Отзиви за кухни Диалог - София.

  • 61 626
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 787
Какво значи "безбожно високи"? Да ви е хрумвало случайно, че както при коли, апартаменти, електроуреди, мека мебел и всичко останало, и при кухните има нещо, наречено "ценови клас", или си пишете просто ей така, наизуст?? Simple Smile Една кухня от "Диалог" си личи от километри - и като качество, и като визия, и никой самосиндикален майстор не може да постигне същото качество и изпълнение, още повече пък за обявената по-горе сума. Simple Smile

# 76
  • Мнения: 9 646
Не мога да споделя впечатления от фирмата, тъй като така и не стигнах до поръчка от тях. Това, което ме отказа, беше, че горните шкафове се предлагаха само в два размера - 60 см и 80 см, което не ме устройваше. Просто имайте предвид, че наистина са нещо като модулни кухни. Въпреки че и Икея например са модулни, ама предлагат доста голямо разнообразие от размери.

# 77
  • Мнения: 92
Здравейте, ако някой в момента прави кухня при Диалог, или е правил скоро, моля да ми пише на лични.

# 78
  • Мнения: 92
Здравейте, ако някой в момента прави кухня при Диалог, или е правил скоро, моля да ми пише на лични.
Да побутна - ако някой наскоро е правил кухня Диалог, ако може да ми пише

# 79
  • София
  • Мнения: 1 171
Здравейте, ако някой в момента прави кухня при Диалог, или е правил скоро, моля да ми пише на лични.
Да побутна - ако някой наскоро е правил кухня Диалог, ако може да ми пише

Аз правих в началото на тази година кухня от Диалог и съм много доволна. Много добро обслужване в шоурума в София - Лидия Котова е младата дама, която ми съдейства в избора с всякакви насоки, много търпеливо и професионално, после навреме доставка и монтаж, качествено изработване и поставяне, чисто, всичко точно и добре направено, коректна фирма. Единствено цената е по-висока от средностатистически оферти, които проучвах, но аз взех модел с вратички от масив и гранитен плот (също много добре поставен от сливенска фирма, с която работят, струва си този плот) и малко по скъпи уреди, надскочи ми бюджета и се лиших засега от някои други, предвидени неща от обзавеждането, но мисля, че си струва. Много красива стана, моделът е Дария https://kuhnidialog.bg/кухни/модели/класически/daria.html, като го видях в шоурума истински ми хареса , а изработената и монтирана кухня стана още по-красива. Аз лично препоръчвам, ако имате възможност, като някои модели са и по бюджетни, аз не можах да устоя на този, виждам, че има и нови модели от ретро стила, а и други класически видове. Отидете и разгледайте на място.
Успех в избора на кухня! 

# 80
  • Мнения: 7
Здравейте,
И аз се включвам в тази тема, тъй като събирам мнения за същата фирма.
Радва ме факта, че това което виждам в сайта се прави в домовете, не са само снимки за реклама.
Качеството като виждам е на ниво. Видях само негативни мнения от страна на договорката на проектите, тъй като искаме света, а не винаги се намират хора, който могат да ни го предоставят  Simple Smile
Интересува ме главно цените в който варират техните кухни (от колко-до колко).
Ще съм много благодарна, не да споделите цената на това което сте си купили, а вариацията им.

Благодаря предварително!

# 81
  • София
  • Мнения: 681
Скорошни мнения за фирмата има ли?

# 82
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Ние си поръчахме кухня от Диалог. Засега всичко е на ниво и сме доволни. За монтаж сме се разбрали първата седмица на декември. Тази седмица подписахме договора.

# 83
  • Мнения: 642
Ние си поръчахме кухня от Диалог. Засега всичко е на ниво и сме доволни. За монтаж сме се разбрали първата седмица на декември. Тази седмица подписахме договора.
Надявам се да споделиш скоро мнение и снимки след монтажа. Догодина ме очаква поръчка на кухня и  мисля, че ще е тяхна.

# 84
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Ние я отложихме за 14ти, защото не сме готови с другите ремонтни дейности. Само да я монтират и ще пусна снимки Sunglasses надявам се да е като 3Д модела ......и да няма изненади.

# 85
  • Мнения: 64
Ние я отложихме за 14ти, защото не сме готови с другите ремонтни дейности. Само да я монтират и ще пусна снимки Sunglasses надявам се да е като 3Д модела ......и да няма изненади.

 Здравейте, бихте ли споделила какъв бе финалният резултат ? Доволна ли сте ?
Благодаря

# 86
  • Мнения: 642
Може ли и снимки да споделите?

# 87
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Здравейте, покрай вс ремонти все нямах време да кача снимки и отзиви. Изключително сме доволни от обслужването, а от крайния резултат съм очарована. Точно както си я представях


Модела се казва "Амбра" Heart Eyes

# 88
  • София
  • Мнения: 681
Genni, аз само информативно питам, горе луфта, който се е получил между тавана и лайсната търсен ефект ли е?

# 89
  • Мнения: 642
Genni, аз само информативно питам, горе луфта, който се е получил между тавана и лайсната търсен ефект ли е?
Genni ще каже защо в случая е направена така, но на мен от Диалог ми казаха, че между горния шкаф и тавана трябва да останат поне 7 см заради начина на монтаж( закачане) на горните шкафове.

Общи условия

Активация на акаунт