ДЕПАКИН НА ЗДРАВИ ДЕЦА В ЯСЛА

  • 15 957
  • 239
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 181
Аз пък си мисля, че майката едва ли би пуснала подобна тема, че и снимката и да стои отдолу, ако има нещо подозрително.
Жената не ви отговаря, защото я изкарахте виновна. Няма и да подаде жалба, защото ей, такива като вас, ще обърнат нещата и тя ще излезе накрая виновна.
Моята версия е, че наистина лекарството е давано на новите деца, които трудно се приспособяват. Толкова е невероятно, че кой би повярвал, а и да повярва как ще се докаже........защо персонала да не си спести някое и друго ревящо дете, едва ли има шанс да ги изловят, че и се докаже някоя друга лъжичка сироп.

# 196
  • Мнения: 5 138
Аз следя темата от до
доколкото си спомням, друга мама писа че, майката с упоеното дете е отказала да и вземат кръв, на нея в Пирогов, а тя се оправда че не са и искали такава.
Но това не пречи да е била наистина с детето в Пирогов и детето да е имало въпросния препарат в кръвта, друг е въпроса откъде е попаднал там препарата.

Не търся под вола теле, търся истината, но май няма да я разберем, натам вървят нещата.

# 197
  • Мнения: 784
КАКТО ВЕЧЕ НЯКОЙ ПИСА-КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ПОСТОВЕ, ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ НАМИРИСВА. И АКО В НАЧАЛОТО ВЯРВАХМЕ И ПРОКЛИНАХМЕ, СЕГА--------- newsm78
АКО ВСИЧКО БЕШЕ ИСТИНА, КОЯ МАЙКА НЯМАШЕ ПОНЕ ДА НАПИШЕ ЯСЛАТА, ЛЕЛКИТЕ И ДИРЕКТОРКАТА?!
А така само ни октави да се караме. Подкрепа, подкрепа, ама нещо не е толкова вярно. Аз предлагам да спрем коментара и да се заключи темата.

# 198
  • Мнения: 15 379
Вероятно е възможно да е истина (дано да не е!!!).
Но липсват доста отговори, поне така представена темата ме убеждава абсолютно в обратното.

Действително, нищо чудно жълтурите от утре да гръмнат със заглавни страници за умишленото упояване и поливане с маркуч на децата в яслите.

# 199
  • Мнения: 9 814
ursi, сега ако доведете цялата дианабатска банда от градинката да се защитавате... Stop
Коя е яслата? Имената на сестрите?
И аз познавам много хора, пък те всеки ден ме изненадват с нещо ново.
Никой не казва, че авторката лъже, прост изникват въпроси, на които не получаваме отговор.

# 200
  • Мнения: 3 181
Я да ви напомня аз, какво стана със случая в онова детско отделение, където майката беше избягала, защото не можеше да понесе, как  мед.персонала се отнася към децата без придружител? Имаше и тема във форума. Пуснаха репортаж по новините, предавания..........какво стана нейната дума срещу тази на персонала.........и накрая, нищо, едно голямо нищо.
Я се стегнете малко! И стига сте нападали жената!

# 201
  • Мнения: 5 138
Аз пък си мисля, че майката едва ли би пуснала подобна тема, че и снимката и да стои отдолу, ако има нещо подозрително.
Жената не ви отговаря, защото я изкарахте виновна. Няма и да подаде жалба, защото ей, такива като вас, ще обърнат нещата и тя ще излезе накрая виновна.
Ако са упоявали детето ми в ясла и съм го доказала, никой форум невярвайки ми не би ме спрял да подам жалба.
Най-малкото ще заведа Господари на ефира в яслата, а не да пиша тук и да ми пука кой ми вярва и кой не.

# 202
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Ани27 ти толкова ли не можеш да проумееш,че ако беше вярно един форум би спрял родителя да накаже виновните.Нима мислиш,че разследваш орган ще седне да чете форума кой,как и защо е написал по темата.

