Отговори
# 660
  • Мнения: 324
Аз пък си затвърдих мнението, че до "Орденът" са окей за гледане, но след това е мъка.  Tired Ама нали съм почнала, да я свърша и тая сага.

Пък как ми се смяха като си признах "греха" миналата зима  hahaha  Mr. Green

# 661
  • Мнения: 322
Пък как ми се смяха като си признах "греха" миналата зима  hahaha  Mr. Green

И ти ли, Ката?  Mr. Green

# 662
  • Мнения: 3 736
Аз много се чудя дали да не изчакам да излезе и втората част на последния Хари, че да си ги гледам на едно. Мразя такива прекъсваници на средата и да чакам после цяла година.  Crossing Arms И без това не ми е чак такъв зор - знам какво става накрая  Wink.

Кажи ми и на мен, да не се вълнувам  Mr. Green

Ох, вчера докато гледах, се чудех дали на Ралф Файнс му притискат носа с нещо, за да е сплескан или е визуален ефект. Ако го притискат, сигурно е много дискомфортно.

Аз пък си затвърдих мнението, че до "Орденът" са окей за гледане, но след това е мъка.  Tired Ама нали съм почнала, да я свърша и тая сага.

Пък как ми се смяха като си признах "греха" миналата зима  hahaha  Mr. Green

Кой бе, къв грях?  newsm78

# 663
  • Мнения: 324

 amiiii


Че съм гледала Хари Потър, би, Пуци  Mr. Green

# 664
  • Мнения: 2 040
Кажи ми и на мен, да не се вълнувам  Mr. Green
Какво да ти казвам, не си ли чела книгата? Чакат те динамични обрати и неочаквани развъръзки  Laughing. (за завръзките да не споменаваме  Mr. Green)

# 665
  • Мнения: 324
Това като хороскоп прозвуча направо  hahaha

# 666
  • Мнения: 2 040
Това като хороскоп прозвуча направо  hahaha
Нали?  Joy Всичко си казах - ясно и конкретно  Whistling

Дърпам в момента Глобусите - ще ми се да видя кой как се е излагал по време на речите, че не ми стига само да чета.

# 667
  • Мнения: 322
Кажи ми и на мен, да не се вълнувам  Mr. Green

Нима не знаеш?  Shocked

Вече разказах на Бейбито какво ще се случи, да не се тревожи милото дете  Mr. Green

# 668
  • София
  • Мнения: 5 334
Е, как, бе? Как три епизода, бе? *супер възмутена се врътва на стола си* Аз, доколкото бях разбрала, щели повечко да направят. Иначе - лятото-есента - това окей. Ама ТРИ? Ай, сиктир. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Впрочем, Penelope е супер сладко филмче - три пъти съм го гледала. Особено финалната сцена, когато той я разпознава, ама тя продължава да се крие, и накрая се издава като се ядосва за пианото, и той я целува... Уххххх... *романтично настроена* Heart Eyes
 hahaha hahaha hahaha

Но "Айде, народе, на акцента!" си е добро заглавие. Имайки предвид, че една от главните причини да обичам моето момче - Юън, е именно scottish accent-ът. Mr. Green Heart Eyes И упоменатия ни "поделен" със Сарказъмчето - Бенедиктчо с london accent-а... Ех, ех, ех! Whistling

# 669
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
добър ден,мили ми британо-поклонички  Joy
по въпроса за Хари Потър съм напълно съгласна с Пуци,а аз дори го гледах на кино  Mr. Green

# 670
  • Мнения: 3 736
Ама защо трябва да знам?  Crossing Arms Не чета книгите, не съм Потър-манка. Успокой ме и мен, Слънчо  Mr. Green

Тинче, Тинче, Лондон call-ва всички първични страсти в мен, знам аз, знааам. Ще го чуя и вашия Къмбърбач (е, егати името, честно! Досега го бях срещала само в книга  hahaha hahaha hahaha)

# 671
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Е, как, бе? Как три епизода, бе? *супер възмутена се врътва на стола си* Аз, доколкото бях разбрала, щели повечко да направят. Иначе - лятото-есента - това окей. Ама ТРИ? Ай, сиктир. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
И упоменатия ни "поделен" със Сарказъмчето - Бенедиктчо с london accent-а... Ех, ех, ех! Whistling

Ей, така, три!
При това инфото е официално.
Тяхната ма*а БиБиСи-ска!  Crossing Arms

Мъхъ, Бенедиктчо Къмбърбач...  Heart Eyes
Дали, Пуце, да не ми прибавиш и Мартин Фрийман, ма май ставам мееега нахална, а?  Flutter

# 672
  • Мнения: 3 736
Мчи да добавя, като гледам скоро част от вас ще се отделят в конкубинати с по 3-4-5 мъже  hahaha

# 673
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мчи да добавя, като гледам скоро част от вас ще се отделят в конкубинати с по 3-4-5 мъже  hahaha

Аз си правя армия, която да ми пази Джуди.  hahaha

# 674
  • Мнения: 322
Мчи да добавя, като гледам скоро част от вас ще се отделят в конкубинати с по 3-4-5 мъже  hahaha

Ненаситници  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт