Кога измина се година - ФЕВРУАРЧЕТО ни първа тортичка ще има! (26)

  • 21 613
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 187
Коте , чудна тема  bouquet ! Загавието е страхотно , не рабрах на кого е заслугата   Blush !

# 16
  • София
  • Мнения: 817
Малее, к'во направихте вие Simple Smile
За една вечер и изписахте темичката  Laughing
В тази връзка - Котенце, благодарности за новата   bouquet

Бела, радвам се, че сте изкарали хубаво! За лицемерието - съгласна съм с теб, докато бях бременна всички се интересуваха, като се роди Калинка пак, но след това нищо. Даже хората, с които се видяхме на 01.03 я бяха забравили за мартеничка, не че нещо, ама ... за Софи носеха иначе де  Mr. Green  Здраве да има  Hug Иначе и Калина иска да чопли с всеки на масата, но проблема е, че не е желателно, защото не яде почти нищо от нашата храна - имам предвид свинско, пилешко и мляко и млечни.  Confused Но по някой залък хляб откача  Mr. Green
Честито последна месечинка на изпълващите я днес. Да са живи и здрави и много щасатливи  Hug
Мики, не се фърлай, има такива дни! Утрешния ще е по-добър, цунки на Яворчо  Heart Eyes
Танче, много готина триколка. Да си я ползвате със здраве и кеф  Hug
Друго забравих, засега ви желая хубав ден!   bouquet
А за анкетата - рожден ден вкъщи в тесен семеен кръг. Peace

# 17
  • Мнения: 40
Котич, тенк ю, дарлинг!   bouquet
Честити месечинки на сладурестата Сиянка и юначето Явко!   bouquet Честито и на останалите празнуващи бебоци!
Бела, радвам се, че сте изкарали добре.  Hug Пък за лицемерието- трябва да не ти пука, да не забелязваш... За жалост и аз съм като теб- помня безумно много, не пропускам никакъв повод на познати- помня рожденни дати, помня годишнини от сватби и гаджосване, именни дни и т.н., и т.н. А се оказва, че за нашите поводи малко хора се сещат... Но не си го слагам!  Sunglasses То си е до човека. Стига ми най-важните за мен хора да се сетят, пък другите няма значение. Пък за яденето- не е само жорко, бъди сигурна! Алекса направо е неудържима, като види някой да яде, независимо, че може само преди 5 минути да съм я нахранила. започва да вика Ам-ам-ам, без да млъкне, да се блъска с паяка в краката на ядящия или да ме дърпа към яденето, да хленчи и така, докато не й дам да опита. Но не се задоволява само с опитване, а яде, докато яденето свърши и ядящият приключи.  Laughing
Мики, на Мони е триколката.  Simple Smile Изпробвахме я вече. Вкъщи на паркета и на терикота е супер.  Laughing Лесно я управлявам, коланите са надеждни, стабилна е. Ще видим напролет и по улиците как ще се представи.  Wink СлънчиHug ! Вчера ви гледах снимкие у ФБ- прелестни дечица си имаш!  Hug
Мяу, що така гяволито, бе?  Mr. Green
Шаманче, и ние сме си вкъщи, с роднини.  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 110
Пух, честита месечинка и на твоята сладуранка!  Hug

Може би сте прави Thinking Аз понеже имам склонноста да помня всвъзможни цифри Laughing тел.номера ,ЕГН, дати на РД на хора които не са ми толкова близки и особено на близките ми,номера на коли(абе бюро спавка Laughing) и все такива разни,си мисля ,че и другите са като мен Crazy  ooooh!

Бела, аз съм абсолютно същата.  Peace Това е както удобно умение, така и тежко бреме, щото например аз во веки съм запечатала рождени дни на хора, които не съм виждала с години (и не се очертава да ги видя скоро), отдавна сменени телефонни номера, че дори и адреси, които предишните собственици отдавна са сменили.  hahaha Нооо мъжът ми например е абсолютно обратния случай - налагало се е да му напомням за рождените дни на собствените му родители.  Joy И то като е съвсем наясно с настоящата дата, не е като да е загубил представа.  Thinking

Мики, подобен проблем имам и аз с Диди - хем ѝ се спи, хем трудно заспива преди обед. И ако я оставя на самотек (както ѝ правя  fiuuuuuu ) са едни ревове, мрънканици.  ooooh! Дано Явор се нагоди скоро към някакъв режим, че нали каза колко ти е важно да има някаква организация.  Mr. Green

# 19
# 20
  • Мнения: 210
Уф, аз да си призная, забравям рожденните дни на дечицата на роднини и приятел, тази година забравих и на майка ми, и на баба ми...С близките, просто не знам каква дата сме  Embarassed а с приятелите, помня сезон, не и датата Rolling Eyes и добре,че ни канят на РД, че инак - голям срам  Mr. Green А Миото събра 100 души на раждането на Радина, на 80% потънаха в бездната още на 28.05.2008  Laughing не им се сърдя, за здравето на детето са се почерпили... И аз се ядосвах в началото ,че не броят Динката "за слива" (както се казваше в накакъв стар лаф Thinking) ама свикнах и вече не ме дразни Wink  Партито на Тин са уважили 15-20 човека и по-добре  Wink и то тези които наистина са ни близки и имат допир с децата, и за РД ми се иска само тях да съберем, да видим какво ще договорим с Миото  Rolling Eyes
Уф, сега се сетих, при нас каква драма настана с кръстничеството Rolling Eyes половината му приятели се разсърдиха, че не сме избрали тях и дори се събраха, поканиха ни , за да изразят възмущението си... няма такива шматки  Crazy

# 21
  • Мнения: 149
Коте, чудно заглавие  bouquet

На всички пораснали деца им пожелавам безгрижно детство!

