Информация за Rual-travel

  • 17 505
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Да, това е любимото ми "местенце" в бг мама..

# 16
  • Мнения: 155
Пътувала съм с Руал за карнавала във Венеция преди няколко години. Екскурзоводката и организацията бяха перфектни. Всъщност това май е почти единствената агенция от която съм останала доволна.

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да разбера някои ходил ли е с руал травел на екскурзията Истанбул Одрин и какви са му впечатленията , понеже предлагат такава екскурзия май месец и още се колебая.

# 18
  • Мнения: 48
Здравейте.
Има ли някой от Плевен, който проявява интерес за някоя екскурзия? Моля пишете да се запознаем и да обменим мнения, защото имам желание да пътувам и ме интересуват повече подробности.

# 19
  • Мнения: 1 196
Аз съм от Плевен  Hug
Пътувах с Руал до Корфу миналата година, от Плевен  Grinning  Много съм доволна!
Бях се записала за друга екскурзия, но я отложиха и така избрах нова дестинация.

# 20
  • Мнения: 940
Интересува ме знаете ли хотелите на Руал в Париж,ако има някой пътувал с тях до там да ми каже в кой хотел е спал? Simple Smile Благодаря ви! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 207
Цитат на: Leitenanta link=topic=55749
.msg30718762#msg30718762 date=1430384150
Интересува ме знаете ли хотелите на Руал в Париж,ако има някой пътувал с тях до там да ми каже в кой хотел е спал? Simple Smile Благодаря ви! Simple Smile

Ние бяхме в Монмартоа.Хотела е със страхотна локация -на хълма Монмартър в подножието на Сакре кьор.Стопанисва се от индийци,стаите са малки но сравнително чисти, в банята едва се завърташ, а закуската е повече от скромна особено за мъжете.Но за душ и преспиване е повече от достатъчно Ако друго те интересува пиши

# 22
  • Мнения: 940
Ахам,това за коя екскурзия е,в смисъл колко пари дадохте,ние ще ходим на скъпата,в смисъл + Италия 1000 лв.,как се казва хотела помните ли? Simple Smile

# 23
  • Мнения: 207
Ескурзията беше Париж-Виена-Залцбург стандартен вариант.Бяхме два автобуса ние спахме в Монмартоаз както писах а другия автобус бяха в района около операта но непомня името.Принципно в Париж хотелите са съвсем обикновени без излишен лукс с много малки стаи точно градски тип.Имам предвид масовия хотел а не от рода на Риц

# 24
  • Мнения: 940
Ами ние ще бъдем Франция - Италия,пише че хотелите ще бъдат 2-3 звезди,дано да не е от сорта на Формулата 1,че е мизерия голяма и банята и тоалетната са общи мизерия като гледам,а и е една звезда,дано да е около операта хотела,ще е супер,защото е близко до същинския Париж и да е до Музея Гравен! Simple Smile Аз не искам да е лукс,но държа да има къде да се изкъпеш и легнеш,не сме от хората,които да си стоят в хотела!Честно да ви кажа бях се притеснил,като разбрах че има и този вариант с Хотел Формула 1,но вие ме успокоихте малко,няма значение Индийски,Арабски важното е да е горе долу добре!Дано да е от сорта на Виктория,който е 2 звезди и е на хубава място,до Операта,но щом ми казвате че става е супер!!Благодаря ви,много! Simple Smile Simple Smile

# 25
  • Мнения: 207
В нашия автобус имаши хора които бяха настанени в хотел от веригата Форвула 1, но те си знаеха предварително и бяха платили с около стотина лева по-малко.Другото лошо на тези хатели е че този в Париж се намираше извън града и всъщност вечер трябваше да се пребират с автобуса на фирмата и не можеха да се насладят на вечерен Париж.На мен Монмартър много ми хареса имахме възможност и сами да се разхождаме до Сакре кьор и Мулен руж.В близост до хотела има метро
Ще чакаме отзиви след пътуването  !

# 26
  • Мнения: 940
ООооо да обезателно ще има,благодаря ви!На нас не са ни казали нищо такова,платили сме си пълната сума,поне ми падна камък от сърцето,искам да съм някъде около Операта,както казах по рано,идеално място ще е!Щом сте доволни значи и ние ще сме,не за първи път пътуваме с Руал,ама нали до Франция не сме и затова,иначе за Италия,знам че хотелите ще са хубави нали за тези пари,изпитано е! Simple Smile

Благодаря ви,и извинявам се ако съм ви досадил! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 207
стистина в Италия хотелите са в пъти по-добриНаи

# 28
  • Мнения: 940
Ходихме с Руал до Венеция и Флоренция и знам как беше,мнг.доволни бяхме!! Simple Smile

# 29
  • Бургас..морето
  • Мнения: 24
Здравейте!Някой да е ходил до Лондон самолетна с Руал?Ще се радвам да сподели впечатления.Ползвали сме агенцията за автобусни екскурзии само и сме доволни.

Общи условия

Активация на акаунт