Кога измина се година - ФЕВРУАРЧЕТО ни първа тортичка ще има! (26)

  • 21 607
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 70
Коте,мери за темичката и за страхотното заглавие  bouquet
Мики едва ли Явката е 8кг,като Марти,та най-вероятно ние сме от най-сериозните претенденти за кльощаво-момченце Mr. GreenМакар че както и друг път съм споделяла се изяждат завидни количества:10часа-попара с 4 сухара,13,30часа-пюре или супа към 250г и 17часа-каша+плодово пюре общо около 250г,че и повече Crazy
Браво за чудестните мерки на всички дечица!
Честита месечинка на всички малчовци!
И аз се замислям за триколка за РД,ама още не съм се заинтересувала сериозно Thinking
За анкетата гласувах,че още незнам,уф ще ми се да е на клуб,че не ми се шета,ама то нямам много деца които да поканя,ако е в Русе е друга работа Rolling Eyes
Честити първи крачки на Дейка Grinning
Тази нощ и при нас беше кошмар от 2 до 7 нямаше нормален сън,само се въртеше и приплакваше,дано тази нощ е по-спокоен!

# 31
  • Мнения: 3
Добър вечер
чудно заглавие,много актуално  bouquet
за анкетата още не знам,иска ми се на заведение,че не ми се шета,но май ще сме си в къщи,за Габи мислим да съберем малко гости само бабите,дядовците ,братя и сестри,а за каката ще са повечето разходи-рд в градината,после с деца и т.н.,но нищо още не е окончателно решено,иска ми се и на Габи да  го отбележим подобаващо,може детския рд на 15,02 да е общ и за двете

# 32
  • Мнения: 1 067
Малвинка  Stop баш толкова е 8200гр  Mr. Green инче сега като се замслих и той май хапва много
закуска 8:30 : сандвич запечен с кашкавал и филе или сирене Крема или топено,каквото имам
обяд 12:30 : месно-зеленчуково пюре или супата от ДК с една филия хляб
слеобед 16:30 : пюретата на Хип 'Лека нощ"
вечеря 20:00 : попара от 2 филий хляб  Shocked ,180 мл. АМ Лека нощ,масло и малко захар
през ноща пие поне 2 пъти мляко  Grinning
Ние бяхме на гости в сестра ми и тя преди малко ми звънна да следя Явката,че племеничката вдигнала Т 38,6  #Crazy ,а докато бяхме там нищо и нямаше  Sad Дано да не се разболее дребния,че тамън го закрепих  Praynig
Дано наистина тази нощ да се спи  Praynig Praynig Praynig

# 33
# 34
  • Мнения: 210
Привет  bowuu
ponqkoga, много пестеливо бре  Crossing Arms
Съни, Ния е прекрасна, златокоска  Grinning
Рожден ден - у дома! нямало било смисъл, бил малък Тиното, нямало парА  Thinking ма за колоните дет ги плащаме всеки месец има  Crossing Arms То, кой е казал,че в къщи излиза евтино  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Теди, дай линк за това кол'ло, умирам за дървени играчки  Crazy Имаме тамън 4 возила, ама поне да погледна  Sunglasses
Мики, дано ви се размине  Sad
Далчеее, де се губиш ? Ти взе книжка и немаш стигане  Crossing Arms
Пиленцеееее, честито ви спане! Айде от днес, та  до първи клас  Wink

Боричкахме се с Ради на леглото и така й издрах лицето Cry хем съм с изрязани нокти как се наниза на ръката ми, за секунда стана, че е точно на веждичката и слепоочието Sad като я погледна -полудявам, има три червени линийки Tired все таквиЗ ш'ги свърша аз Crazy
Тин днес премести няколко пъти краче Crazy не доброволно де, ама явно разбра,че нЕма да го оставя а спокойствие, та поддържан безжалостно от мен измина около метър със средна скорост около метър в пет минути  bowuu bowuu bowuu ама не ще да мести дясното краче, с лявото се протяга напред "като да стъпва в паници" (туй е лаФ на милата ми баба, лека й пръст, да ме прощавате ако не е ясно,че се протяга мнооого замислено ,усилено и съсредоточено) а  дясното не помръдва  Mr. Green Не знам като кЪФ знак да приемам тУЙ, че прохождаме с левия крак, дали иде реч за небрежен куцузлък или за златната левачка  Mr. Green  

# 35
# 36
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Коте,благодарско за темата.  Hug

Радвам се,че се разписват девойки,които скоро не са писали.  Hug

Съни9, Златокоска наистина е прекрасна.  Flutter

Бела,не е само твоето дете. Винаги иска да опита от това,което другите хапват,дори и тя току-що да си е изяла порцията.

