ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 52

  • 42 038
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 526


Една много секси изходна позиция... Wink
 smile3503

# 61
  • Мнения: 4 526
Непозната снимка на Сонгюл.


За лека нощ. Hug

# 62
  • Мнения: 167
Последните стариници не съм чела, празнувах Антоновден. Но пък мярнах Къваню с развеяна папионка, ооо, пак заподскачах от радост.
Благодаря ви, дамички.

# 63
# 64
  • Мнения: 167
Къванч, Сонгюл, малка снимка Керем.
К`во става ся?

# 65
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Vikktory, какво е туй bu aksam? Какво ще има тази вечер и откога е снимката-сториха ми се познати фигури:))
И последно да се изкажа за любовните сцени, че ме подпира отвътре, и   лягам. Има един момент в един хотел-Киво полугол, притиснати един до друг с Б. Обаче сякаш има стена между тях. Няма   го доверието и онази непосредственост на чувството, което има в Перла. Там и най-невинната целувка можеше да ме докара до сълзи от вълнение- особено сцените след първата раздяла или  след развода, когато М казваше на И , че ще отиват в чужбина. Боже, Боже, колко и любов,  и страст, и прекрасно, прекрасно!!

# 66
  • Мнения: 5
Момичета,сама съм в темата-толкова добри новини,че чак не мога да си затворя устата от усмивка,вървя и сама си се смея за почуда на домашните,но по реда
shopp  ,чудесна тема newsm51благодаря е много малко,но искам с него да ти кажа всичко
lol4е,ЧРД,със закъснение,много здраве и късмет txtloves
vikktory,ненадминати колажи newsm10,наистина един фотоалбум би имал успех,ако решиш,само ти подхвърлям идея,за да не те изпревари някой да си присвои труда ти(разрешено само за pkaneva,ако реши да направи летописна книга)с твое одобрение Hug
pkaneva,признавам за гадателските ти способности,колко ли още ще открия newsm78правилно си усетила,за кой ли път,нашите рожби трябва да са заедно и да си оптимистка,аз вчера не бях на висотата на очакванията на форума,за което се извинявам стократно Peace

mimola,dora-st,coma,iitina,мислим еднакво,не е за вярване(тези змийски стиснати устни на Берен,дори когато я награждаваха от elle),не ми се говори за нея,открито си признавам ,без бой,може да е красива,но ми е неприятна #2gunfire

Сега отивам да си сложа бялата риза,да развея перчем(като хайдутите) и съм готова да ме линчувате,заради вчеращното ми притеснение-така наруших интонационната среда,както се казваше в една песен wavey
Видях две снимки накрая -това са стари от едно интервю(ако nevin има време да го погледне,а може и да сте го коментирали) http://www.youtube.com/watch?v=9C7G0pwZUoE

Поздрав и молба за извинение към всички,вчера прочетох,че това е най-продаваният филмов клип за всички времена-да е спорен денят http://www.youtube.com/watch?v=zHFbhhi_XVc

Последна редакция: вт, 18 яну 2011, 03:16 от 1957rumi

# 67
  • Мнения: 5
Здравейте,пак ме налегнаха едни мисли,породени от темата за плода,позволявам си да ги поместя и тук,за да си сверя часовника-нещо куца вероятно в разбиранията ми,моля ви ,ако имате желание,отговорете ми,аз ли  живея на друга планета или ценностите ми са остарели,но не разбирам кое е водещото начало за главната героиня ,кое я мотивира да изгражда живота си на базата на лъжата,самозаблудата ,каприза.... newsm78

момичета,здравейте,изчитам ви набързо,приемам някои от мненията ви,други,не,но мисля,че това е нормално.mariana,благодаря за хубавите моменти с Азра иНиколай
Не разбирам,с риск да си  създам противници,защо трябва да казвам нещо,което е приятно за другите,а аз не одобрявам.Гледам филма,но не ме вълнува толкова много,не ме кара да чувствам положителни послания и това,че е нашият филм в момента,не означава,че трябва да одобрявам актьорите ,тяхната игра.Има интересни неща да се случат,но и толкова да се пропуснат,че пак ще сме в час със събитията. Извинете ме,ако обиждам някого,но повече вярвам в искреността и постоянството,отколкото в лицемерието,както някой бе определил,къщата се превръща в един кучкарник и змиярник,това ли е реалният живот,не мисля.Ако перифразирам една мисъл,моят дом е моята крепост,напускам я без да се замисля.Както и да търсим реалността и да се застраховаме,че и на нас може да ни се случи,тази история е художествена измислица и като такава ни дава различни гледни точки за преценка-коя ние ще изберем,одобрим,отречем или заклеймим,зависи от морала и стойността ни.А в живота МОРАЛЪТ,трябва да е с главна буква,независимо дали става въпрос за любов или за ежедневното ни общуване.затова ,може би не мога да защитя една такава любов,независимо колко е страстна в началото.Точно пробуденият морал на Бехлюл, ще го накара да потърси истинската любов другаде,да осъзнае,че има понятия като благодарност,зачитане на чувствата,на живот да не изграждаш своето щастие върху нещастието на другите,да осъзнаеш,че си безсилен да се извисиш над едни пагубни чувства,а да се оставиш да те носи течението на греха и да се превърнеш в играчка на една дама,пробудила се в своите прищявки да обича и да бъде обичана ,от кого и заради какво,пък и докога.
може би до следващият си каприз,не знам,това е скромното ми мнение,и дано не съм обидила някого с него

