Отговори
# 630
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз ги изтрих, без субтитри на английски ми е трудно, хич не обичам да се напъвам да слушам. Cry

# 631
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз ги изтрих, без субтитри на английски ми е трудно, хич не обичам да се напъвам да слушам. Cry
Ако говориш за "Шерлок", има субтитри към него. Просто въведи в гугъл. Wink

# 632
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Не, за "QI", с Шерлок няма да имам тия проблеми, филми и сериали по принцип гледам без субтитри, ама тоя куиз ми пи'на сока...  smile3555

# 633
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Охооо, ама Мартин Фрийман (адски любим като Артър Дент) играе Уотсън!   Heart Eyes
Супер, айде няма ме.   Mr. Green


Ууу и Рупърт Грейвс, ееегати кефа!

Последна редакция: вт, 18 яну 2011, 22:59 от Sarcasm™

# 634
  • София
  • Мнения: 5 334
А така, олекна ми. Бях се стреснала, че така лесно се отказваш. Grinning
Айде, приятно (сигурна съм, че ще е такова) гледане! Flutter Hug Hug Hug

# 635
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Шерлок е пленителен, а Уотсън...Heart Eyes

# 636
  • Варна
  • Мнения: 294
Шерлок е изтеглен и утре при първа възможност ша го изгледам  Crazy  
Следващото ще бъде - "QI"


p.p. помощ от публиката може ли  Mr. Green - от къде сваляте QI?

Последна редакция: вт, 18 яну 2011, 23:08 от aneli_s

# 637
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз си наредих в списъка за теглене великата Социална мрежа да я видим като обра толкос награди,заслужаваал ли се е Thinking Rolling Eyes и Шерлок разбира се! Wink  Peace

# 638
# 639
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз пък днес да кажа, че в 24 часа (вестника де) пишеше, че някъде си са обявили Мечо за актьора с най - лош стил и, че не е зле да спре да си демонстрира гнездото на главата.

Ужасийте хич не щъ да ги коментирам.
След епизода за Кървавата Мери при супернатуралните братя ми е много трудно да се гледам в огледалото вечер след като мъжа ми заспи!

И да - след Лестат и компания от вампири хич не ме е страх. Едуард хич няма и да го коментирам щото той за мене е вампир - менте!

Да зема да я изгледам и аз тая Социална мрежа та да разбера ко толко има У тоя филм, че да обере всичко!!!

# 640
  • Варна
  • Мнения: 294


веднагически та черпя, по случая

# 641
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз съм в екстаз, сериала е страхотен!
А гласа на Бенедикт е просто смазващ!
Ако Тинчето не го е олигавила да знаете, че му мятам мега храчката, да ми бъде зачислен!

# 642
  • София
  • Мнения: 5 334
Ааааааа, Сарказъмче, не така! Grinning Аз си го казах от преди това. Може да ни е резерва - ще си го делкаме. Flutter Споменах аз акцента - уникален, нали?! Whistling Но сериалът е трепач! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 643
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ааааааа, Сарказъмче, не така! Grinning Аз си го казах от преди това. Може да ни е резерва - ще си го делкаме. Flutter

Има сделка!  hug

# 644
  • Мнения: 3 736
Дубрютру! Бре, бре, Шерлок и делба, Сарк, мислех, че ти си "тийм" Уотсън  Wink Отразявам.

Верно, че като почнат да приказват всичките наведнъж в QI е уморително, обаче реших, че си заслужава. Записвам си Шерлок за после. Следващата тема явно ще се казва "Айде народе, на акцента!"

Тия от "24 часа" дали може да се гръмнат - гнездото го няма от поне две години, кво ми се правят. Хайде де.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт