Имах биохимична бременност след инсеминация миналия месец. Ето как се движеше ЧХГ-то ми (5 теста, пускани през 48 ч.):
17 дсо (ден след овулация) - 36.6 IU (доста ниско за съответния ден)
19 дсо - 147.7 IU (х4 от предния резултат)
21 дсо - 385.4 (х2.6 от предния резултат)
23 дсо - 227.5 (спад с 1.7 пъти)
25 дсо - 189.5

Първият кръвен е пуснат едва на 17 дсо, тъй като в края на 13 ден от ЛФ ми дойде и на 14 и 15 дсо имах нормално, дори обилно кръвотечение, с обичайните болки.
Моля запознатите да споделят дали има някаква закономерност при спадането на ЧХГ, така, както има закономерност, че при нормално развиваща се бременност стойността се удвоява на 48-72 часа. Спрях лекарствата (Утрогестан, Но-шпа и Естрофем) още на 23 дсо. От 21 дсо (изминалия понеделник) имам слабо, но постоянно ръждиво/кафяво течение, едва днес се появява алена кръв, но съвсем оскъдно

Притеснява ме, че за 48 ч. последната ми стойност е твърде близка до предпоследната, а ми се иска разпадът да е по-бърз. Най-голямото ми опасение е да не се наложи абразио. Срещата ми с доктора е в понеделник.
Благодаря предварително!