За РД -засега удома,ама може да има и промени.Чудя се само дали дядо й ще дойде да се запознае с внучка си? Crossing Arms

Таньорче,да са й честити придобивките на Алечка. Ние днес сглобихме триколката,която й бяха подарили моите приятели за кръщенето..Нооооо няма колани ,дали мога да купя допълнително и откъде? Пфф,аз не бих я купила такава,ама те нали нямат деца милите и къде му разбират.  Mr. Green

Съквартиранта е нощна, а аз пуснах една поръчка от Ларедут,изпих една чаша бяло винце и мисля да лягам. Толкова трудно я приспах Димана,че направо не ми се мисли ако е така и занапред. Какви бяха тез нейните зъби,цял месец я мъчат.  ooooh!

Хубава нощ !  Hug

# 37
  • Мнения: 71
Добър вечер и от мен!  Simple Smile

Коте, благодаря за темата! Заглавието е супер!  Hug

И в нашата къща нямаше сън тази нощ...  Tired Много плака, милата... Направо по едно време не знаех как да я успокоя, и една студена пот като, че ли беше избила... Дадох Панадол и постепенно се успокои!
Утре ще пътуваме до моята баба на гости, ще останем до вторник. Дано да няма проблеми!  Praynig

За РД на Ина - все още не сме го измислили! Най вероятно ще бъде в къщи с бабите и после на клуб с приятелите и децата им. Няма как, имаме приятели с деца, с които се събираме постоянно и дето ще ги черпя по един, по един, най- добре всички на веднъж!

Лека нощ, момичета! До вторник.......  Hug

# 38
  • Мнения: 77
Simple Smile Любезна благодаря много!
http://sofia.zavedenia.com/1697/map/  Дали това не е заведението за което ми каза?много добре изглежда на снимките,чак ми се доходи Simple Smile
 Яница днес реши да яде сама с лъжицата и успя да изяде 1/3 от кашата си Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 110
Добрютру!


Лотлориен,

Фръц, браво на Васко! Екстра върви младежа! Аз се бях закахърила, че момата му, макар и 2 месеца по-малка от него, върви едричка, ама няма да се притеснявам вече!
Браво на мъжа ти! Страхотен подарък за дребните!  Hug

Съни, страхотно пораснало момиченце е Ния4470

Пиленце, ай честито за съня! Оттук нататък - все така да е!  Hug

Теди, готино возило!  Peace И мен ме кефят дървените играчки.  Flutter

Малвина, Мики, май и Кристинчето се удивляваше на количествата, които Калата изяжда, а си седи по-скоро слабичък.  Thinking Те децата, както и възрастните, са различни. Аз мога само да им завиждам на тия трима младежи за метаболизЪма.  Rolling Eyes

Любезна, нищо ѝ няма на Дината, не се кахъри! И аз така леко поодрах Диди един път и после се чувствах като тежък престъпник всеки път щом видех (почти невидимата) мини-резчица на бузата ѝ.  Crazy А Тин си е екстра - дали сам или с твоя помощ, все ще почне да джитка насам-натам. Ти от скука ли насилваш нещата?  Mr. Green Crazy

# 40
  • Мнения: 4 187
ДУ

Аууу, Юхинкооо  Heart Eyes, какви хубави работи си сервирала ! Мерсаж !

За анкетата, няма да е РД у дома със сигурност ! Като изясня концепцията ще споделя  Grinning !

# 41
  • София
  • Мнения: 814
Добро утро!   bouquet
Да си напиша писанката докато Калина още спи, че после се почва едно мамосване, не е истина  Mr. Green
Аз мисля, че приза за най-кльощаво бебе си е на Калина! Не я премерихме на 11 месеца да не се ядосвам, че беше болна и бях сигурна, че не само, че не беше качила грам, ами и беше свалила. На 10 м беше 7,510 кг, със сигурност все още няма 8 кила. Да ми е жива и здрава. Май май обаче, почва да преодолява кофти периода и пу пу от 2-3 дни яде прилични за нея количества - около 1/2 голям буркан на ядене пюре и около 2/3 сухар на закуска. Дано продължи така и да достигнем заветния цял сухар и заветната порция от 190 г на хранене  Mr. Green
Мики, попара с 2 филии  #Crazy евала на Явката, и аз като Юху му завиждам за метаболизЪма! Да ти е жив и здрав! За протокола - не съм убедена, че това количество и аз мога да го погълна наведнъж  Whistling
Фръц, браво за чудната придобивка на младежта! Да си я ползват Гогича и Васко с много здраве  Hug
Съни (скай), като препатила - моята триколка също няма колани. Отделно така и не бях намерила да се продават, но побългарих - с колани за прохождане става - овързваш Диманка хубаво както се слагат като за ходене и после провързваш за дългата дръжка. Не знам дали ме разбра, но върши работа  Peace
Любезна, остави го Тиното! Не го карай да извършва дейности, за които не се чувства готов. Знам, че ти е терсене, около тебе всички говорят, че дечицата им прохождат, а твоето не иска, ама няма страшно, ще се отприщи! И Калина когато проходи на Мики Явко не искаше изобщо да прави крачки, сега ела я виж. За всяко нещо на дребосъците плашливи им трябва време да се почувстват уверени, ама то и с възрастните е така, ако се замислиш!  Hug Дай му степени на свобода на дребен, ако Дина иска да седи при него и да го светка отвреме навреме какво да прави и ще се изумиш от резултата. При нас Софи научи Калина за нула време да отваря шкафове и да вади, бих казала, че Софи я научи да се изправя на кошарата, сега я учи да пие от чаша за възрастни за мой ужас, учи я да рисува с фулмастер  Joy, учи я да яде с вилица (отново за мой ужас), учи я да човърка двд-то, да отваря шкафчето и да пипа  Crazy Тука за 3 дена нашата само попива вредни навици  hahaha
Теди, много яко колело! Няма да й е твърдо на д-то, нали са с памперс. А и ако мислиш, че ще се заседява там повече от 5 минути си в голяма грешка  Laughing
Радвам се, че намериха време да ни пишат Съни9, Амика, Пиленце, Лотлориен  Hug Пишете по-често   bouquet
Юху, благодарности за кафенцето и пастичката, много вкусно изглеждат!  Heart Eyes
Ами толкоз засега, Калина спи, наакала се е насън, но спи и ми е едно чоглаво дали да я будя или не, ама май ще изчакам спонтанното събуждане, стискайте ми палци да не се е подсекла  Praynig
Хубав ден ви желая!   bouquet

# 42
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Добро утро Hug

Ей,много криво се събуди тово моето днес,изкара ме извън нерви #Crazy ама му прощавам сигурно е пак някой зъб Simple Smile
Благодаря ,че споделихте за яденето,вече си мисля ,че е постоянно гладен все към масата го влече Crazy
Любезна,все забравям да споделя за изправянето ooooh! Жоро се изправи сам в креватчето точно на 11 месеца,вече се бях притеснила мислех си ,че нещо не е наред Rolling EyesЗа ходенето какво да кажа държи се за един пръст на ръката ми и джитка уверено,обаче пусна ли го край ,не помръдва. Знам ли и аз кое е нормално и кое не Rolling Eyes Все пак мисля ,че няма от какво да се притесняваме Hug

# 43
  • Мнения: 210
ДУ
Юхуу, жива да си!  newsm22 отивам да си ям тиквата  Sick
Днес моята малка сестра има РД  Heart Eyes Та черпя виртуално

И аз черпих Марто с Панадол тази нощ, плака почти час и реших да го обезболя, този зъб вече две седмици ни тормози  Tired
 Rolling EyesАбе аз се бъзикаФ за изтезанията на Мартиното, вие да не помислиФте сега, че тормозя детето, просто решиФ да му покажа и другата гледна точка, да не си мисли, че цял живот ш'събира прахоляка на пода  Mr. Green 

# 44
  • Мнения: 307
Добро утро!
Юхуу страхотно кафенце!А пастичката,мммм...
Любезна да ти е жива и здрава сестричката!
Бела и Сияна постоянно иска да яде,дори и по пътя като види някой да хапва Simple Smile
Офф и аз се чудя дали да вземаме триколка newsm78Ние като излезем миткаме по 3-4-5 часа и ми се струва,че няма да е удобно,ако на Сиската и се доспи...
Съни голяма сладуранка е Ния!
Слънчи слабабичка,не слабичка страхотно сладичка си е Калина Heart EyesВчера разглеждах торти за РД-то и имаше няколко страхотни с калинки-вендага се сетих за вас Heart Eyes
Неви как сте?Не сме се засичали  скоро..

Общи условия

Активация на акаунт