - още днес. А сега пък нещо ми се повръща.

Миш, стискам палци кризата да отмине възможно най-бързо! Ех, че гадно!

Нощни, благодаря за темичката   bouquet

# 66
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Тервел нещо се сбъгяса  Crossing Arms. Не мога да разбера колики ли са или не. Вчера следобед към 4-5 беше много нервен и плачеше. После цяла нощ спа като пън...  Rolling Eyes (освен трите кърмения). Сега пак плаче, не много, мрънка.
Не са ли коликите предимно вечер и нощем?

# 67
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не са ли коликите предимно вечер и нощем?

Не е задължително. Могат да са по всяко време на денонощието. Confused

# 68
  • Мнения: 9
 
Честито малко щастие на Бубето
[/color]


Аз днес ходих на консултация-тонове ясни и отчетливи,в норма,позиция много добра за раждане,раждане....когато бебка преценяла(а по моя преценка след почивните дни,че да може и тати да дойде във Варна)

# 69
  • София
  • Мнения: 1 989
Не са ли коликите предимно вечер и нощем?

Не Sad При Ива са денонощни...

# 70
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Не са ли коликите предимно вечер и нощем?

Не Sad При Ива са денонощни...
Ауууу  newsm09 а кога спи? А ти?  Sad

# 71
  • Мнения: 6
На Стефан коликите са всеки ден различно - понякога е по-зле нощем, а понякога денем. Общо взето няма правило (абе кофти работа - и на тях не може да им се изгради режим)

# 72
  • Мнения: 31
Бубе,честита мацка!!!

# 73
  • София
  • Мнения: 1 989
Не са ли коликите предимно вечер и нощем?

Не Sad При Ива са денонощни...
Ауууу  newsm09 а кога спи? А ти?  Sad

Дремваме за по малко. Simple Smile Спи непробудно от 20 до 2 часа. После минаваме на режим "върху корема на мама" (добре, че е голям и топли).

# 74
  • Мнения: 2
добро утро или всъщност вече добър ден момичета,

и аз съм от скритите мами, които по-скоро не пишат, но за сметка на това ви четат непрекъснато. Mr. Green

обаче сега, след като Бубето най-сетне роди, не мога да се стърпя и да не й честитя малката сладурана.
Честити малки съкровища и на всички вече настоящи мами.

да докладвам и при мен как се развиват нещата. Вече имаме дата за секцио - великото събитие ще да е на 26.01.2010г., каза доки. разкритие - тц, контракции - тц.
Малкият е добре,с отлични тонове, расте и дебелее  Simple Smile а бе въобще за сега е читаво детенце, не тормози майка си, дано и така да си остане.

Много ще се радвам някоя от милите ни вестителки да донесе и моята щъркелова вест, така че тръпна в очакване Blush

Общи условия

Активация на акаунт