На проходилите - безавариино покоряване на света Wink

Сега малко отчет - Васил е вече 11.200кг и 77см; не ходи самостоятелно; бърбори много, разбира се най-много "татосва" - да се пита човек това дете има ли си майка Simple Smile)) Зъби 8бр; очаквам и кътниците скоро, че ми иде да се  #2gunfire Заиграва се сам, но пък Гого само това и чака - ходи да му дърпа разните му играчки и се почват едни ревове....За Коледа Камен им направи легло на два етажа и сега Гогошан спи на "тажа", това го споделям за да се похваля, че и за мен има повече пространство Mr. Green
        Рождения ден го изкарахме вкъщи: все пак има стая за игра, не хол Wink децата там, а големите в малката кухня, кой на стол, кой на крак Rolling Eyes Тортите ги направих аз /снимки ще кача у фейса/, но пред таланта на Бубулинката се прекланям...уникална е тази жена!!!

Толкова за сега....надявам се да имам възможност да се включа пак скоро Heart Eyes Hug
П.П. И аз съм от забраванките Embarassed хем си ги имам написани  Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 492
 Hug

НЕам време да пиша тука, но пък си правя едно записче от време на време да ви шпионирам... Mr. Green

За анкетата - де да знам...  newsm78  ...на кръстопът съм...вкъщи хич не ми се ще, а и немога да ги събера всичките - нЕма мЕсто...везните клонят за у кръчмето близо до нас("Ниагара")  Wink...ма ще ми излезе доста по-соленко... Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 13 яну 2011, 14:53 от Karolin@

# 23
  • София
  • Мнения: 166
Здравейте и от мен  Wink

Възхищавам ви се как намирате сили и време да си пишете във форума. Аз от време на време надниквам да видя какво пишете и да гласувам в анкетите. Моето ли е много диво, аз ли съм като изцеден парцал, не знам. Ния спеше по 2 пъти на ден, сега от няколко дни само по веднъж, да седна да си почина или да свърша някоя домакинска работа не знам кое по-напред, защото когато е будна общо взето сме залепени, не понася и 5 мин да я остава в креватчето и да излеза от стаята или лази и се катери където може да докопа нещо, а като е в проходилката и тръгна да правя нещо се почва едно вдигане на ръце и мрънкане да я гушкам. Аз ли я свикнах така, такава ли си е идея си нямам. Дано малко стане по-самостоятелна в заниманията си. Иначе сме 10кг и 75см. Изби и пети зъб. Още не ходи сама, но обикаля холната маса като се държи за нея и се прехвърля на дивана с 1-2 крачки. Ето я и Ния http://fevruari2010.snimka.bg/baby/nashite-deca-na-11-meseca.562978.22071478

Честито на всички които празнуват днес !   bouquet  Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Записче да не изтърва нещо  Mr. Green

Коте   bouquet

За анкетата- в детски клуб

# 25
  • Варна
  • Мнения: 692
Хелоу лейдис енд бейбис  Hug
Наминавам да се обадя, да не ни забравяте , ей  Mr. Green 
Добре сме, растем, малкото торпедо щъка насам-натам из къщи и съответно аз след него.  newsm32 Все гледам да не му казвам постоянно "НЕ това, НЕ онова", но той пък чувства като лична обида, ако не пипне възможно най-забраненото нещо. Започва да ме изненадва все повече как достига предмети, които според мен са на място, което уж не може да достигне.... Иначе сме 10.100 кг и 75 см.

За анкетата- вкъщи.

И да ви кажа страхотни са ни бебоците, виждам невероятни снимки и във ФБ и в нашето албумче, нямам много време да коментирам. Нали са си нашите ФЕВРУАРЧЕТА, по-хубави от тях няма Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 067
Юхуу организация пак си има  Mr. Green Всъшност освен,липсващия сутрешен сън ,всичко останало се движи по стария график Peace Ами не мога по-друг начин ,трябва да знам как да си организирам деня .. Blush
Иначе кривотията продължава на пълни обороти,явно ще да е зъб...ама позабравих какъв зор е  Rolling Eyes
Фръц гледам временцето тези дни е приятно ,вие щъкате ли из парка ?Можем да направим една среща на розите ? Hug
И днес кухнята се изяде и почвам да се обнадеждавам! Mr. Green
Абе Явкото май ще дойде най-кльощавото момче в темата  newsm78

# 27
  • Мнения: 77
  bouquet
Влизам само да се похваля,че това моето дете за първи път днес спа до 9 сутринта  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 172
Ха добра вечер  Simple Smile

Да се зАпиша аз днес, че нещо ви изпуснах края.
Ходихме за три дни в Сандански - много добре беше, после се замотахме по магазини некви...и съвсем не остана време за четене  Crazy
Обмислям това колело

нооо не знам дали няма да и е твърдо на дупарата  Crazy

Айде да спретна нещо за манджене, пък ще ви догонвам с четенето...

# 29
  • До Балкана
  • Мнения: 100
  bouquet за темичката! Наистина заглавието е страхотно! Да се запиша и аз, да не ви изтърва съвсем края! Embarassed
   На анкетата - у дома ще празнуваме, ще се съберем най-близки! Може отделно да се почерпим с приятелки с дечица на заведение!

Общи условия

Активация на акаунт