Отговори
# 645
  • Мнения: 959
добро утро момичета, чета ви редовно, но не съм писала отдавна, за това сега се разписвам с ето този филм http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=250285&hit=1   Heart Eyes

# 646
  • Мнения: 2 040
А здравейте!
Ми освен и аз да го дръпна този Шерлок, да не се цепя от колектива.  Rolling Eyes
А Гадняра е много свежо филмче!  Heart Eyes

# 647
  • Мнения: 3 736
А здравейте!
Ми освен и аз да го дръпна този Шерлок, да не се цепя от колективаRolling Eyes
А Гадняра е много свежо филмче!  Heart Eyes

И аз така ще направя  Mr. Green

# 648
  • Мнения: 2 040
Гифчето на Батко от подписа на Пуци ме подсети за едно мое много любимо гифче
 Mr. Green

И за да не е съвсем спам, ще кажа, че е от Penelope, симпатично романтично филмче, където играе моето момче Джеймс  Heart Eyes


Само косичката му не ми допада много в този филм, ама айде от мен да мине.

# 649
  • Мнения: 322
Тегля Вини-бой аз, на Хари Потър му секна звука малко преди края.  Crossing Arms

Снощи заспах точно на този филм  Tired Много е зле положението, нали е първа част, никакъв зор не са си дали  Crossing Arms Добре че не отидох да го гледам на голям екран, щях да се разкайвам горчиво  Twisted Evil  hahaha


Сарки, по някоя кабеларка ли рекламират Предизвестена смърт?  newsm43

# 650
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аа, новия Хари Потър дори аз го оценявам като много добър, поне в сравнение с предишните. Особено момента с приказката - той ми е любим, обожавам такава анимация, малко Тим Бъртъновска. Simple Smile

# 651
  • Мнения: 322
Не съм стигнала до този момент  Blush Наистина ли ти харесва, на мен този филм ми изглежда най-слаб от всички  Rolling Eyes
Аз съм си фен на книгите  Blush

# 652
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Морнин'...
Айс, мерси за филмчето, качили са го най-после, откога го чакам. Hug
Слънчо, по Диема-ела-ме ритни... newsm43
Пуц, аз съм Тийм Уотсън...в една друга екранизация.  smile3532
Обаче съм и Тийм Шерлок, щото обииичам Дауни-Джуниър в гореспоменатия филм.  hahaha
И в този съм фенка на Уотсън, щото ми е любимия откачалник от Пътеводител на галактическия стопаджия.    Mr. Green
С две суми, обичам и двамата, и в двата филма.  hahaha
Изгледах 2 от сериите снощи, днес ще трябва да поработя малко и вероятно последната трета серия ще ми остане за довечера, а новия сезон се очаква есента ( Crossing Arms ) и ще са отново 3 серии, това е ужасно несправедливо, ужасно просто!

Ууу ВВС!!! Ууууу! Crossing Arms

Последна редакция: ср, 19 яну 2011, 11:23 от Sarcasm™

# 653
  • Мнения: 3 736
Бахаха, Злате, а този дребосъчко на гифа не е ли малкия пич от "Смърт на погребение"?  hahaha

Уффф, МГМ, да ти кажа и на мен анимацията ми хареса, ама май само тя, иначе беше твъъъърде тегав, муден, половината време нищо не се случваше, само се шматкаха насам-натам. Днес по някое време ще догледам от кумова срама и ще се опитам да го забравя. И мен също ме изби на сън, а в никакъв случай не ми се доспива надвечер  Tired

Сарк, да де, за нея говорех.  Mr. Green

# 654
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Абе, к'во става с тия емотикони?!?
Никога не съм си редактирала мнение, а тука за 3 дена през пост, че да оправям скапаните емотки!   Crossing Arms

# 655
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Морнинг и от мен,по няква случайност се включвам сутринта newsm78 Rolling Eyes Mr. Green Joy Joy Joy

Изгледах 2 от сериите снощи, днес ще трябва да поработя малко и вероятно последната трета серия ще ми остане за довечера, а новия сезон се очаква есента ( Crossing Arms ) и ще са отново 3 серии, това е ужасно несправедливо, ужасно просто!

Ууу ВВС!!! Ууууу! Crossing Arms

Е верно ли само пак 3 епизода Shocked #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Присъединявам се към недоволството към BBC #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Пуци верно тоя дребно беше в смърта,дето уШ го убиха  Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha

# 656
  • София
  • Мнения: 6 219
Ихаааа!! Ми добър ви ден пък!

Аз да кажа имам също недоволство към британските телевизии...
Гледах първи сезон на Strike Back ей така го загледах заради г-н Армитаж и заради мъжа ми, щото той си пада по такива филми. та си викам да гледаме нещо заедно. И кво първи сезон е САМО 6 епизода. Хареса ми. Баналните военни неща, но за разлика от други филми (американски) на подобна тематика този ме държа в напрежение през цялото време.
Сега се очаква втори сезон някога си през 2011!

Ух, оплаках се!

# 657
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хареса ми Хари Потъра, пак казвам, в сравнение с останалите. Ако не бях фен на книгите вероятно нямаше да го гледам. Иначе тя и книгата е малко мудна в тази си половина. Simple Smile

# 658
  • Мнения: 3 736
Аз пък си затвърдих мнението, че до "Орденът" са окей за гледане, но след това е мъка.  Tired Ама нали съм почнала, да я свърша и тая сага.

# 659
  • Мнения: 2 040
Аз много се чудя дали да не изчакам да излезе и втората част на последния Хари, че да си ги гледам на едно. Мразя такива прекъсваници на средата и да чакам после цяла година.  Crossing Arms И без това не ми е чак такъв зор - знам какво става накрая  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт