Отговори
# 615
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Би-ра, би-ра, би-ра!

# 616
  • Мнения: 324
Това е Гаднярът, Пуцко http://www.imdb.com/title/tt0291341/ Като изгледаш Хари Потър обърни му фнимание. Убийствен хумор, страшна британска смешка  Peace

# 617
  • Мнения: 322
Аз в духа на темата отивам да гледам последния Хари Потър, че да се свършва вече, уф!  Mr. Green

И аз ще правя това довечера  Mr. Green Появил се е отново в Замунда  Flutter

# 618
  • Варна
  • Мнения: 294
Това е Гаднярът, Пуцко http://www.imdb.com/title/tt0291341/ Като изгледаш Хари Потър обърни му фнимание. Убийствен хумор, страшна британска смешка  Peace
за довечера, май си набелязах филмче  Whistling
тееенкю   bouquet

Последна редакция: вт, 18 яну 2011, 17:13 от aneli_s

# 619
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз пък като погледна на коя старница сте стигнали ми се надигат косите,кога ги изписвате тия страници страшни сте Crazy Mr. Green,ма от лаптоп си е друго Mr. Green,инак и аз претръпнах от към ужаси с тия сериали...,ма помня като бях малка един много стареш филм гледах бях нейде на 7 годинки ни му помня името как се зовеше,ама толкос ме беше страх,чак не можех у огледалото да се погледна Shocked Rolling Eyes (нещо за токаво се разказваше за няква жена,която се беше отрепа с огледало Crazy  newsm78)

Аз докато си гледам Натуралните братя и всеки път се чудя дали верно има духове  Embarassed

Аз не ща и да знам. Но пък е много образователно филмчето. Етървището като идва на гости, милуту предлага да ръсим праговете със сол  Mr. Green

Хахха Като уби ме hahaha hahaha hahaha hahaha

Тоя Гадняр съм го гледала мисля Thinking,даже мисля му даваха реклама по твито събота-неделя да го дават!

# 620
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз понеже съм в сесия и уча сега като побъркана, та само от време на време се вясвам - колкото да падна от леглото от изписаните от вас страници. Shocked Grinning Grinning

Впрочем, не знам колко от вас са гледали сериала на BBC - Sherlock, ама ГОРЕЩО, та чак парещо ви го препоръчвам. Той има три епизода в първи сезон, защото продуцентите не били сигурни как ще се възприеме. Обаче зрителите обикнали сериала, та сега правят доста по-дълъг втори сезон - някъде към лятото ще почне. Whistling Обаче... аз, дето трудно ще наредя някой сериал в Топ 3, тоя веднага ми стана първият от английските. Heart Eyes Аз си имам слабост към Шерлок Холмс, принципно, ама сега - съвсем. Направо не съм дишала по време на сериите - изпокарвах се с хората у дома да мълчат докато гледам. hahaha hahaha hahaha
А пък Бенедикт Къмбърбатч (Шерлок в сериала) е... така... добро момче... Whistling hahaha
http://3.bp.blogspot.com/_s59ARuFLHSs/TGnNutrRmzI/AAAAAAAADAE/-D … rbatch_59500a.jpg
Не толкова чисто външно, колкото... акцентът! Божеееееее... няма такова умиране от моя страна като чуя лондонски акцент... Ох, ох! Heart Eyes Heart Eyes

# 621
  • UK
  • Мнения: 3 959
Какъв последен Хари Потър, бе, той не е излязъл още. Има още време докато свърши. Simple Smile

# 622
  • Мнения: 3 736
Какъв последен Хари Потър, бе, той не е излязъл още. Има още време докато свърши. Simple Smile

Излезе, излезе - началото на края, първа част.  Mr. Green Нали не бъркам, че тва е последната част?

Бе кога Хари се заженил, бе?! Отиде хубавото девойче, пу!  Shocked

А тоя Гадняр с Вини-бой, беее! Що не казвате, беее  hahaha Много си го харесвам Вини Джоунс още от "Две димящи дула"  Grinning Мерси за препоръката!

# 623
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Излезе, излезе - началото на края, първа част.  Mr. Green Нали не бъркам, че тва е последната част?

Изобщо не бъркаш.  Peace

# 624
  • Мнения: 78
Колко сте изписали  Shocked  Hug

Аз се присъединявам към препоръката на Тинчето  за Шерлок!  Peace  http://www.imdb.com/title/tt1475582/  Много ми хареса, макар само 3 серии  Party

А бат' Вини кърти и извозва!  Joy Sunglasses

# 625
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Шерлок вече се тегли.  Mr. Green

# 626
  • Мнения: 3 736
Тегля Вини-бой аз, на Хари Потър му секна звука малко преди края.  Crossing Arms

# 627
  • Мнения: 324
Тегля Вини-бой аз, на Хари Потър му секна звука малко преди краяCrossing Arms

Чи по-добре  hahaha

# 628
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ако още един път дадат реклама на "Предизвестена смърт", ще им е за четвърти път в рамките на 20 минути, а аз ще се стресирам много и няма да мога да спя правилно тая нощ.  Crossing Arms

# 629
  • Мнения: 3 736
 hahaha hahaha hahaha Ами примири се, че ще спиш неправилно.

Забравих как се казваше дамата, препоръчала QI, обаче отново много благодаря! Тая вечер отпочнахме - разкошни са!  hahaha Освен смеха, се научават купища полезни факти - като например, че "Грозното патенце" е притча за хомосексуализма (Ех, да, и Андерсен като Луис Каръл). Не знам как отново ще мога да погледна тая приказка с чиста съвест  Tired

Общи условия

Активация на акаунт