Страхотна късметлийска седмичка 21.11-28.11

  • 1 638
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 612
На тези, които имат нужда - стискам палци!
Пожелавам на всички една прекрасна седмичка, изпълнена с много хубави емоции!
За протокола: довечера заминавам с София . В четвъртък ще ми сложат Диферелина (дано само не се развали и този път работата). Другата седмица ако всичко е наред ще се заселвам вече в София з-о сигурно ще почваме стимулацията.
Поздрави на всички!

# 16
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Леа, много силно стискам палци и чакаме после отчет с добри новини!
Лилиа, за теб също големи палци. Какви са рибките от аватара и ти ли ги налови?
Поздрави на всички момичета

# 17
  • Мнения: 1 320
Доби, аз съм добре. Няма какво да кажа, но то при мен е и твърде рано за каквото и да било. Имам тежест ниско долу-предполагам от цялото ръгане, което преживях през последния месец. Кафеникавото зацапване продължи до днес и сега прерасна в откровено бяло течение. Това малко ме смущава, защото се страхувам да не съм се сдобила с гъби от всичките манипулации и антибиотици, които изгълтах. И най-странното е, че съм развила някакво страхотно обоняние, а по принцип носът ми е все запушен Simple Smile

Лили, много, много стискам палци!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 272
Току-що се връщам от преглед. Д-р Стаменов ме прегледа и с ръка, и с вагинален ехограф. Каза, че доколкото могат да се правят изводи от един обикновен преглед, всичко при мен е нормално, матката е подвижна, т.е. едва ли имам сраствания, но...днес ми е 8-ми ден, а не вижда доминантен фоликул. След 1 седмица пак съм на преглед и каза, че най-вероятно проблемът при мен е липса на овулация. И наистина, през последните месеци никакви болки в гърдите не усещам. Не знам дали това е показно за липса на ову Rolling Eyes Във всеки случай Стаменов каза, че най-вероятно имам лесноразрешим проблем, който ако е липса на ову, лесно ще го отстрани със стимулация. Това е засега. Пак се изпълних с надежди. благодаря ви много за стиснатите палци Heart Eyes

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Беаво Леа!  bouquet
Сега другата седмица и фоликулче, ако не и стимулация и скоро ще чакаме да се похвалиш!

# 20
  • Мнения: 1 320
Леа, нищо не казваш - Ареса ли ти доктора?Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 029
Браво,Лея!Дано всичко е ОК,скоро! Hug

# 22
  • Мнения: 3 010
Лили миличка с теб сме! Пожелавам ти наистина това е един край и едно начало на най-хубавото нещо, което предстои!
Момиче, дано дано  Praynig това течение............
Леа, много хубаво, че за сега всичко е ОК с теб!
Доби  Praynig, Вие двечките с Момиче, май сте за другият форум вече.
Ох хайде искам да чета оптимистични темички тук!

# 23
  • Мнения: 22
Успешна седмица и от мен на всички момичета!!!

# 24
  • Мнения: 147
Здравейте момичета
Лили голяма стискане на палци дано имаш успех в което вярвам.
Леа , всичко ще е ок не се тревожи.аз също съм с липсваща овулация,но те и за това са стимулациите. Този месец бях на клостилбегит и имах три дом.фоликула,два от които се пукнаха.Да ти кажа вярвам силно в медицината и имам голямо доверие на екипа от лекари, които се борят заедно с мен.Виждам надеждата в очите на моята лекарка всеки преглед. И тъгата и когато не успяваме.
Важно е да вярваме на лекарите си.
Денди благодаря ти миличка за куража ,наистина имам нужда от него .
Момиче може и да успеем дано
Поздрави на всичси

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Леа, нищо не казваш - Ареса ли ти доктора?Simple Smile
Ареса ми, момиче Wink Даже ме досрамя, че отидох на прегледа с едни такива шарени чорапи, малко детски Embarassed Другият път ще се представя по-добре Grinning
Благодаря на всички за стиснатите палци!
Ва, ти май се оказа права като ме окуражи, че може да е лесонразрешим проблем. Дано наистина се окаже такъв!
Ох, момичета, как силно желая скоро всички да гушкаме бебенца! Като чаках пред кабинета, гледах на едно табло закачени бебешки снимки, вероятно на бебета, появили се на този свят благодарение на доктора. Та на всички ви пожелавам такива сладки пухчовци да гушкате много, много скоро!!!

# 26
  • Мнения: 3 010
Lea, моя проблем нали е такъв -липса на ову и в петък почвам Клостила, много се надявам, та да видим. Така ми се иска да пусна една темичка при Мамите да ги питам, колко от тях са забременяли след стимулация на Клостил, ама.........не се престрашавам. Да не я преместят или заключат. А ти като ходи при тоя доктор притесняваше ли се? Моя нали също е мъж и така всеки път се притеснявам, ама и щото е млад, пък е много свестен и кадърен.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 272
Денди, притеснявах се повече да не започне да се шегува, а аз да гледам като в небрано лозе Embarassed Защото като бях бременна с Боби ме следеше д-р Димитров и той все се шегуваше, чак се изчервявах...
Стаменов обаче е тактичен...само ме досрамя за шарените ми чорапи Embarassed по-детски и шарени и да бях търсила, нямаше да намеря. А иначе всяко притеснение се преодолява. Преди да родя, като ме гледаха за разкритие и лекарката каза на едни стажанти, около 10 души: Я елате да видите това разкритие! Shocked И всички почнаха да ме гледат, сещаш се къде, и ми стана адски неудобно...ама какво да правиш...щом е за добро...

# 28
  • Мнения: 3 010
Денди, Преди да родя, като ме гледаха за разкритие и лекарката каза на едни стажанти, около 10 души: Я елате да видите това разкритие! Shocked И всички почнаха да ме гледат, сещаш се къде,

Уаааааааааааааауууууууууууу че кофти  Embarassed

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Денди, Преди да родя, като ме гледаха за разкритие и лекарката каза на едни стажанти, около 10 души: Я елате да видите това разкритие! Shocked И всички почнаха да ме гледат, сещаш се къде,

Уаааааааааааааауууууууууууу че кофти Embarassed

Аааа Денди то в тоя момент нещата изглеждат по - различно  Grinning .

Общи условия

Активация на акаунт