Русенска зимна приказка

  • 32 931
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 250
Къде в "Дружба 3" се намира "Дон Вито Корлеоне" и какъв тип заведение е?

# 16
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
 Здравейте.
7/8, благодарско за новата тема,само дето снега се стопи и зимната приказка изчезна... Laughing ,ама не се знае малък Сечко какви ще ги натрупа  Rolling Eyes
Аз от днес съм на инжекции-изписаха ми диклак,както и предполагах възпаление на нерва....лоша работа   ooooh! ,ама сте прави де,хептен внимание за себе си не обръщам,гледам първо децата,къщата и накрая себе си и то резултата не закъсня.
Днес научих една новина,ама до колко е достоверна незнам:затварят клиника Ескулап,поради редица нормативни изисквания.Доколкото разбрах едно от тях било да има 2 отделни самостоятелни входа,в които безпроблемно да става влизането и излизането на линейки,инвалидни колички и още ред други неща.Константинова имала интервю по тв-то,но съм го пропуснала.Дават срок за изпълнение на пропуските,остава и да се извършат иначе май ще ги заличат....
Цитат
  Доста неща мислех да напиша, но нека да не се задълбаваме повече по въпроса, ОК?
              
Чочии,аз пък си мисля,че не си разбрала поста и затова така реагира,но наистина няма смисъл да задълбаваме,всеки има право да пише когато и колкото си иска,по важното е да спазваме добрият тон на общуване нали  Wink
От мене чао,след малко ще ме боцкат,лека и спокойна вечер на всички.

# 17
  • Мнения: 2 727
Привет и от мен в новата темичка  Hug

tasi,вие в коя група сте,моята дъщеричка също е в Радост-2,и мога да кажа,че болни деца се допускат.Много мога да пиша,ама не ми се задълбава.Алекс отново е с хрема и веднага я спрях,и без това не работя.За мед. сестрата на входа,няма да коментирам ooooh!,а иначе от нашите учителки съм страшно доволна. Heart Eyes
В предната тема коментирахте и училищата,та да се похваля,че подадохме документи за "Иван Вазов",и се надявам,че на есен ще сме там Wink

И накрая да питам,кажете къде е най-добре да дам носен секрет за микробиологично изследване и да съм сигурна,че резултата ще е верен.Защото в една от предните теми някой препоръчваше за гърлен секрет,че най-сигурно било изледването в Туба на втория етаж.
Та за това питам,къде мога да имам вяра на резултата за носен секрет,моята постоянно има проблеми с носа и ме притеснява да няма бактерия  Tired

# 18
  • Мнения: 1 622
Чочиии, аз не знам точно как да ти обясня къде е, защото не съм ходила много в този квартал, но най-общо казано:
По бул. Хр. Ботев на кръстовището за Дружба се завива надясно по пътя на тролеите. На следващото кръстовище със светофарна уредба не се завива на ляво, както е главният път, а се продължава напред. След 100-ина метра най-много на левия тротоар е пицария Дон Корлеоне.  Peace

Ето групата на пицарията във ФБ:
http://bg-bg.facebook.com/pages/Picaria-Don-Vito-Korleone/161192 … wall&filter=3

# 19
  • Мнения: 820
Благодаря за отговорите за тази детска градина.  Hug

Девичка, много съжалявам, че те боли. Разбирам те, защото мен непрекъснато ме боли. Дано се излекува и да не се възпалява никога повече. За сведение аз от Босилков не съм доволна - ама всеки с болката си.

Чочиии, моля те позволи ми да ти напиша, че дори и критиката може да е градивна. Мисля, че не ни разбра, а лично аз в моя пост не съм искала да те засегна, а да се замислиш. Всеки обаче има правото да си прави каквото сметне за добре.

