Русенска зимна приказка

  • 32 932
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 820
И моя банер е горе, не знам защо на рамлим му е долу?  Thinking

май не могат да се махат банери - на мен не ми пречат

# 31
  • Мнения: 250
ще споделиш ли впечатления? Точно с/у 6-то чувство - малко по-към ТВ кулата  Peace
Ще споделя, разбира се  Peace. РД е в неделя-дано да не забравя дотогава  Embarassed

# 32
  • Русе
  • Мнения: 656


Оф , до сега си играх да инсталирам програми за снимки - Corel-и , Морел-и

Като "мина" с мишката над него и се активират табовете му . Досаден е . Когато се регистрирах го нямаше това .

# 33
  • Мнения: 820
И при мен ги има - споко, не е от програмите, а от самия форум. Просто не обръщай внимание, въпреки че има интересно инфо понякога.

# 34
  • Мнения: 36
Ramlim, нещо е сбъркано при твоя компютър или при браузъра, защото по принцип се вижда така:



отгоре и не би трябвало да ти пречи или да застъпва другите полета.

# 35
  • Русе
  • Мнения: 659
Ramlim, ако имаш някакви възражения относно новия интефейс може да се обърнеш към разработчиците на сайта с някоя "ценна идея" така че на теб да ти е удобно. Нормално е при различните браузъри да се вижда различно.
Не стана ясно какво общо има това с инсталирането на Корел-а newsm78

# 36
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Привет и от мен в новата тема Hug 7/8,  bouquet
  Рамлим,Проблемът не е само в 'твоя телевизор" LaughingОт как смениха фацата на форума имам такива неволи....след банерите нищо...Ако обаче проявя неколкоминутно търпение,явно страницата се дозарежда и се появява полето с активните ми теми.Така става и при отваряне на тема понякога.Ползвам две ПС-та,така че изключвам да е от там.
От тук надолу имам синя лента с разни табове : "Бренменност и раждане" , " За бебето и детето" и още 2-3 , които не ползвам , а не виждам  това което е под банера , т.е.  ,
Имате ли такова нещо ?

# 37
  • Мнения: 1 622
Ramlim, ако имаш някакви възражения относно новия интефейс може да се обърнеш към разработчиците на сайта с някоя "ценна идея" така че на теб да ти е удобно. Нормално е при различните браузъри да се вижда различно.

Абе аз не съм на мнение, че е нормално с различните браузъри да се вижда различно. Проблемът е в този, който е правил сайта. За мен това е недобре свършена работа.

# 38
  • Русе
  • Мнения: 659
Абе аз не съм на мнение, че е нормално с различните браузъри да се вижда различно. Проблемът е в този, който е правил сайта. За мен това е недобре свършена работа.

Така е, но това така или иначе не зависи от нас.

# 39
# 40
  • Мнения: 7
Здравейте Simple Smile
На мен лично ми харесва "Дон Вито Корлеоне" - чистичко, ново и са вкусни нещата. И детският кът е хубав. /преди няколко дена дори го споменах тук във форума/
Днес не става много за разходки....цял ден има да се чудим пак какво да правим Sad

# 41
  • Мнения: 820
Добро утро! Времето е ужасно. Не е за разходки  Sad

# 42
  • Русе
  • Мнения: 656
Ramlim, нещо е сбъркано при твоя компютър или при браузъра .....

Близко си до истината , но не много  Mr. Green . Имам на разположение 6-7 компа все пак  Grinning , на всякъде е едно и също !
Разбрах къде е сбърканото , сайта не работи  на Mozilla  , а аз това ползвам от години .
На "бозата за прозорци" Windows  IE  си е   както трябва  Hug .

Естествено аз ще се опитам да свикна с банера , няма да тъгна да ползвам IE  Wink ! Ако реша , може да потърся някаква тема или да пиша на админ за проблема с Mozilla-та , но не съм се развихрил , още съм новак  Embarassed   Mr. Green .


......
Не стана ясно какво общо има това с инсталирането на Корел-а newsm78

Общото е картинката от екрана ми , която показва проблема . Обработвам с Corel , така съм свикнал , проблем ?  Laughing

# 43
  • Мнения: 5 577
И аз съм с Мозила, но банера ми е горе, до надписа БГ-МАМА. Изобщо твоя е много странен  Shocked

# 44
  • Русе
  • Мнения: 656
И аз съм с Мозила, но банера ми е горе, до надписа БГ-МАМА. Изобщо твоя е много странен  Shocked

Ъ-ъ  newsm78 , това вече ме изненада  ooooh! .

Общи условия

Активация на акаунт