Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 499
Мерси за новата тема!   bouquet Хубави новини и емоции на прегледите ви желая!

# 61
  • Мнения: 881
Привет и от мен,Близо,страхотна темичка  bouquetблагодаря Heart EyesДано я напълним само с хубави и незабравими моменти Praynig
Исе,чакаме да се разпишеш Hug
Аз днес си записах час за 18.01 при лекаря който ще ме изражда,оф вече нямам търпение да видя бебко!

# 62
# 63
  • Мнения: 41
Момичета, гледам подхванахте косморляците - това ми е голяма тревога  Thinking срам не срам, все си мисля - понеже аз сама се епилирам с машинка - как ще се справям като корема ми стане по-голям  Embarassed Rolling Eyes дали ще успявам да виждам под него  ooooh!

Иначе и мен ми се струва, че гадните косми никнат по-бързо отпреди  Confused

Мен корема не ми пречеше. Даже помня, че 3 дена преди да родя си махнах всички косми до един от интимната зона, с пинсета. Как съм го направила нямам идея.  newsm78

# 64
  • Мнения: 1 054
За цигарите.. ваша воля  Rolling Eyes
ciarabella, много хубав пост...
Аз понеже все съм си била дебеличка винаги съм била убедена, че мога да съм дебела и щастлива.. Докато не видях баща ми почти да умира в ръцете ми.. Оказа се, че дишането му е много влошено от натрупаните килограми... Тогава установих, че щастлива мога да съм, но не и здрава...
Абе както и да е.. всеки си гледа себе си и децата си по свой начин.  Peace

Момичета термина може да е само 1.. по последната редовна менструация. Към датата на последата менструация добавяте 7 дни /пример с мен 5. ноември +7 = 12ноември/. От тук изваждате 3 месеца и получавате термина /при мен 12ти август/  Peace
Данните от ехографиите всеки път могат да дават различен термин. В един ден, един лекар може да ви изкара бебето с различен размер. Нормално е..

Патита, ще се учудиш колко добри ще станем в епилацията на сляпо под коремите  Joy

# 65
  • Мнения: 0
Четох, че страха от раждането предизвиква болезнено раждане и дори забавяне на процеса. Имам въпрос към момичетата, които вече си имат дечица, как се справихте със стреса при първото раждане и как успяхте да различите подготвителните от реалните контракции. Благодаря за което. Simple Smile Истината е че искам да съм много спокойна, но не съм убедена, че искам да се записвам на курс, може ли да ми препоръчате подходяща литература, моля, моля. Simple Smile)

# 66
  • Мнения: 41
Според мен, четенето е равно на стресиране. Отказвах да се сблъскам с действителността Simple Smile Е, накрая тя се сблъска с мен. И без това раждането е различно, откъде да знаеш как ще мине при теб?! Моята теория е, че най-важното е да си спокоен по време на бременността. Невежеството помага за това Mr. Green

# 67
  • Мнения: 144
За изчислението на цикъла - ясно, поне на мен ми е ясно. Докторите ми казват различни термини с изчисление, а не с лед прегледа. Доки каза, че бебо даже е напред, но тук една мама беше споделила нейния бебок колко е голям, с цял сантиметър, а тя беше по - назад в г.с. Та размерите и аз нзм до колко са вярни.
А сега аз отивам да си взема резултатите от изследванията на кръвта.  Praynig

# 68
  • Мнения: 144
опсс  Embarassed извинете. Не за изчислението на цикъла, а на термина исках да напиша.  Blush

# 69
  • Мнения: 1 165
Мога да кажа, че и аз съм от щастливките като Патита- нито аз, нито половинката някога сме пушили цигари.Ненавиждам цигарите.Мразя когато изляза някъде после да смърдя цялата на цигари- дрехи, коса...  ooooh!  Sick Не мога да си представя и да се целувам с пушач или още по-малко пък да живея с такъв  Sick
Честно да си призная- мен много ме е страх от раждането  Embarassed