# 68
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Дами Добро Утро! Hug
dora_st   Joy Joy Joy :3

единствено  ми е гот да го гледам,защото това е повод да съм с вас  bouquet
Ами това е прекрасно основание   Simple Smile
А моментът , за който питаш, не е този. Но не ми се иска да го казвам кой е, защото някой може да не иска да знае. Но то , както се разбра, в този филм много драма, много нещо. Коя от коя по- голяма. А всичко всъщност е толоква просто. Питате ли ги горките турци как са траяли две години да гледат и накрая- пълна прецаквация! Първо, се знае, че филмът е по роман , чийто край е известен. Второ, има филм от 1975 г. , който също е известен. На какво може да се надява човек. Поне да бяха оставили финала на стария филм, където Бехлюл казва на Бихтер, че е било едно хубаво приключение и си тръгва, а Бихтер... Без тези сълзливи сцени в края на новия филм в опит да бъде спасен имиджа на тази връзка /според мен/. Това изпълнение  на Киво в някои от форумите определяха като достойно за Холивуд, но...въпрос на гледна точка.Pkaneva, това  е направо чудесна новина. Обаче ние можем да направим група за психоанализа- толкова много сполучихме в тълкуванията си!

Кое изпълнение на Киво ,това като цивреше на гроба  на Б.е достойно за Холивуд,че нещо не рабрах ooooh!
Моето мнение,писала съм го още когато го даваха миналата година-по слабо изпълнение на Къванч не съм виждала,игра точно колкото в началото на "Перла",абсолютно през пръсти,без грам да вложи от себе си,без грам чувства.

# 69
  • "Перла"
  • Мнения: 1
1957rumi   HugДобър вечер Дарлинг Simple Smile

Трябва да ти кажа,че не се замислям,гледам от комичната страна,защото ако трябва да се замисля и задълбоча-ми на мен ми се повръща/извинявам се/от всичко което се случва.Да никой не е застрахован,бе казал някой-ама пък всеки си прави живота сам.Може и да има такива взаимоотношения в реалният живот,не знам,не са ми познати,но за мен това са хора без достойнство,хора които първо не уваважават себе си,без характер,без принципи.Колкото и да искат да покажат точно обратното.
Снощи преди да вляза тук,реших да видя какво ще стане в "Плода",кога ще дойде "сюблимният момент" Mr. Green,защото ми писна.Скоро е,после започнах да превъртам.Искам да ви кажа,че след този "велик момент" Mr. Greenдо края на седмицата ,спокойно мога не гледам филма Mr. Green
Това го казвам,по повод ,че  човек може да изтърве серии,без да е пропуснал нещо.

# 70
# 71
  • "Перла"
  • Мнения: 1

Поздрав и молба за извинение към всички,вчера прочетох,че това е най-продаваният филмов клип за всички времена-да е спорен денят http://www.youtube.com/watch?v=zHFbhhi_XVc


 newsm10
 newsm44 newsm44 newsm44

# 72
  • Мнения: 4 526
Привет от мен! wavey newsm53
Rolling EyesЗначи така!Снимките били от "време оно". Confused Пък аз се подведох от скорошната им дата на публикуване и дегизировката на Къванч-същата като последната му снимка от пост 56  на Пканева. ooooh!

# 73
  • София
  • Мнения: 8
Добро утро мадами Hug!!!




# 74
  • София
  • Мнения: 8



--------------------------------------------------------------------------------
  
 
 
mimola
Регистриран


 Offline

Публикации: 0



  Re: ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 52
« #48 Пон., 17 Ян. 2011, 23:09 »  

--------------------------------------------------------------------------------

pkaneva,абсолютно съм съгласна с теб!Излъчването на Берен е такова,дори и в реалният живто,когато се усмихва е по същият начин.Абсолютно нищо лошо не искам да кажа за актрисата.Просто природа и веднага ще дам пример-Парцалев.Гледала съм интервю с него ,май беше при Кеворкян,че мечтата му била да изграе Хамлет.Никога не се сбъднала.
Гледала съм няколко от любовните сцени в "Плода'',еми няма го онова привличане,да кажеш,да повярваш ,че са влюбени,че се обичат.Не знам...ще видим.А може би не трябва да се пресъздадат тези чувства?Не разбирам езикът им,затова ...ще видим  
 
 
 
 
 
[/quote]

Еми да,много точно попадение с Берен Naughty не е нужно да игрее,тя може би е себе си...и затова толкова добре се вписва в тази роля/в ролята на мръсница и палавница/ Naughty

Общи условия

Активация на акаунт