# 203
  • Мнения: 3 181
Аз пък си мисля, че майката едва ли би пуснала подобна тема, че и снимката и да стои отдолу, ако има нещо подозрително.
Жената не ви отговаря, защото я изкарахте виновна. Няма и да подаде жалба, защото ей, такива като вас, ще обърнат нещата и тя ще излезе накрая виновна.
Ако са упоявали детето ми в ясла и съм го доказала, никой форум невярвайки ми не би ме спрял да подам жалба.
Най-малкото ще заведа Господари на ефира в яслата, а не да пиша тук и да ми пука кой ми вярва и кой не.
Ами точно, майката може сега да е по институции и да доказва нещо

# 204
  • Мнения: 5 138
Аз пък си мисля, че майката едва ли би пуснала подобна тема, че и снимката и да стои отдолу, ако има нещо подозрително.
Жената не ви отговаря, защото я изкарахте виновна. Няма и да подаде жалба, защото ей, такива като вас, ще обърнат нещата и тя ще излезе накрая виновна.
Ако са упоявали детето ми в ясла и съм го доказала, никой форум невярвайки ми не би ме спрял да подам жалба.
Най-малкото ще заведа Господари на ефира в яслата, а не да пиша тук и да ми пука кой ми вярва и кой не.
Ами точно, майката може сега да е по институции и да доказва нещо
Затова следя с огромен интерес темата и чакам отговори, но не ми пречи да си разсъждавам върху клавиатурата, мнителна съм и то много и винаги държа да изслушам и двете страни преди да съдя.

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 824
Ако беше ясно и точно формулирано нямаше да има толкова изводи.
Впрочем непроходили деца вземат ли в ясла?

# 206
  • Мнения: 3 181
Ани27 ти толкова ли не можеш да проумееш,че ако беше вярно един форум би спрял родителя да накаже виновните.Нима мислиш,че разследваш орган ще седне да чете форума кой,как и защо е написал по темата.

Защо пък не, повечето хора не обичат да се борят с вятърни мелници?
Вашите мнения показват, какво може да я очаква, ако се захване със случая.
Разни хора, разни идеали, моето мнение за хората не е много ласкаво, намирам повечето за не много смели, да не използвам друга дума.
Майката я нямам във форума да ви отговаря, вие защо я няма, намирисвало, искате отговори.
Ако е тук, защо е тук, не е по институции да доказва тезата си и защитава детето си. Ей, намате угодия!

# 207
  • Мнения: 508
Пак ще се включа, виждайки, че търсите нещо да излезе в медиите...., че някой се покрил и т.н.

Мислите, ли, че БГ Мамма е такава истанция, че някой трябва да седи и да ви отговаря на всеки ТЪП пост. Не ви ли хрумна, че може да не се тръби на този етап в медиите, защото нормалното поведение в такъв случай е да се обърнеш към нужната инстанция, след това към медиите. Както и ако се обърнеш към тях, те също изчакват някаква развръзка и проверка на когото трябва. Или просто решавате, щом го няма по ТВ-то значи майката е луда и се забавлява е форума. Голямо мнение имате за себе си и пишещите тук. БРАВО БЕ!
ЖАЛКА РАБОТА!

# 208
  • Мнения: 5 138
Ако беше ясно и точно формулирано нямаше да има толкова изводи.
Впрочем непроходили деца вземат ли в ясла?
Да вземат, но всяко ДЗ си има вътрешна политика, едни не вземат, други вземат , едни ги искат да са без памперс, други без биберон и т.н., закона не го знам какъв е.

# 209
  • Мнения: 9 814
Е, като не е инстанция, що е пусната темата?
Длъжна е авторката да ми се обяснява ли нещо?
Какво ми пука, че чак тема пуска? Но като обвинява и пише разни истории, да отговаря на въпросите, които изникват.
Иначе олеква.
Не се тръби в медиите, но преди да е пусната жалба в полицията, се тръби тук.
Верно жалка работа.

Общи условия

Активация на акаунт