# 70
  • Мнения: 0
 55Здравейте и от мен.Честита ни нова готина темичка(благодарим,за която blizoo).Да кажа и аз за цигарите-гаден навик,наистина.На моят мъж му беше много гадно като пушех и все се оплакваше,че като ме целува смърдя ужасно и направо му иде да  Sick Той пушеше преди години,но ги отказа и ме уговаряше да направя същото.Аз по принцип не пуша по много(вече изобщо не го правя,а и не ми липсва никак даже),така че за мен никога не е било проблем да ги откажа.Едно време като ходехме на училище беше много модерно,всички пушеха и аз барабар Петко с мъжете,но сега май е по модно да не го правиш,а пък и сега не тровим само себе си,а и малкото мъниче вътре в нас,така че пушещи мами замислете се дали искате да причините това на бебчето си.Помислете преди да запалите.Не се опитвам да поучавам никого,просто изразявам мнение,така че не ми се сърдете Praynig !!!
 Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 144
Ето ме и мен, върнах се от ХЕИ-то. Резултатите са добри, не че съм се съмнявала.  Laughing Само където се разочаровах - мислех си , че ще пише и коя кръвна група съм.  Rolling Eyes 10 пъти прочетох листчето - е нищо не пише. Close
Вие можете ли да ми кажете тези изследвания за кр. група, Rh фактор и синдром на Даун кога се правят. Тъй като аз си мислех, че сега ще излезнат резултатите. Thinking

# 72
  • Мнения: 0
Magi_r , на мен още на първия преглед ми пуснаха заедно с другите изследвания и кръвната група- излезе ми Б+ Simple Smile  а за Даун знам, че се прави между 11 и 13 г.с Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 334
Момичета, запивам на работното място...Ужас. Днес е спокойно в офиса (т.е има по малко работа) и това още повече ме кара да съм сънлива.
За кръвната група на мен ми бяха дали направление заедно с останалите изследвания които се пускат в началото при записване на ЖК. Даже и аз днес си ги взех и имам картонче с кръвната група, искат го не признават разпечатано от интернет.

# 74
  • Мнения: 4
Честита ни нова тема! Близо, майсторка си!  Hug
За космарлака - аз понеже съм като маймуна и се скубя навсякъде, но от както забременях ме боли ужасно много. Вече си бръсна краката защото само при мисълта за епилатора ме боли. Иначе отдолу и мишниците си ги оправям с епилатора - там не ме боли  Shocked ! По въпроса за коремите - ами да ви кажа аз и сега почти нищо не виждам под корема си /щото все едно съм бременна в 7-ми месец, имам очертана талия обаче  newsm03 /, освен ако не го свия много, но работата е с напипване и  повдигане на корема. Незнам като ми се слеят двата корема как ще е, а и бебето ще е в него, ама пък затова имаме мъже!
За цигарите - бях ги отказала мин.година за 6 месеца, но мама като почина май месец пак пропуших, до 29.10.2010г. когато бях сигурна, че съм бременна. От тогава съм палила 2 пъти и имах чувство, че ближех пепелник, но исках да опитам. Повече няма да го правя най-вероятно  Praynig , дано и след като родя не пуша пак. Въпреки, че снощи сънувам как вече съм родила, свекито е в нас и аз излизам с нея на терасата да пуша докато бебето спи  Laughing .
Моят мъж пропуши покрай мене, а ги беше спрял, само че аз като спрях сега и го изнудих да спре и той. Сега като имаме гости или сме някъде с пушачи и той си проси по 1-2 цигари ама аз се убивам да мрънкам щото ми мирише ужасно след това и отказвам да го целувам  Twisted Evil .
Рокс, при мене термина по цикъл е с 2 седмици разлика от това, което се вижда на ехото, само че докито казва, че гледа по ехото, даже ми даде час за БХС за 26.01 чак. Незнам щото така ме минават мене - и Бейлерян и Георгиев едно и също казаха- не гледай цикъла, гледай тука размера какъв е.
А снощи сънувах освен, че пуша със свекито и много гаден кошмар - че съм надебеляла ужасно и бебето се задушава от сланините ми и докторите казват, че трябва да се извади незабавно. Събудих се изпотена, ужасно беше. А съня е може би щото пак свекито ми каза, че на нейна приятелка дъщеря й била доста пълна като забременяла и не спирала да яде и качила около 30-40 кила още и бебето починало в нея още в 5-6 месец защото се било задушило. Това ми го каза във връзка с моето неядене вечер и тя каза, че по-добре било така.
Малеее, да не ме набиете за дългия пост  Embarassed  Rolling Eyes извинявам се, ама да си кажа всичко!

Общи условия

Активация на акаунт