За Дон Корлеоне - пицария с детски център. Децата са в отделно помещение с бавачка - не се виждат от възрастните. Чисто е, не съм яла пици. Цените са нормални. Детския център е 3 лв. без ограничение във времето.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 244
Пицарията се намира в една нова кооперация срещу футболното игрище на бул В.Левски.Няма как да не се забележи, отпред винаги има поне по три четири спрени коли на самото шосе.
Пиците са вкусни, както и другите ястия,които съм пробвала.Детският кът е отделен и е с детегледачка, детето може да си стои там целия ден или вечер, без ограничение на времето за 3 лева, плащат се  към сметката.Могат да се празнуват рож. дни на децата с детско меню.
Аз лично съм доволна.И е чисто,което е най-важно.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 656
 Някой , който е по-навътре може ли да обясни на новак като мен какво значи малоуния банер в горния край на сайта и как може да се махне . Ако може , на кого и колко да платя за да го няма , аман от тъпотии  Confused .
Всъщност има го като лента и най-отдолу .
Ако това е характерния стил на сайта за новаци като мен - евала  Hug , да са живи и здрави !
Но ако и вие го имате , как търпите  Wink ?

ПП :
Започвам да чета правилата на сайта , но ако някой знае , моля неко ми го спести  bowuu!

# 22
  • Русе
  • Мнения: 244
аз май съм по-малоумна и от теб, Grinningщото не разбрах за какво ми говориш.Кой е банера и какво пише ?

# 23
  • Русе
  • Мнения: 656
аз май съм по-малоумна и от теб ...

Винаги се радвам на добрия комплимент   bouquet , благодаря ти , да си ми жива  Joy !

Значи отгоре където е написано :

 Здравей , ramlim  (при теб няма да е ramlim , ама нали вече се познаваме  Wink )
 имате 7 съобщения , 0 са нови
 Нови отговори на моите ...... дъра-бъра

От тук надолу имам синя лента с разни табове : "Бренменност и раждане" , " За бебето и детето" и още 2-3 , които не ползвам , а не виждам  това което е под банера , т.е.  ,

Имате ли такова нещо ?

# 24
  • Мнения: 657
За достоверна микробиология, като доста препатила ви казвам от личен опит само държавното ,което е на СБА.Малко преди ресторант Пристан.Не работят с касата, но не е и скъпо .
За проблеми с гръб и кръст, долу във физиотерапията на стоматологията - Дидо.Невероятен специалист, прави чудеса.Малко прозвуча като реклама, но мъжъ ми е влизал прегърбен от захапано и след неговия масаж все едно нищо е нямало.

# 25
  • Мнения: 1 207
аз май съм по-малоумна и от теб ...

Винаги се радвам на добрия комплимент   bouquet , благодаря ти , да си ми жива  Joy !

Значи отгоре където е написано :

 Здравей , ramlim  (при теб няма да е ramlim , ама нали вече се познаваме  Wink )
 имате 7 съобщения , 0 са нови
 Нови отговори на моите ...... дъра-бъра

От тук надолу имам синя лента с разни табове : "Бренменност и раждане" , " За бебето и детето" и още 2-3 , които не ползвам , а не виждам  това което е под банера , т.е.  ,

Имате ли такова нещо ?

Най-отгоре имам тази синя лента след това е Здравей,..... и за съобщенията и отдолу имам нещо което е от скоро,някакви статии и реклама и след започват страниците и темите

# 26
  • Мнения: 250
Мерси за разясненията за пицарията-сетих се къде е. Срещу нея е "6-то чувство". Милион пъти съм минавала оттам, но вече от 6 г. не живея в района на Дружбите и сигурно доста неща са се променили  ooooh!. А иначе с Йоан сме на детски РД там

# 27
  • Русе
  • Мнения: 244
аз май съм по-малоумна и от теб ...

Винаги се радвам на добрия комплимент   bouquet , благодаря ти , да си ми жива  Joy !

моля, аз понеже съм 100 процента сигурна, че носиш на майтап,само не ме опровергавай,моля те Praynig
Колкото до този банер, при мен е като при таси и не ми пречи.

# 28
  • Мнения: 5 577
И моя банер е горе, не знам защо на рамлим му е долу?  Thinking

# 29
  • Мнения: 820
Мерси за разясненията за пицарията-сетих се къде е. Срещу нея е "6-то чувство". Милион пъти съм минавала оттам, но вече от 6 г. не живея в района на Дружбите и сигурно доста неща са се променили  ooooh!. А иначе с Йоан сме на детски РД там

ще споделиш ли впечатления? Точно с/у 6-то чувство - малко по-към ТВ кулата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт