Любители на кучета-18

  • 42 149
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
#Dany#,много сте пухкави и белички.Сладур.
Гуги,страхотно джудженце.Бонбон.А с котката как се погаждат?Кой е водача на глутницата?Винаги са ми били интересни отношенията между куче и котка.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Дари, какво да ти кажа, за водач не знам, ама джуджето е с опасен характер Mr. Green ревниво е, свикна да му се обръща повече внимание, че е малко и като хвана котето скача отгоре ми ядосано, после върху котето, като го пусна, лае, кара ми се, а той миличкия от самото начало се отнася много великодушно, поведението му е като на възрастен спрямо малко палаво дете. Иначе малката кипи от енергия и понякога побърква котето с игрите си, на него му е досадно и в някой момент просто се качва на дивана или леглото и е спасен, а тя умира от яд, че не може да го стигне Mr. Green
Благодаря ви за милите думи  bouquet

# 77
  • София
  • Мнения: 3 789
Gugito, чудни снимки!!! Тя поне стои на едно място, а Джеси скача като обезумяла  Cry Обаче гледам, че разкошният котарак обича да позира, моята котка също замръзва като види фотоапарат, затова с нея имам хубави снимки. Хубавецът ми прилича на "невска маскарадна котка", такъв ли е? Или е супер сполучлива кръстоска?

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Деси, така е, котарака е по-фотогеничен и с него имам страхотни снимки, а това малкото толкова пъти го щраках докато го уцеля, че докато снимам и то скокне и му хвана я гърба, я само някоя част от тялото Mr. Green. Породата на котарака е colour point или другото найменование е хималайска котка, ако си гледала филма "Запознай ме с вашите" и следващите му част, включително последната, която сега върви по кината, там котарака на Робърт Дениро е същата порода, казва се мистър Джинкс Simple Smile

# 79
  • Мнения: 850
 Gugito , котарака е страхотен , но и малката не му отстъпва и тя е много красива  Heart Eyes

 

# 80
# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Много ви благодаря на всички за хубавите думи Hug

# 82
  • Мнения: 106
добър вечер на всички
а пък на нас вече ни паднаха две зъбчета - предните две долни и горните ни се клатят.
снощи взех да му мия зъбите и установих.
исках да ви попитам на каква възраст започват да им падат зъбчетата, защото ми се струва че е рано на моя. ама нали и не му знам точната възраст...
аз си мислех че след шестия месец ще започнат да падат...
Gugito страхотна красавица си имате, и съм сигурна че доста номерца ви върти Laughing

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Ванас и аз не съм сигурна точно кога започват да падат млечните им зъбки, но съм чувала нещо за шестия, седмия месец, може вашият мъник да е малко по-голям отколкото си мислите newsm78то и ние сме така:ни на котето знам точна дата на раждане, ни на кучето, ама съм си нарочила датички Mr. Green
аз пък бера дерт, че на нашата въшка така и не и се затваря тая пуста фонтанела, упорита работа Sad

# 84
  • Мнения: 106
абе вие ще ме побъркате, ама и кучетата ли имат фонтанела?!? ами аз моя не съм го гледала

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
аз знаех за чихуатата, ама се оказа, че май повечето, ако не всички дребни породи имат, едрите май нямат newsm78

# 86
  • Мнения: 986
Ванас,нашата Лети е на почти 4 месеца/след 4 дни ги прави/
и преди три дни и падна първото зъбче,вчера- още две.
Иначе-вече си е възвърнала предишната жизненост,притесняваме,обаче,че след двата дни на гладна диета,сега е ужасна лакомница.Яде със скоростта на светлината и непрекъснато е гладна newsm78.
Gugito ,vishenka -страхотни сладурковци!

# 87
  • Мнения: 1 335
Аз дали се шааат-нах в новата тема? Май не. Ми, запис. Утре ако остане време ще ви изчета.
Сега накратко, че пак виждам признаци на оливане и излишни притеснения.
Зъбите падат, когато трябва да падат.
Кучетата имат фонтанели, колкото и глави. Ако кучето ви не е от декоративните дребни породи, хич не търсете; ако е - по-добре не търсете. Изобщо не ви трябва да ровите, където не ви е работа.

# 88
  • Мнения: 1 983
Добро утро.  bouquet

Каринестото май се разгонва, сутринта имаше 3-4 съвсем мънички капки кръв, засъхнали. Гледах я, подута е. Та честито на мен. Tired
Сега освен пишкано и кръв ще бърша. ooooh!

# 89
  • Мнения: 850
  Аз да кажа за зъбките , за малките породи , наблюдавайте дали кучешките зъбки ще паднат и дали не излизат успоредно други до тях. Много често се среща при минитата кучешките зъби да не могат да паднат и се налага операция. При нас когато ги махнаха , ако не бях видяла колко са големи зъбите никога не бих повярвала , че имат такъв корен , колкото се виждаше навън , толкова имаше и зъб навътре в челюста.
 vishenka  , много хубав този Ники ... охх и аз си мечтая за Йорки , много ви сe радвам на всички  Hug

 Ние снощи се пробвахме да направим някоя нова снимка , но уви калпазанина разбира , че нещо става и си останахме с олигавен обектив  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт