Кръгов косопад-има ли други?

  • 32 675
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Пиша тук ,за да благодаря на всички момичета писали за Йоско от Раград.
Благодарение на вас успях да се свържа с него.
Шест години се борих безрезултатно с алопецията .
Изпробвах всичко -витамини,иглотерапия,мазила на светила в медицината,чесън,люти чушки,масажи,  шампоани за косопад,лечебна гимнастика  и какво ли още не?
Тръшнах купища пари  за нищо.Купувам ,изпробвам няколко пъти и вместо да ми помогне се появява проблем.Веднага прекратявам използването  на продукта и започвам да търся нов с надежда да ми помогне...
След като загубих около 50-60 процента от косата си/ само за два месеца/ и започна да се разрежда нацяло,оформяйки и на други места малки петънца попаднах на вашите постове.
Благодаря Ви,че сте писали и сте оставили координатите на Йоско.За мен той беше последната надежда.Обадих му се и след няколко дни вече бях при него.Оказа се точно такъв какъвто сте го описали.Започнах лечението .Направи ми впечатление,че е много запознат с проблема,знаеше точно какво да прави,кога и къде да намазва/не експериментираше върху мен/ и аз  успях вътрешно да се успокоя.Усетих,че съм в сигурни ръце.
На 8-я ден след измиването на лекарството вече имах малки косъмчета на повечето от местата.До второто намазване изникна косичка почти навсякъде.Останаха само няколко  малки места близо до врата.Косата ,която ми беше останала и за която умирах от ужас да не падне си остана,спря да пада и косъма,който беше станал един тъничък се удебели.Местата, където очаквах да падне косата и да се оголи/вече по самата кожа познавах къде ще имам проблем отново/се излекуваха  и сгъстиха...
Този човек направи ЧУДО за мен!За 50 дни косата ми се запълни и не е мъх,а хубава здрава коса.Остава да порасте и да я оформя в прическа.Той ми върна живота!Мога само да съжалявам,че предни години никой не е писал за него.Щях да си спестя много от тревогите ми.
Затова Ви благодаря!Информацията  ,която сте дали ми върна радостта от живота.

# 31
  • Мнения: 1
Здравейте, именно от тук преди половин година открих координатите на Йоско от Разград, защото се оказа ,че имам АлОпЕЦиЯ - ако четете това значи ви е ясно за какво иде реч - кошмар !!! И,така позволявам си да споделя как се развиха при мен нещата - първо ,след като открих първите петна -Шок ( приписах си всички болести на света) стъпка две- GP- искам да ви кажа ,че тук в Scotland ,докторите са меко казано непукисти- след прегледа ,GP- то ми заяви,че омам алопеция ареата, но ще ме изпрати на специалист след 19 седмици,защото системата тук е претоварена и се чака а,и без това случаят не е спешен( тоест каза ,няма да умреш просто може да ти опада косата) в моя случай около 50 %.. Иначе изследвания ми направиха колкото искаш ;@. Като всеки разумен човек ,си дадох сметка ,че за 19 седмици ше съм напълно олисяла,и така пуснах темата да се търси в нета и попаднах в този форум. Веднага се свързах с Йоско, и до две седмици имах лекарството. Започнах лечението както ми обясни човека,през цялото време ме консултираше по скайп( много е важно че освен лекарството, Йоско помага на хората и като им отделя време да ги насърчи и подкрепи духовно) и така ,изминаха 19  седмици, и срещата ми със специалиста беше насрочена. Влизам в кабинета ,обяснения,и т.н, и доктора ме помоли да си махна кърпата от главата за да огледа пораженията под много силна лупа. След като застанах под лупата, чух следното - Но,госпожо, вие няма да бъдете плешива, аз виждам милиони пухчета да израстват по скалпа ви !!! Тогава си признах на доктора за лечението което ми провежда Йоско,и знаете ли какво направи той- каза ми Well done you!!! И,ми препоръча да продължа по този начин. Днес, с радост мога да заявя,че имам 5-7 см. Чисто нова коса ( бяла е, но пък коса) Ако някой иска да ми пише ,да обменим опит, може да ме намери във фейс- Stamena Valeva,Edinburgh. В заключение искам да се обърна към потребител Kalina , чието мнение ме шокира първоначално,но не ме разколеба да потърся Йоско за помощ- Драга ,госпожо, моля ,не се мъчете да убивате вярата и надеждата на хората, ако ви бях послушала ,днес шях да съм с перука. И моля, не съветвайте никой да си приготвя карболова киселина сам в къщи, защото знаете ли какъв е девиза на фармацевтите - Дозата Прави Отровата ! Затова са нужни хора като Йоско,който знаят как се приготвят отварите така че да помагат ,а не да вредят ! Благодаря ти Йоско че ми помогна, и нека Бог да те благослови ! Усмихнат ден на всички

# 32
  • Мнения: 11
Здравейте на всички! Гледам, че темата е доста стара, но мисля, че е подходяща, за да споделя опита си.

Имам алопеция от 4 месеца. Появи се неочаквано, едно петно на брадата, което в момента се разширява... знаете как се случват нещата  Simple Smile Първо ходих по лекари, после осъзнах, че няма да помогнат, и реших да отида при Пламен от Чирпан (живея в София и не ми е близо, но човек като е отчаян...).

Искам да разкажа моя опит с Пламен. Без да имам цел да отчайвам някого - просто аз така ги усещам нещата.

Ходих общо 3 пъти. Това, което прави той, е да те намаже с някаква химия, която пари доста на кожата и очите. Дотук добре. Обаче толкова много ми изгаря кожата, че там, където маже, стават червени петна. След много мазане с Дефламол кожата се пообелва и нещата се пооправят, обаче все пак кожата там стои по-тъмна и личи, че нещо й се е случвало. А е точно на лицето и е доста гадно. Представям си ако трябва да ходя няколко месеца, както той казва, на какво ще заприличам...

Иначе за ефект не знам дали има. Тук таме имам разни тънки бели слаби косъмчета, ама дали са от Пламен, или от Приорина, или от зъболечението, или просто така - не знам.

Вчера ходих на дерматолог, който се хвана за главата и каза, че имам изгаряне 2-ра степен там, където е мазал Пламен. И също каза, че още малко да беше изгорено и космените фоликули е щяло да заминат и там изобщо никога нищо да не се случи.

Аз лично там повече няма да отида. Мисля, че има и други начини да се активизира кръвоснабдяването на петното, без изгаряне с химия......

Иначе там винаги има доста хора, така че явно има и по-доволни от мен.

# 33
  • Мнения: 1 726
Писала съм в тази тема за нещо, което ми се беше случило преди 20г., в крайна сметка се оправих от мазане на мястото със скилидки чесън и няколко месеца инжекции вит.Б и А. Никога повече не се появи.

# 34
  • Мнения: 11 364
Купува се чемерика и се вари в литър оцет докато оцета стане наполовина. Сместта се прецежда и затваря в бутилка. Мажат се местата с тампон и след 20-30 минути се изплаква.

Чемериката е силно ОТРОВНА! Внимавайте къде слагате шишето и обезателно го надпишете. Сместта да не попада в очите.

# 35
  • Мнения: 21
Здравейте. Имам тази болест от 6 годишна (сега съм на 25). Имам чувството, че съм единствена в света, другите хора все казват, че са се оправили от само себе си... Явно аз не съм такъв случай. С какво ли не са ме мазали - това с което са ме мазали лечителите не ми е помогнало...а то какво ли не беше. Чак като чуя за мазане и буца ми застава на гърлото. Няма лечение...няма. Сега, когато пораствам повече имам чувството, че нещата стават по-зле. По принцип съм много стреснат човек и все пак това заболяване много се влияе от стреса, нещата стават наистина по-зле с времето. Крия петната с фиби цял живот. Много искам да намеря хора  с моя проблем, които да са имали това от малки. Имам чувството, че на тези хора, които им се появяват петна като по-големи се излекуват винаги за постоянно. Много странно . Моля някой, който е така дето се вика цял живот да сподели мнение. Не знам кво ще ми помогне това, ама все пак... Много ми е любопитно може ли някой ден да ми окапе цялата коса, въпреки, че не съм с алопеция тоталис в момента. Благодаря!

# 36
  • Мнения: 1
ако някой е ходил при бръснар от асеновград за кръгов косопад моля да ми даде координати

# 37
  • София
  • Мнения: 170
Моля,ако някой знае ефективен метод за лечение за гнездовидния косопад да пише .Нали знаете......човек не знае от къде ще дойде спасението......

Общи условия

Активация на акаунт