Отзиви за кухни Диалог - София.

  • 61 598
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Фериде, тук не става дума за изработването на някакъв нов елемент, който им е непосилен. Просто върху стандартен шкаф се поставя стандартно чекмедже и върху него се монтира работния плот, а не директно върху шкафа. Ако имам компонентите сигурно и аз ще мога да го сглобя. А и начина, надменното поведение, с което беше гарниран отказа..... Както и да е, дотолкова се отвратих, че не ми се коментира повече.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 170
Направо не мога да повярвам за какво говорите. Аз съм много доволна от обслужването в този офис и същото това момиче. Вече втора кухня поръчвам при тях. Първата беше много сполучлива, втората ще я видим след 30 дни. но всичко, което поискахме - го направихме. Е за височината на плота  - не съм от високите - така, че стандарта може би е спазен....не знаех че има такъв.... но обслужването беше на ниво а и съветите, които дават са много компетентни.

# 32
  • Мнения: 29
Здравейте,
И аз се включвам в тази тема, тъй като събирам мнения за същата фирма.
Радва ме факта, че това което виждам в сайта се прави в домовете, не са само снимки за реклама.
Качеството като виждам е на ниво. Видях само негативни мнения от страна на договорката на проектите, тъй като искаме света, а не винаги се намират хора, който могат да ни го предоставят  Simple Smile
Интересува ме главно цените в който варират техните кухни (от колко-до колко).
Ще съм много благодарна, не да споделите цената на това което сте си купили, а вариацията им.

Благодаря предварително!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 170
Моята е за около 5л.м. - 5000 лв само шкафове без уреди. Долните ПДЧ, горните - лак.

# 34
  • Мнения: 737
Mishell87, каквото и да ти кажем, при теб може да е много различно. Много зависи от проекта и от механизмите, както и от материала. При моята само механизмите излезнаха около 2 х.лв. - всичко (чекмеджета и вратички) е с плавно прибиране, имам magic corner, кошче за отпадъци, поставки за чинии и лъжици, дръжки по размер на вратичките. Дървената част излезна около 5 х. лв. - долу MDF, горе MDF с лак. Имам обаче много лицева част, което оскъпява (освен частта, която е на стената, имам нещо като полуостров с мивка и плот, и отделно два шкафа с по две лица).
Отиди да ти сметнат най-добре.

# 35
  • Мнения: 29
Здравейте отново и благодаря за отговорите към моят въпрос.
Знам, че всичко е индивидуално, но просто исках ориентировачна сума, тъй като, както си личи по ника ми съм още много млада и немога да си няправя преценка. Интересуваше ме, защото се очертава да влизам в нова къща и ще ми трябва кухня. Електроуредите се смятат лесно (за средно качество излизат околко 6000-7000лв. всички, дори и с дребната техника), но кухнята мога само да гадая, тъй като все още нямам оферти. Трява ми да знам колко пълна ще трябва да ми е кесията когато започна, не в последния момент да събирам от мама и тати пари да си доплатя.
Мисля, че около 5000-6000лв. ще е добре да имам, пък и се събират трудно...  Wink

# 36
  • Мнения: 737
6000-7000 за уреди ми се виждат доста. Аз дадох около 4000. Разбира се пак зависи какво очакваш да получиш  Peace

# 37
  • Мнения: 29
Feride, тази сума за уредите включва и мискер, кафемашина, кухненски робот и прочие... Все пак сега започвам да събирам къща, нямам нищо мое Simple Smile Цените са взети от Техномаркет и Технополис, но не се знае дали от тях ще бъдат взети, тъй като ми се виждат малко надути цените  newsm78

# 38
  • Мнения: 0
Сериозните мебелни фирми имат договори с доставчици на техника и ползват отстъпки,които предлагат на клиентите си,(поне така е във фирмата,където работя) казваш каква марка предпочиташ и получаваш съответно някаква отстъпка - най-често 10-15 процента,освен това и безплатна доставка,монтаж и подобни удобства.

# 39
  • Мнения: 8
Искам и аз да споделя мнение. След дълго проучване на пазара и ходене по фирми, се спрях на фирма Диалог. Предлагаха точно това, което исках. Изчетах почти всичко за тях и най-накрая си поръчах кухнята. След дългия ремонт на жилището и сблъсъка с най-различни майстори бях леко притеснена, мисля разбирате защо! И ооо изненада!!! БЯХ ВПЕЧАТЛЕНА ОТ КОРЕКТНОСТТА И ПРОФЕСИОНАЛИЗМА ИМ. Наистина, просто ми върнаха надеждата, че все още всичко не е загубено в тази държава. Не можех да повярвам. При проектирането непрекъснато ми  се обаждаха да съгласуват детайли, спазиха си срока, при монтажа всичко бе изпипано до най-малкия детайл. Направиха ми кухя-бижу, като се съобразиха с всичките ми изисквания, а повярвайте ми, аз съм от тези, които изискват. Много съм доволна!!!

# 40
  • Мнения: 269
Да споделя и аз - засега съм със смесени чувства. След като вчера монтираха една част от кухнята се оказа, че не може на конкретната мивка ( закупена от тях) да се сложи смесителят по средата, както е по проект, а само отстрани. Ако искам по средата - на моя отговорност, въпреки че в дог изрично пише по средата, има схеми, чертежи и всичко.
В крайна сметка си признаха, че грешката е тяхна и мивката най-вероятно ще се сменя, ама като си помисля наново да почвам да чета за мивки и да търся и сравнявам...  Close
Иначе кухнята е страхотна, всичко др засега е точно. Наистина след като монтираха хората си изчистиха и сега, въпреки че нямаме мивка, много си се радвам на новата кухня! Simple Smile

# 41
  • Мнения: 737
Metlichina, публикувай снимки, ако е удобно.
Честито кухня.   bouquet

# 42
  • Мнения: 1 597
Искам да ви попитам имате ли някакво впечатление от кухнята Изабела на Диалог? Много ми харесват по... снимка. Ако някой си епоръчвал такава моля да даде някакво мнение по въпроса.

# 43
  • Мнения: 173
Искам да ви попитам имате ли някакво впечатление от кухнята Изабела на Диалог? Много ми харесват по... снимка. Ако някой си епоръчвал такава моля да даде някакво мнение по въпроса.

И на мен много ми харесва тази кухня  Wink Дано някой сподели мнение. А имате ли представа дали фирмата работи извън София и Пловдив?

# 44
  • Мнения: 588
Искам да ви попитам имате ли някакво впечатление от кухнята Изабела на Диалог? Много ми харесват по... снимка. Ако някой си епоръчвал такава моля да даде някакво мнение по въпроса.

И на мен много ми харесва тази кухня  Wink Дано някой сподели мнение. А имате ли представа дали фирмата работи извън София и Пловдив?

Да ще е интересно да чуем още мнения за фирмата, за кухнята също... Wink

Общи условия

Активация на акаунт